Akční cena České pošty do 30.9.2022: Balíkovna za 49 Kč. Doprava zdarma nad 2300,-.

Jak vybrat dárek pro ženu

Jak vybrat dárek pro ženu

Moc dobře víme, že výběr dárku pro manželku, přítelkyni, mamku nebo babičku je vždycky trošku oříšek. Ať už si na její narozeniny vzpomenete měsíc nebo týden předem, většinou hned nemáte dva tucty nápadů na skvělé dárky. Často bloumáte po obchodech. Bezcílně scrollujete v e-shopech. Někdy se trefíte do černého, jindy je reakce obdarované poněkud vlažnější. Proto jsme pro vás připravili několik tipů na dárky a také rad, jak se při výběru dárku vydat tou správnou cestou. ke třicátým nebo čtyřicátým narozeninám

Nechte si poradit

Ať už se jedná o dárek ke třicátým nebo čtyřicátým narozeninám, k svátku či k výročí, jeho cílem je obdarovanou potěšit. Aby se vám to podařilo, nemusíte jí zrovna umět číst myšlenky, co se ale umět vyplatí, je klást nenápadné otázky. „Ta handmade sukně ti moc sluší. Jsi s ní spokojená?“ „Tenhle psychologický román je z toho a toho nakladatelství – máš ráda jejich knížky?“ „Ty plakáty od té mladé výtvarnice, co máme v pracovně, jsou moc pěkné. Pořád se mi ještě neokoukaly. Jak se vlastně jmenovala?“ Cesta k výběru toho správného dárku pro vaši přítelkyni nebo manželku je totiž překvapivě jednoduchá. Často začíná u jejích oblíbených knížek, grafik, šperků, kosmetiky, sukní či šatů. Vždyť právě věci, které se jí zalíbili natolik, že si je sama pořídila, jsou tím nejlepším odrazovým můstkem pro výběr něčeho nového.

Vybrat si na základě toho, co vaše žena používá nebo zná, není jenom pouhé kopírování – ženy to totiž vidí jinak. Vnímají to, že vám na nich záleží, že si všímáte, co používají a v čem chodí, a že jste narozeniny nevyřešil bonboniérou a květinou (ačkoliv květiny samozřejmě potěší vždy ;-).

Mnohdy opravdu stačí okouknout domácí terén. Projít rozečtené knihy a vybrat z edice románů pro ženy jejího oblíbeného nakladatelství ten, který ještě nemá. Omrknout koupelnu, zorientovat se ve značkách oblíbené kosmetiky a koupit dárkovou kazetu s osvědčenými produkty. Nebo otevřít šatní skříň, podívat se na cedulku, kdo šije její oblíbené sukně, nezapomenout zkontrolovat velikost a pak už jenom objednat.

Tipy na dárky, které potěší

Pokud jste v bytě prošmejdili, co se dalo, a stále nepřišel nápad na ten pravý dárek, nebo naopak vybíráte dárek pro maminku či babičku, k jejichž věcem nemáte tak snadný přístup, můžete vyzkoušet některé z osvědčených dárků, které potěší prakticky vždycky.

Dárek pro ženu, zážitek
Její chvíle, ale nemusí jít zrovna o let balónem...

Okouzlete svou partnerku, manželku nebo mamku zážitkem. Nemusí se jednat zrovna o dobrodružný let horkovzdušným balonem jako ve filmu Vratné láhve, ba naopak – ženy totiž často ocení i docela běžné nápady. Třeba společnou příjemnou večeři v restauraci. Nebo lístky do kina na romantickou komedii, kterou byste normálně spolu spíše nenavštívili. Vzít ji můžete třeba také na autorské čtení jejího oblíbeného spisovatele nebo na zajímavou cestovatelskou besedu. Zkrátka podniknout cokoli, na co při běžných každodenních povinnostech často nemáte čas ani náladu.

Darujte své milované ženě dárkovou kazetu s přírodní kosmetikou. Ženy o sebe rády pečují a dbají. A pokud jde o pleťové krémy, olejíčky, sprchové gely, pleťové vody nebo šampony, rády vyzkouší něco nového. Více obezřetní buďte u parfémů nebo dekorativní kosmetiky – každá žena si totiž najde vlastní styl, do kterého nemusí zapadat například květinové parfémy nebo výrazné barevné laky na nehty. Pečující kosmetika je tedy velkou sázkou na jistotu. Pravděpodobnost úspěchu zdvojnásobíte tím, že pořídíte celou dárkovou sadu. Ze čtyř produktů ji přece alespoň jeden musí zaujmout.

dárek pro ženu, relaxace
...potěšit může třeba malé rozmazlování...

