Dvě medaile  ze světové soutěže medovin. Menší zásilky na výdejní místo od 65 Kč. Doprava zdarma nad 2300,-

Jak vybrat dárek pro muže

Jak vybrat dárek pro muže

Poradíme vám, jak vybrat dárek pro vaše drahé druhé polovičky, tatínky, dědečky i syny. A protože z vlastní zkušenosti víme, že s dárky pro muže to občas není legrace, připravili jsme pro vás několik zaručených tipů na naše přírodní a účinné produkty. Pokud chcete opravdu vsadit na jistotu, můžete zvolit některou z našich dárkových kazet. Vybrali jsme do nich ty nejoblíbenější produkty, prakticky je nakombinovali a vkusně zabalili. Stačí objednat a potřást vašemu oblíbenému muži pravicí.

Dárky pro manžela, přítele, tátu i dědu se vybírají… ehm, občas dost těžko

Výběr dárků pro muže je v určitých situacích více než problematický. Nejednou se můžete při obdarování setkat s překvapeným výrazem či údivem nad tím, co to vlastně je za věc. Muži jsou zkrátka praktičtější, potřebují toho méně, a tak manévrovací plocha pro výběr nápaditého a přitom užitečného daru není tak veliká jako u žen. Navíc častým "nešvarem" mnoha mužů je to, že pokud něco potřebují, zkrátka si to obstarají, což prostor pro vymýšlení dárku zase o něco zužuje.

Jak vybrat dárek pro muže, hobby
Nejjistější je vycházet z jeho zájmů a koníčků

Nejvíce se vždy vyplatí odrazit se od zájmů vašeho přítele, manžela, syna, táty nebo dědy. Pokud ho zajímá historie, pořiďte mu výpravnou encyklopedii či historický román z jeho oblíbeného období. Jestliže si rád posedí u vody, poohlédněte se po nových návnadách nebo pevnějších vlascích. Pokud rád jezdí na kole, darujte mu zážitek a vyrazte s ním na víkend do vyhlášené cyklistické oblasti, kterou ještě nemá prošlapanou. Sportovcům se vždy hodí nové funkční oblečení, zatímco ajťáci si potrpí spíše na pohodlná bavlněná trička s vtipnými nápisy. I takovým dárkem můžete zazářit.

S výběrem dárku pro muže si dejte na čas

Dárky pro svého manžela nebo tatínka vybírejte vždy alespoň trošku s předstihem. Vyhnete se tak nepříjemnému poletování po obchodech a kompromisům na poslední chvíli, které obvykle nepotěší darujícího ani obdarovaného. Pěkné dárky se totiž vyplatí kupovat po celý rok a průběžně je vytahovat ze skříně. Například před Vánoci se díky takovému náskoku budete moci věnovat spíše pečení cukroví a sportování s dětmi, než sepisování seznamů dárků a marnému vybírání.

Výběr dárku můžete také nenápadně konzultovat. Pokud to jsou dobré dva měsíce předem, klidně se obdarovávaného nebojte zeptat, jestli by se mu nehodila nová lyžařská bunda nebo třeba praktické pracovní boty.

Dárky můžete ovšem konzultovat i s dalšími příbuznými – zeptejte se maminky, po čem táta touží, dejte hlavy dohromady a velkolepě ho překvapte. Babička bude nejlépe vědět, čím potěšíte dědečka. Nebo hoďte řeč s nejlepším kamarádem vašeho muže – jeho tipy vás možná zarazí, ale je tu poměrně vysoká pravděpodobnost, že sklidí úspěch. Dárky pro syna pak konzultujte s dcerou nebo s jeho kamarády, kteří k němu mají věkově blíž a ví, co zrovna frčí a po čem srdce náctiletých touží.

Muži sází spíše na klasiku

V kosmetice a oblékání muži neexperimentují zdaleka tolik jako ženy a obecně jsou v těchto dvou oblastech ve srovnání se ženami velmi nenároční. Dosvědčuje to i rozhovor, který jsem nedávno vyslechla. Přítel mé kamarádky vyšel z koupelny a hned jsme ho musely pochválit, jak krásně voní. „Aby ne,“ pronesl žertovně, „právě jsem použil fungl nový deodorant, který jsem dostal pod stromeček v roce 2012. Ovšem dostávám nějakou vůni prakticky každý rok, takže jich tu mám ještě pět do zásoby.“ K takovým situacím u žen zpravidla nedochází.

Jak vybrat dárek pro muže
Vybrat pro muže to pravé může být oříšek...

Z mužských úst také málokdy uslyšíme, jak se těší, až vyzkouší nějaký nový přípravek nebo produkt. Naopak se setkáme se zmatkem a nepochopením, když šampon, který si kupuje už dobrých deset let, začnou prodávat v novém balení nebo ho zamění za účinnější produkt.

