Doručení na výdejní místo od 67 Kč, doručení na adresu od 104 Kč. Doprava zdarma nad 2300,-

Bambucký balzám s propolisem: novinka už brzy v naší nabídce

Bambucký balzám s propolisem: novinka už brzy v naší nabídce

Brzy začneme konečně vyrábět zcela nový balzám složený z více než deseti účinných složek. A právě ten si u nás vůbec poprvé zkusila vyrobit Kateřina Winterová při natáčení Herbáře. Balzám má samozřejmě skvělé vlastnosti podporuje hojení, skvěle působí například na ekzémy a ještě navíc vyhlazuje a chrání proti volným radikálům. Co všechno můžete od balzámu čekat, jaké složky konkrétně obsahuje a při jakých obtížích vám pomůže?

Bambucký balzám s propolisem

Jak už název napovídá, hlavními složkami jsou bambucké máslo a extrakt z propolisu. První složka dokáže pleti dodat pružnost a jemnost, druhá podporuje hojení a bojuje s nejrůznějšími kožními problémky – třeba akné.

Skvělé účinky jsme zaznamenali také u dalších kožních onemocnění, jako jsou plísně, ekzémy či hemeroidy. Mastičku lze navíc používat nejen lokálně, ale i jako pleťový krém.

  • hojí drobná poranění
  • zpomaluje tvorbu vrásek
  • pleť kompletně vyživuje
  • působí na plísně, ekzémy, hemeroidy

bambucky balzam s propolisem pleva, prirodni slozeni

Z dalších složek určitě musíme vyjmenovat hroznový, slunečnicový, olivový a kokosový olej, dále biophytosebum a certifikované složky Olea Europaea a Oliwax pro jemnější a vláčnější pokožku.

Složení, i výrobní postup máme již úplně hotov. Nyní dolaďujeme etikety, krabičky a hlavně dokončujeme celý schvalovací proces. Za nás už pouze dodejme, že jsme jen na samotné receptuře pracovali více než rok. 

Bambucký balzám s propolisem v Herbáři

Herbář natáčel bambucký balzám s propolisem
Herbář natáčel Bambucký balzám s propolisem

Dívali jste se v neděli 8. 11. na Herbář?

Pokud jste to nestihli tak nezoufejte a podívejte se na video, kde uvidíte, jak Kateřina s Lindou vaří pampeliškový med poté můžete vidět, jak to chodí při přípravě na poslední vytáčení lesního medu.

Připravily si pleťovou masku s pylem a také si něco dobrého upekly. A Kateřina si úplně poprvé zkusila vyrobit jedinečný Bambucký balzám s propolisem.


Na video se můžete podívat zde:

Video Herbář

Bambucký balzám najdete zde

Sdílejte produkt s přáteli

Další články, které by se vám mohly také líbit