Dárkový poukaz rozhodně není nudný dárek

Dárkový poukaz rozhodně není nudný dárek

Naopak je tisíckrát lepší dostat dárkový poukaz s něčím, na co se těšíte a co si sami můžete vybrat, než být rozpačití z dárku, který se vám nehodí, nebaví vás, nebo ho dokonce budete chtít vrátit či vyměnit. A že se dá dárkový poukaz předat jenom v obálce? Takovým časům už rozhodně odzvonilo. Pojďme se společně podívat na to, jak šik a stylově obdarovat své blízké ať už k narozeninám, svátkům a dalším životním milníkům či pod vánočním stromečkem. Často totiž stačí drobnost, která udělá z obyčejného dárku takový, který potěší a dá obdarovanému najevo, že vám na něm záleží.

Dárkový poukaz s hezkou maličkostí

Vytištěný dárkový poukaz můžete připojit k nějaké drobné maličkosti pro radost. Darujte ho třeba společně s krabičkou malých medíků, mýdlíčky se včelími produkty, voňavou svíčkou ze včelího vosku, výtečnou čokoládou s pylem, netradiční Loukou v kuličce, nebo třeba oblíbenou kávou obdarovaného či vlastnoručně upečenými voňavými sušenkami.

Jak darovat dárkový poukazu

Na vyšší úroveň můžete dárek pozvednout tím, že připojená maličkost bude lehce naznačovat, o co v samotném dárku či službě z dárkového poukazu půjde. Dárkový poukaz darovaný společně s mýdlem může vaše milé pozvat na wellness pobyt a poukaz s kvalitním balzámem na rty jim zase napoví, že jim nabízíte nákup v jejich oblíbeném e-shopu s přírodní kosmetikou, nebo třeba výlet na hory :-)

Darujte dárkový poukaz společně s medovinou

Kvalitní medovina je oblíbeným dárkem k nejrůznějším příležitostem. A může být také skvělým doplňkem k darování dárkového poukazu. A když už jsme u té láhve – existuje mnoho způsobů, jak ji originálně zabalit. Do elegantní dárkové krabice, taštičky, WrapPaku, ananasu z pralinek, dárkového papíru s vějířem navrchu, celofánové květiny nebo do látky po vzoru Japonců. Dárkový poukaz můžete také přilepit nebo přivázat k samotné láhvi.

Dozdobte krabičku či obálku s poukazem

Zdobení můžete pojmout univerzálně, nebo se přiblížit vkusu obdarovaného a pojmout zdobení trošku osobněji. Zabalte dárkový poukaz do dozdobené obálky či krabičky, kterou vystelete např. oblíbenými bonbony nebo květy a připojte originální věnování.

dárkový poukaz Pleva, tipy jak originálně darovat

Pod stromečkem se vánoční dárkový poukaz bude vyjímat v krabici nebo obálce zdobené vetvičkami, drobnými ozdůbkami, mašličkami, sušenými pomeranči, borovými šiškami či badyánem a sušenou skořicí. Krabičku můžete vyložit také voňavými větvičkami a přidat například vlastnoručně upečené perníčky. Takový dárek se podobá uměleckému dílu a obdarovaný ho bude rozbalovat velmi rád.

Vyrobte na poukaz origami obálku nebo originální krabičku

Pokud máte tvořivého ducha, pořiďte si stylové tvrdé čtvrtky a vlastnoručně si z nich vyrobte origami obálku. Skládání je velmi snadné a výsledek překvapivě efektní. Ručně vyrobená obálka pak dodá dárkovému poukazu úplně nový nádech a osobitost.

výroba obálky nebo krabičky ve stylu origami

Chcete-li k poukazu připojit i nějakou drobnůstku, na kterou vám obálka stačit nebude, můžete si snadno poskládat i krabičku. Inspirujte se návody na Pinterestu, YouTube nebo jinde na internetu. A nemusíte si hned vybírat ty nejsložitější verze – i poměrně jednoduchá originální a s láskou vyráběná krabička udělá pod stromečkem velkou parádu a spoustu radosti.

Proč darovat dárkový poukaz?

Také si občas lámete hlavu nad tím, co darovat někomu, kdo si rád vybírá věci podle sebe? Neradi dáváte svým blízkým jen dárky z nutnosti, tedy takové, které sice splní úlohu daru, ale často už předem víte, že u obdarovaného nevzbudí zrovna nadšení a jsou adeptem na další lapač prachu? Z vlastní zkušenosti dobře víme, že někdy je těžké trefit se dárkem do vkusu. Obzvláště, pokud si obdarovaný rád vybírá věci sám a když po něčem zatouží, zkrátka a jednoduše si to obstará. A komu z nás se občas nestane, že nákup dárku podcení a najednou zjistí, že už na řádný výběr nemá dostatek času? V obou případech může být dobrou volbou právě dárkový poukaz.

proč darovat dárkový poukaz Pleva

Proto jsme do nabídky zařadili dárkové poukazy, které lze uplatnit na všechny naše výrobky – od léčivé a pečující kosmetiky se včelími produkty přes poctivé medoviny, krásné knihy ze světa včel a hmyzu vůbec až po širokou nabídku voňavých dárkových balíčků a doplňkových produktů od našich partnerů, které spojuje láska k poctivé práci, jejímiž výsledky jsou originální české výrobky. Dárkový poukaz lze využit jak při nákupu na eshopu, tak v naší kamenné prodejně v Potštejně. Vybrat si můžete mezi vytištěným dárkovým poukazem , nebo můžete využít jeho elektronickou formu. Velkou výhodou elektronického dárkového poukazu je především to, že ho můžete objednat i na poslední chvíli a to dokonce i na Štědrý den (jen to musíte stihnout do 15 hodin), pak ho stačí jen vytisknout a darovat. A pokud z nějakého důvodu máte problém s předáním dárkového poukazu, nebo jeho posláním např. poštou, můžete elektronický poukaz koneckonců obdarovanému zaslat s hezkým přáním i mailem :-)

dárkový poukaz Pleva

Dárkový poukaz je ideální odpovědí na otázku, kterou jsme si určitě už kladli všichni nejméně jednou: „Co dát někomu, kdo všechno má a nic nepotřebuje?“ Je to zkrátka skvělá volba v případě, kdy si s výběrem toho pravého dárku nejste jistí, ale také tehdy, když vám na výběr nezbývá dostatek času. Pokud dárkový poukaz bude odrazem toho, co obdarovanou či obdarovaného těší, nebo po čem touží, určitě nešlápnete vedle. Pokud si navíc dáte práci s jeho originálním zabalením, popř. ho doplníte nějakou trefnou drobností či osobním věnováním, určitě zabodujete.

 

Dárkové poukazy najdete tady

 

Sdílejte produkt s přáteli

Další články, které by se vám mohly také líbit