Ne nadarmo kolují světem vtipy o druzích šamponů pro muže a pro ženy. Zatímco pro ženy existují šampony pro jemné vlasy, pro mastné vlasy, pro barvené vlasy, pro poškozené vlasy, pro větší lesk nebo větší objem, u mužů je tomu jinak. Šampony pro muže jsou zpravidla 3v1: na mytí vlasů, na mytí těla a na mytí auta.

I když se jedná o nevinný žert, něco pravdy na tom bude, protože mužům se obecně vybírá kosmetika poměrně těžko. Proto jsme pro vás vybrali takové kosmetické produkty, které vaši blízcí určitě rádi využijí, neurazí je, ale naopak potěší.

Nejlepší pánská kosmetika

Z naší nabídky jsme vybrali několik samostatných produktů, se kterými podle našeho názoru nešlápnete vedle. Objednávají si je totiž i muži.


Pánský sprchový krém s propolisem, dárek pro muže

Pánský sprchový krém s propolisem

se mužům zamlouvá, protože plně respektuje jejich filozofii – rovnou k věci. Má totiž maximální mycí účinek, mohou ho tedy používat automechanici, zedníci, extrémní sportovci i vášniví zahrádkáři. Nejen, že dobře zbavuje mastnoty a spolehlivě umyje všechny nánosy nejrůznějších šmírů, hlíny a olejů, ale pokožku současně i hydratuje a je šetrný k její ochranné vrstvě.

Zároveň není navoněný tak, že by s ním muži nevydrželi v jedné koupelně. Chápeme totiž, že nemají v oblibě příliš intenzivní vůně nebo klasické vůně typu oceán či citrón. Vůně Pánského sprchového krému s propolisem je tedy úplně jinačí – při její tvorbě jsme se inspirovali horami a svěžím orlickým vzduchem.


šampon s propolisem, padání vlasů, proti lupům

Šampon s propolisem

je mezi našimi zákazníky velice oblíbený. Ač to pánové neprozrazují tak snadno, po silných a zdravých vlasech touží stejně jako ženy. Šampon s propolisem dobře umývá a zbavuje mastnoty, díky neutrálnímu pH přitom ale nevysušuje pokožku.

Propolis podporuje regeneraci vlasů, posiluje je a skvělou službu předvádí také v boji proti lupům. Stejně tak v případě nadměrného vypadávání vlasů, lze propolis jedině doporučit. Pro dosažení skvělých výsledků doporučujeme Šampon s propolisem používat v kombinaci s Vlasovou vodou s propolisem, která účinky šamponu znásobuje.


Pánský medový sprchový šampon, dárek pro muže

Pánský medový sprchový šampon

Ideální dárek pro všechny muže, kteří nemají chuť, nebo čas přemýšlet, po čem ve sprše sáhnout. Složení medového sprchového šamponu je přizpůsobené pro kompletní péči o celé tělo, tedy včetně vlasů. I když je pro vlasy vhodnější používat speciální šampony s lepšími účinky, chápeme, že efekt 2v1 je pro mnohé muže ideální. Proto není problém používat výhradně jen tento šampon a na další přípravky zapomenout.

I přes skvělé mycí účinky je medový sprchový šampon velmi jemný, nedráždí ani velmi citlivou pokožku a je vhodný pro každodenní používání. Pánský medový sprchový šampon je oblíbený i díky své příjemné vůni, kterou si chválí nejen sami pánové, ale i jejich drahé polovičky.


Voda po holení s propolisem, dárek pro muže

Voda po holení s propolisem

patří k našim letitým stálicím. Protože při holení dochází k fyzickému podráždění horní vrstvy pokožky a v horším případě i narušení její celistvosti, potřebuje pokožka po holení jemnou, ale účinnou přírodní péči. Pro tyto účely je hojivý propolis jako dělaný, proto si ho oblíbilo mnoho našich zákazníků. Báječně mírní podráždění a napomáhá hojení drobných ranek, další složky vody po holení pak pleť přiměřeně zjemňují a čistí. Skvělá voda pro každý typ pleti.

I když váš drahý používá perfektní a ostrou žiletku, na pokožce je spousta nerovností a drobným poraněním lze občas jen stěží zabránit. Ovšem díky Vodě po holení s propolisem můžete napomoci jejich hojení.


Balzám na popraskanou pokožku, dárek pro muže

Balzám na popraskanou pokožku

je taková KáPéZetka pro muže, které trápí oděrky, hrubé paty, popraskané ruce nebo hrubá pokožka po sportu. Vysušená pokožka může potrápit jak sportovce, tak manažery. Je spojena s každodenní kancelářskou prací v nezdravém a vysušeném prostředí a při sportu zase bývá podrážděná potem a po něm zase vysušována sprchováním. Zároveň se často nevyhne drobným mechanickým poškozením, otlakům a odřeninám.

