Menší zásilky poštovné od 67 Kč. Doprava zdarma nad 2300,-

Co znamená logo "přírodní"?

Co znamená logo "přírodní"?

Na krabičkách našich výrobků můžete nalézt zelený nebo černobílý lipový lísteček s označením přírodní. Co vlastně znamená?

Co pro nás znamená přírodní?

Přírodní produkt je pro nás výrobek zpracovaný moderními technologiemi, avšak šetrný k přírodě. V jeho složení používáme přírodní suroviny z obnovitelných zdrojů a zároveň klademe velký důraz na jejich kvalitu - často se jedná o bio suroviny, nebo o ingredience použitelné pro certifikovanou přírodní kosmetiku Cosmos nebo CPK. Takové produkty označujeme černobílým nebo zeleným lipovým lístkem.

Zásady, které aplikujeme při výrobě přírodních produktů:

  • suroviny z obnovitelných zdrojů

  • šetrné výrobní procesy

  • pouze přírodní zahušťovadla

  • využití biotechnologických procesů pro získávání vysoce účinných přírodních extraktů a účinných látek na přírodní bázi

Označení "přírodní" nemusí vždy znamenat, že jsou všechny látky zcela 100% přírodní, ale vždy záleží na původu surovin, z nichž jsou vyráběny, a způsobu jejich zpracování. V případě přírodních konzervantů jde o látky, které jsou přírodně identické. To znamená, že látka nepřírodního původu účinkuje zcela totožně, jako látka přírodní, ale je získána šetrnější cestou než přírodní surovina.

Podívat se na přírodní produkty

Sdílejte produkt s přáteli

Další články, které by se vám mohly také líbit