Firmou Pleva se rozvonělo: Medové mýdlo s levandulí

Firmou Pleva se rozvonělo: Medové mýdlo s levandulí

Odfoukněte všechny starosti s medovými mydlinami našeho nového levandulového mýdla. Přírodní mýdlo s medovým základem nádherně voní a pomůže vám zrelaxovat se po náročném dni a přepnout tělo i mysl do klidového stavu domácí pohody.

Provence na dlani

Levandulové mýdlo Pleva

Když jsme přemýšleli o složení našeho nejnovějšího mýdla, o medu jsme ani na chviličku nepochybovali. Med je základ a v žádném našem produktu by neměl chybět.

S koupelí, umýváním, očistou, ale také praním prádla je odpradávna spojená levandule. Její pronikavá středomořská vůně evokuje dálky a dobrodružství, ale zároveň si její vůni spojujeme s čistotou.

Dnes je asi nejčastěji cítit z pracích prášků a aviváží, ale dřív bývala cítit z babiččiny skříně, která levanduli v malých pytlíčcích kladla mezi ručníky a povlečení, nebo z máminy koupelny, která na levandulové mýdlo nedala dopustit. Vůně levandule je zkrátka jedinečná.

Levandulové mýdlo pro chvíle pohody

  • obsahuje 5 vzácných olejů
  • s bambuckým a kakaovým máslem
  • relaxace s vůní levandule
  • odnese vás skoro až do Provence

Medové mýdlo obsahuje kromě levandule spoustu dalších výjimečných přírodních látek. Jeho složení je opravdu unikátní. Obsahuje pětici olejů – kokosový, olivový, rozmarýnový, slunečnicový a lněný. Důležitou složku tvoří oblíbené bambucké máslo. Přimíchali jsme do něj také kakaové máslo. Kromě esenciálního levandulového oleje v něm nechybí květ levandule. Nešetřili jsme ani včelími produkty – vedle medu v něm najdete i včelí vosk.

Medové mýdlo s levandulí Pleva od Rodinné firmy Pleva
Medové mýdlo s levandulí od Rodinné firmy Pleva


„Medová mýdla patří mezi naše tradiční a velmi oblíbené produkty. Naše zákaznice si je kupují pro chvilky, které si ušetří po každodenním maratonu škola – školka – práce – úkoly a nákupy – večeře – uspávání. Naši zákazníci je zase kupují svým ženám, protože se neustále nepřestávají divit tomu, jak skvělé bytosti to jsou.“

Hanka Plevová zakladatelka rodinné firmy

Medové mýdlo s levandulí, pleva

Medové mýdlo s levandulí vás nejen skvěle umyje, ale také provoní celou koupelnu. Mydlina za mydlinou vás bude odnášet do daleké Provence a nechá vás odpočívat v krajině s lány levandulových polí plné jejich omamné vůně. Dopřejte si svou chvilku pohody s medovým mýdlem s levandulí Pleva.

Podívat se na Medové mýdlo s levandulí

Sdílejte produkt s přáteli

Další články, které by se vám mohly také líbit