Česká televize zavítala k nám do Potštejna!

Česká televize zavítala k nám do Potštejna!

Pamatujete si na náš článek o rodinném podnikání? Česká televize natočila hned 32 reportáží pro Toulavou kameru o rodinných firmách v České republice. Doporučujeme shlédnout nejlépe všechny, protože každá firma má něco do sebe a při sledování možná objevíte nějaký nový výrobek, který se vám bude zamlouvat. Určitě ale nezapomeňte shlédnout díl, který se natáčel u nás v Potštejně!

Letní speciál Toulavé kamery s výstižným podtitulem za rodinným stříbrem připravila Česká televize ve spolupráci s AMSP ČR (Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR) v rámci letošního Roku rodinného podnikání. Protože rodinné podnikání je nejen srdcem národní ekonomiky, ale také napomáhá rozvoji a životaschopnosti regionů, obcí a udržování tradic. Ve svých toulkách po republice ČT navštíví a představí 32 rodinných podniků a farem ze všech krajů ČR, přiblíží tak jejich historii, odhodlání a často jedinečné produkty.

V "našem" dílu nahlédnete do zákulisí, ve kterém se odehrává výroba naší kosmetiky i medových produktů. Zjistíte, jak vytáčíme medovinu, vyrábíme bambucký balzám s propolisem nebo jakou přezdívku jsme dali naší mateří kašičce v medu. A nebojte, ukážeme vám i naše včelky :-).

Toulavá kamera za rodinným stříbrem, Rodinná firma Pleva

5minutovou reportáž najdete na webu České televize a fotky z natáčení si můžete prohlédnout v galerii níže:

Sdílejte produkt s přáteli

Další články, které by se vám mohly také líbit