Na všechny tyto drobné problémy většinou nenajdete nic šikovného v lékárničce, proto jsme připravili speciální balzám na popraskanou pokožku s propolisem, který uvede hrubou a popraskanou pokožku do hebkého a jemného stavu. Váš milý se pak bude moci plně soustředit jen na svůj zážitek ze sportu samotného.

Nechte to na něm

Z vlastní zkušenosti moc dobře víme, že někdy je těžké trefit se dárkem do vkusu. Obzvláště, pokud si obdarovaný rád vybírá věci podle sebe a nebo si vše po čem touží zkrátka obstará sám. Pokud si tedy s výběrem toho pravého dárku nebudete jistí, můžete přenechat volbu na obdarovaném a darovat mu dárkový poukaz, aby si svůj dokonalý dárek mohl vybrat sám přesně podle svého gusta, třeba u nás :-)

Dárkové poukazy pro muže

V naší nabídce najdete dárkové poukazy, které lze uplatnit na všechny naše výrobky – od hojivé a pečující kosmetiky pro tělo i pro pleť se včelími produkty, přes knihy a další dárky až po širokou nabídku voňavých dárkových balíčků a našich poctivých medovin. Náš dárkový poukaz je skvělým řešením nejen v případě, kdy si s výběrem toho pravého dárku nejste jistí, ale také tehdy, když vám na výběr nezbývá dostatek času. Jeho elektronickou formu můžete totiž objednat třeba i na Štědrý den (jen to musíte stihnout do 15 hodin). A jakmile vám přistane v emailu, stačí ho jen vytisknout a darovat.

Úspěch mívají také dárkové poukazy na zážitky, toužil se váš milovaný v dětství stát například popelářem? I tuto zkušenost mu můžete dopřát! Mnoho mužů zase ocení školu smyku, aby si mohli být jistí, že své drahé dovezou vždy v pořádku. Zkuste zapátrat po jeho tajných přáních...

Dárkové kazety pro skvělé muže

Připravili jsme pro vás také celou řadu oblíbených dárkových sad určených pro tatínky, dědečky, partnery, manžely i syny. Všechny jsou úhledně zabaleny a pečlivě vybrány tak, aby vašim drahým udělaly co největší radost. Pro muže ve svém životě objednávají naše zákaznice dárkové kazety zpravidla na Vánoce, na 1. máje, nebo k významným životním jubileím. Ovšem každý den je ta správná příležitost říct manželovi, tátovi nebo dědovi, že ho máte rádi. A věříme, že naše dárkové sady jim to řeknou na první pohled.


Vánoční dárkové balíčky, Pro skvělého chlapa, pleva

Pro skvělého chlapa

Dárková sada Pro skvělého chlapa je šitá mužům na míru. Vašemu drahému v ní nabízíme pánskou kosmetiku s pořádnou porcí propolisu, který se postará o podrážděnou pleť po holení i větrem ošlehané tváře.

Propolisová voda po holení, která ho po prvním použití přesvědčí, že už nechce žádnou jinou. Účinný Pánský krém s propolisem, aby krásně voněl a vypadal stále na pětadvacet. A pro příjemné večery naši tradiční Medovinu z Potštejna – poctivou půllitrovku, která zahřeje na těle i na duši si může vychutnat z krásného tematického keramického pohárku.

Kouknout na sadu


Vánoční dárkové kazety, Voňavé chvíle s medovým punčem, pleva

Voňavé chvíle s medovým punčem

Dárkovou kazetu Voňavé chvíle s medovým punčem ocení spíše vaši tatínkové a dědečkové. Moudří lidé, kteří toho už hodně zažili a vědí, že není kam spěchat, každá chvíle se má vychutnávat a že život se odehrává právě teď, takže není kam se hnát.

Proto naše sada pro voňavé chvíle obsahuje kvalitní květový med a výbornou Medovinu z Potštejna. Ke konzumaci obojího si může zapálit příjemně vonící Svíčku ze včelího vosku. Podle momentální nálady si vychutná medovinu, nebo si uvaří horký punč vonící výborným Kořením od Antonína na ten nejlepší prázdninový nebo třeba vánoční punč.

Kouknout na sadu


dárková kazeta pro muže, Medový balíček pro radost

Medový balíček pro radost

Dárková sada Medový balíček pro radost je určený zejména pro milovníky medu, kteří na něj nedají dopustit, sladí jím kávu i čaj, mažou si ho na chleba a nejraději by ho podstrčili svým drahým polovičkám i na pečení a vaření.