Svou milovanou můžete překvapit i netradičním dárkem, který bude ovšem vycházet z jejích zájmů a potřeb. Pro manželku a zároveň maminku malých dětí je ideální prodloužený víkend mimo běžnou realitu, a to klidně i se dvěma dětmi. Potřebuje totiž uniknout stereotypu a podívat se na celý svůj svět s odstupem. Pro babičku, která je vášnivou čtenářkou, bude velmi originálním dárkem audiokniha – protože babičky mohou mít za ta léta na světě už trošku unavenější oči.

dárek pro ženu, kurzy
...či čas strávený tím, co ji těší.

Pro maminku, která ráda tvoří a má uměleckého ducha, je ideální kurz malby, kresby nebo třeba nějaké nové výtvarné techniky, s níž se nikdy nesetkala. Pro vaši přítelkyni, co ráda tancuje, může být příjemným zážitkem lekce nového tance nebo dokonce kurz, na který vás přihlásíte společně. Pro ženy, které rády tvoří rukama, se výborně hodí kurzy šití. Pro manažerky, co rády spojují příjemné s užitečným, zase například kurz rétoriky, prezentačních dovedností nebo improvizace.

Potěšte ji dárkovým poukazem

Pokud jste při výběru toho pravého dárku stále bezradní, nebo se nějakým nedopatřením stalo, že už na výběr nemáte dostatek času, může být dobrou volbou dárkový poukaz na nákup v jejím oblíbeném obchodě. Tak ukážete, že víte, co má ráda, ale přitom jí necháte při výběru volnou ruku, aby si vybrala přesně to, po čem už třeba nějakou dobu pokukuje, ale zatím stále odolává. V případě oblečení se tak například snadno vyhnete nepříjemné situaci se špatným odhadem velikosti. Při volbě šperku pak můžete vyrazit vybírat ten pravý kousek společně.

dárek pro ženu, dárkový poukaz Pleva

Darovat můžete také nákup u nás. Náš dárkový poukaz může obdarovaná uplatnit na všechny produkty od léčivé a pečující kosmetiky se včelími produkty pro péči o pleť i tělo, přes medové laskominy, knihy a další dárečky až po širokou nabídku voňavých dárkových balíčků a skvělých medovin. A to jak při nákupu na eshopu, tak v naší kamenné prodejně v Potštejně.

Zvolit si můžete tradiční dárkový poukaz vytištěný na elegantním papíře, nebo můžete využít jeho elektronickou formu. Velkou výhodou elektronického dárkového poukazu je především to, že ho můžete objednat i na poslední chvíli (klidně i na Štědrý den, pokud to stihnete do 15 hodin) a jakmile vám přistane v emailu, stačí ho jen vytisknout a darovat.

Dárkový poukaz rozhodně nemusí být nudným dárkem. Zabalte ho do ozdobené krabičky, kterou vystelete např. oblíbenými bonbony, květy, doplníte oblíbenou čokoládou, nebo originálním věnováním. K poukazu můžete také přidat nějakou drobnost pro radost. Darujte ho třeba společně s některým z našich mýdel se včelími produkty, medíkem s příměsí na mlsání, voňavou svíčkou ze včelího vosku, nebo třeba balzámem na rty. Nápadům se meze nekladou, ale vězte, že nejsou potřeba velká gesta, stačí drobnost, která dá obdarované najevo, že jste nad dárkem přemýšleli a že vám na ní záleží.

Tipy na dárkové sady s přírodní kosmetikou

Každá žena se o sebe ráda stará, pečuje o tělo i duši a tu a tam vyzkouší něco nového, proto jsme pro vás připravili několik tipů na dárkové kazety s přírodní kosmetikou a nejen s ní. Do našich dárkových sad přidáváme i naše výborné medoviny, občas něco dobrého na zub, něco pro zdraví, nebo pro radost a příjemné chvíle. Najdete mezi nimi sady pro maminky i babičky, takové, které potěší přítelkyně a manželky, takové, které zaujmou kolegyni i kamarádku i takové, které udělají radost dcerám, nebo sestrám.


Dárek pro ženu

Vše po čem ženy touží

Dárková kazeta přírodní kosmetiky Vše po čem ženy touží je určena jak pro ženy s mladou bezchybnou pletí, tak pro ženy s pletí zralejší nebo problematičtější.

Pleťové mléko s mateří kašičkou totiž pleť jemně vyčistí a nádherně ozdraví. Krém s kapičkou včelího jedu má pěstící, hydratační i regenerační účinky a díky svému lehkému složení je určený pro každodenní péči. Mateří kašička - pokrm všech královen - v medu potěší chuťové buňky a domácnost příjemně provoní pytlíček s ledvandulí. V balíčku se navíc ukrývá malý kousek louky v podobě semínkových kuliček, které potěší nejen obdarovanou, ale svými budoucími květy následně i včely, motýly a další hmyz.

