Po 30 letech slavíme letos Valentýna. Proč?

Po 30 letech slavíme letos Valentýna. Proč?

Svátku zamilovaných jsme si dlouhá léta spíše moc nevšímali. Říkali jsme si, že rádi se máme přece pořád. Jenže v posledních letech se stal náš svět poněkud zachmuřenějším, a tak nám připadá moc hezké najít si další příležitost k vyznání lásky. Zároveň odpovíme na věčnou otázku našich zákazníků a zákaznic: „Proč nemáte také valentýnské dárkové sady?“ Tak letos už máme!

Proč jsme Valentýna vždycky spíše ignorovali?

Je to tak, únorovému svátku zamilovaných jsme prozatím moc pozornosti nevěnovali. Přikláněli jsme se k českým tradicím, důkladně jsme se věnovali líbání pod třešní na 1. máje a svátek sv. Valentýna vždycky považovali tak trochu za komerční. Však to znáte – vyzdobené obchodní domy už od poloviny ledna, kýčovitosti na desítky různých způsobů a abnormální tlak na pořizování zbytečností.

Máme se rádi přece pořád

Proč slavíme Valentýna

Vždycky jsme razili názor, že se máme mít rádi pořád a na tom se samozřejmě nic nemění. Jenže poslední roky jsou tak trochu jinačí. Naše společnost se ve spoustě ohledů rozdělovala a i v rámci rodin a blízkých přátel jsme se často neuměli na řadě klíčových témat shodnout. Možná i proto vidíme letos svátek zamilovaných poněkud jinak. Myslíme si, že je to skvělá příležitost, jak jeden druhého potěšit, dát si najevo svou lásku, užít si společný čas a třeba i obdarovat svého nejbližšího nějakým milým dárkem.

Negativity a černých myšlenek už zkrátka bylo dost a každá – byť maličká – radost se počítá. Navíc, co si budeme povídat, v každodenním shonu se na ta láskyplná gesta často zapomíná. Mít proto v kalendáři vedle 1. máje a data výročí seznámení či svatby další datum, které nám připomene, že mít po svém boku svou lásku není samozřejmostí, ale že si zaslouží naši péči, vůbec nemusí být k zahození.

A jak to máte s Valentýnem vy? Slavíte nebo ignorujete? Připojte se do hlasování v anketě pod článkem!

Spousta našich zákazníků Valentýna pravidelně slaví

Někdo se vší pompézností, někdo jen zlehka své polovičce připomene, jak je rád, že ji má. Někdo si tento den neumí představit bez rudých růží, jinde se tradičně peče nějaká dobrota ve tvaru či s motivem srdce, často stačí i lehká úprava snídaně - třeba vykrojením srdíčka ze sýra, nebo uvařit nějakou dobrotu k večeři a užít si hezký společný večer s medovinou a dárky ani nejsou potřeba. Stačí připomenout si vzájemnou blízkost. K přehodnocení názoru na tento svátek nás však vedly také časté dotazy našich zákazníků: „Máte něco k Valentýnu?“, „A kde máte valentýnské dárkové sady?“, „Proč nemáte také dárkové sady na Valentýna?“. A tak jsme se letos rozhodli pár valentýnsky laděných dárkových sad sestavit.

Představujeme naše nové valentýnské sady


dárek k Valentýnu Sladké valentýnské okouzlení

Sladké valentýnské okouzlení

Tato sladká pozornost udělá radost pánskému i dámskému protějšku. Obsahuje lahodnou potštejnskou medovinu, neodolatelnou 74% čokoládu se včelím pylem, 2 medově vonící svíčky ze včelího vosku pro vykouzlení romantické atmosféry a voňavý levandulový pytlíček s motivem srdíček.

Kouknout na sadu


dárek k Valentýnu dárková sada Voňavé potěšení

Voňavé potěšení

Překvapte svou milovanou voňavým dárkem, který jí prozradí, že vám na ní záleží. S bylinným polštářkem darujete dobrý spánek a provoněné sny, jemné medové mýdlo ukrývá malé milé překvapení, bylinný pytlíček s levandulí, bylinkou lásky, provoní domov a odežene zlé duchy (moly :), díky medovému krému bude mít ruce jako v bavlnce, medový balzám vykouzlí sladce voňavé rty k zulíbání a medově vonící svíčky romantickou atmosféru.

Kouknout na sadu


 

dárek k Valentýnu dárková sada Valentýnské rozmazlení

Valentýnské rozmazlení

Také tato velkorysá sada je určená spíše pro manželky a přítelkyně, kterým chcete dopřát trochu toho valentýnského rozmazlování. Mateří kašičce se lidově říká "včelagra" a kvalitní čokoláda po staletí platí za účinné afrodiziakum. V kombinaci s horkou vanou plnou šumící voňavé pěny, zapálenými svíčkami a sklenkou sladké medoviny z Potštejna je plán (nejen) na valentýnský večer jasný, co myslíte?

Kouknout na sadu


dárek k Valentýnu dárková sada Medové omámení

Medové omámení

Říká se, že láska prochází žaludkem. A díky této sadě bude opravdu sladká! Neodolatelné kakové boby rafinovaně křupající v jemném medu dodají lásce jiskru, medový energetický nápoj s bylinkami chutně doplní energii, jemná Medovina z lipového medu osladí každý zamilovaný večer a pytlíček plněný voňavou levandulí, bylinkou lásky, při každém přivonění připomene toho, kdo jej z lásky daroval.

Kouknout na sadu


Další tipy na dárky z lásky

Máme pro vás ještě pár voňavých tipů na milou drobnost - krásné bylinkové polštářky pro dobrý spánek se srdcovými motivy. Pro všechny zamilované je tu červenobílá klasika a černou variantu zase ocení všichni utajení romantici, nebo příznivci emo a goth stylu :-) Voňavý bylinkový polštářek je nejen krásnou dekorací a milou připomínkou toho, kdo jej daroval, ale také příjemně provoní domov. Obsahuje vyváženou směs šesti bylin (levanduli, mátu, mateřídoušku, meduňku, dobromysl a heřmánek), které zklidňují organismus, navozují příjemnou pohodu a napomáhají ke klidnějšímu a kvalitnějšímu spánku.

Masážní olej s propolisem “relax“

Medovina z lesního medu 0,5 l

K oslavě lásky je také jako stvořená medovina, která byla již v historii označována jako nápoj lásky a byly jí také přisuzovány afrodiziakální účinky. Traduje se také, že medovina stojí za vznikem tradice líbánek (honeymoon - medový měsíc), novomanželé ji totiž dostávali jako svatební dar do zásoby na celý měsíc, aby jim zajistila hojnost a plodnost. Pokud si s výběrem stále nejste jistí, nechte se inspirovat Jak vyznat lásku na sv. Valentýna, nebo najděte ten pravý dárek pro svou drahou polovičku mezi našimi dalšími tipy na

dárky k Valentýnu

 


Sdílejte produkt s přáteli

Další články, které by se vám mohly také líbit