Dárková sada pro milovníky medu obsahuje výborný květový med a praktickou paličku na jeho nabírání. Pochutnáte si v ní na tradiční Medovině z Potštejna, která zahřeje a rozradostní srdce i mysl. Ke konzumaci medu či medoviny si můžete zapálit Svíčku ze včelího vosku a přikousnout medový perníček z chráněné dílny. Medový balíček pro radost je sice dárek pro jednoho, ale radost to bude určitě sdílená.

Kouknout na sadu


dárková sada pro muže, Pozornost z úlu pro pány

Pozornost z úlu pro pány

Milá pozornost pro pány, na níž ocení především to, že neobsahuje žádné zbytečnosti, což jistě každý praktický muž docení. Medový sprchový šampon se hodí pro rychlou sprchu po sportu i dlouhé vyvalování ve vaně. Ústní voda s propolisem rozzáří jeho úsměv a poctivá potštejnská medovina mu zase osladí večery. A k tomu ještě kousek rozkvetlé louky pro včely a brouky.

Dárková sada Pozornost z úlu pro pány je zabalena v elegantní dřevěné krabici, která udělá nejen parádu pod stromečkem, ale sama o sobě je krásným dárkem, který si vždy najde své místo a využití. Například je jako dělaná pro přestavbu na hmyzí hotel.

Kouknout na sadu


dárková kazeta pro muže, Luxusní medoviny Jin - Jang

Luxusní medoviny Jin - Jang

Originální dvoubarevná sada medovin dvou jedinečných chutí se nejmenuje jin a jang jen tak pro nic za nic! V teple ochladí, v zimě zahřeje, přes den potěší, v noci pobaví... Krásnou sadou jednodruhových medovin potěšíte každého milovníka dobrého pití.

Medovina z lesního medu naláká nádhernou barvou a potěší plnou chutí a průzračná medovina z akátového medu nadchne svou jemností. Obě jsme připravili s velkou péčí a jsme na ně pyšní, stejně jako na možnost přibalit k nim kalíšek zvoucí k ochutnání z chráněné dílny Kopeček. Tak na zdraví! 

Kouknout na sadu


dárková sada pro muže, Pro radost z úsměvu

Pro radost z úsměvu

Darujte svému oblíbenému muži krásný a zdravý úsměv! Usmívat se na okolí je důležité, ale někdy se nám prostě nechce. S touhle sadou se bude chtít culit neustále - s důkladnou propolisovou péčí je oslňující úsměv zaručen! Pak už je jen otázka, na koho se bude usmívat při svitu voňavé medové svíčky? Úsměv vykouzlí i rozkvétající život v semínkových kuličkách a radost včel a dalšího hmyzu z nového zdroje potravy.

Kouknout na sadu


dárková sada pro muže, Včelí dobroty

Včelí dobroty

Touto sadou plnou chutí inspirovaných včelami potěšíte každý mlsný jazýček. Sladká snídaně s medovým müsli s ovocem, medem a blahodárným květovým pylem. Voňavé ráno s ovocným čajem, který si přímo říká o oslazení medem. Lahodná čokoláda s květovým pylem, když přijde chuť na zdravý mls. Příjemný večer s poctivou medovinou. A radost z rozkvétajícího života, ukrytého v malých semínkových kuličkách, jejichž květy budou zároveň poděkováním pro včely za jejich dary.

Kouknout na sadu


dárková sada pro muže, Síla přírody

Síla přírody

To nejlepší pro zdraví, co příroda může nabídnout. Naše letošní novinka Balzám s CBD olejem a propolisem si díky svým hojivým účinkům poradí s nejrůznějšími rankami či kožními problémy, Propolisovou tinkturu bude mít obdarovaný díky této sadě vždy po ruce na zakápnutí nejrůznějších bolístek, Zázvor lékařský v medu ocení pro chuť i blahodárné účinky, Bylinný čaj pro snadné dýchání harmonizuje tělo i mysl a lahodná potštejnská medovina přispěje k dobré náladě – tomu nejdůležitějšímu pro skvělou vitalitu. Úžasnou sílu přírody pak může pozorovat při rozkvétání života z malých semínkových kuliček lučních květin.

Kouknout na sadu


Věříme, že si z našich jednotlivých produktů i dárkových sad vyberete tu pravou. Potěšte svého tatínka, partnera či dědečka originální sadou plnou dobrot, poctivé medoviny, kvalitní kosmetiky a výborných včelích produktů. V tomto článku jsme pro vás vybrali jen některé z dárkových sad pro pány, pokud jste tedy nenašli tu pravou, podívejte se na kompletní nabídku:

Kouknout na všechny dárkové sady pro muže

 

Sdílejte produkt s přáteli

Další články, které by se vám mohly také líbit