Kouknout na sadu


Dárek pro ženu

Krabice plná pokladů

Překvapte svou dámu nádherným dárkem plným chutí a vůní včelího úlu. Krásná dřevěná krabice ukrývá voňavou medovou kosmetiku pro denní i noční rozmazlení pleti, lahodnou hořkou čokoládu s rouskovým pylem a provokující chuť kakaových bobů v medu pro potěšení chuťových buněk, tradiční pečený čaj a jemnou lipovou medovinu pro pohodové chvíle. Poklady, které přinesou radost i dlouho po Vánocích :-)

Přírodní medový krém zajistí pleti každodenní důkladnou hydrataci, výživu a ochranu pleti před nepříznivými vlivy okolního prostředí. Noční krém pak bude pleť hýčkat po celou noc a báječně ji vyživí a připraví na další krásný den.

Sada je zabalená v krásné dřevěné krabici, která kromě jiných možností využití může také posloužit jako základ pro stavbu hmyzího hotelu. A přinese tak nejen zábavu při jeho tvorbě, ale také radost z nového útočiště pro hmyz, který v hmyzím hotelu na jaře najde klidné útočiště.

Kouknout na sadu


Dárek pro ženu

Pro krásný vlas jsme tu zas

Dárková sada Pro krásný vlas jsme tu zas je taktéž vhodná pro ženy mladšího i zralejšího věku. Protože každá žena touží po krásných, zdravých, hustých a lesklých vlasech plných síly. Obsahuje účinnou přírodní kosmetiku s propolisem, která vlasy krásně posílí a vyživí a pomůže jim získat rovnováhu a přirozenou krásu.

Dárková kazeta pro vaše manželky, přítelkyně, maminky či babičky obsahuje zákaznicky velmi oblíbený Šampon s propolisem, který navrací rovnováhu,  propolisovou vlasovou vodu, která posiluje růst vlasů a naši letošní novinku Kondicionér s propolisem, který vlasy nejen zbaví poletování, ale také je vyživí.

Kouknout na sadu


Dárek pro ženu

Rozmazlovací sada

Tato dárková sada bude pro obdarovanou příjemným překvapením už díky svému názvu. Je to přece krásné chtít toho druhého stále rozmazlovat a starat se o něj!

Rozmazlovací sada pro ženy je určena především do koupelny, protože obsahuje pleťové mléko s propolisem pro vyčištění a hydrataci pleti, jemný medový peeling pro projasnění pleti, noční medový krém pro její výživu a heboučké pratelné kosmetické tampony z bambusu a biobavlny, které jsou šetrné k pleti i k přírodě. Pro radost a také jako malé poděkování pro včelky jsme do sady přidali také semínkové kuličky plné louky pro včelky a brouky.

Kouknout na sadu


Dárek pro ženu

Medové pečení

Sada pro všechny ženy, které rády zkouší nové recepty a chutě, nebo hledají inspiraci pro využití medu v kuchyni. Základem každého pečení je ta pravá kuchařská kniha. A jednu takovou, medovou, najdete v této voňavé dárkové sadě. Je plná nápaditých sladkých i slaných receptů s medem a přinese spoustu radosti z tvoření i ochutnávání do každé kuchyně.

Přibalili jsme k ní lahodný květový med a dřevěnou lžičku na jeho nabírání. Při posezení nad některou z dobrot se může obdarovaná potěšit pohledem na rozkvétající život z malých semínkových kuliček.

Kouknout na sadu


Dárek pro ženu

Když příroda pohladí

Touto menší dárkovou sadou zaručeně potěšíte každou ženu, která si své vlasy hýčká. Přírodní medový šampon dodá vlasům jemnost, lehkost a úžasný lesk a zároveň omezí jejich poletování.

Rozčesávání ručně vyráběným hřebenem z elegantního dřeva černého ořechu se stane příjemným a k vlasům šetrným rituálem. Jeho česací zuby byly vytvořeny a pečlivě prozkoušeny ve spolupráci s kadeřnicí a jsou tedy vyladěny tak, aby vlasy pročesaly důkladně a zároveň šetrně. Navíc se díky své malé velikosti pohodlně vejde do každé kabelky. Do sady jsme ještě přibalili malé milé překvapení ukrývající se v kuličkách.

Kouknout na sadu


Přejeme šťastnou ruku při výběru a překvapené oči vaší milované partnerky, manželky, maminky nebo babičky. Ať potěšíte všechny ty vzácné ženy, které si to zaslouží.

 

Kouknout na všechny dárkové sady pro ženy

 

Sdílejte produkt s přáteli

Další články, které by se vám mohly také líbit