Miss Princess of The World vyhrála kráska ze Zambie

Miss Princess of The World vyhrála kráska ze Zambie

10.10.2014 proběhla v ostravské ČEZ Aréně soutěž krásy Miss Princess of the World 2014. Jako partneři akce jsme byli při tom: pojďte si s námi projít fotogalerii a podívejte se na video.

Již druhý ročník hrdě sponzorujeme mimořádnou soutěž krásy a komunikačních dovedností Miss Princess of the World. Soutěž máme rádi proto, že není jen o dokonalých mírách a okouzlujících úsměvech, ale i inteligenci, šarmu a šikovnosti v několika disciplínách. Hodnotí se například rozhovor vedený v jednom ze světových jazyků nebo dovednosti v mobilní komunikaci.

Nejlepší dívka z každého národního kola země automaticky postupuje do mezinárodní soutěže – a přesně ta proběhla v Ostravě. Na pódiu se tak setkalo 40 slečen, ze kterých postupně vybrala 50členná porota jednu vítězku, dvě vicemiss a čtyři nejzajímavější slečny v dílčích kategoriích.

Tou nejlepší dívkou ve všech ohledech se letos stala Andella Chileshe Matthews z africké Zambie. Je jí 26 let, narodila se ve městě Ndola a v současné době žije v Londýně. Hned po vyhlášení výsledků vypukla obrovská radost nejen v ČEZ Aréně.

Miss Princess of The World
Miss Princess pro rok 2014 Andella Chileshe Matthews. Další fotografie najdete níže v galerii a ve videu

„Jsem šťastná, opravdu velice šťastná. První, co jsem po výhře udělala, byl telefonát mamince do Zambie. Slyšela jsem v telefonu, jak doma všichni jásají," řekla později Andella. A hned dodala: „Věřím, že výhra pomůže Zambii, že naši zemi zviditelní.“

Zambie

Zambie

je jihoafrický vnitrozemský stát, který se rozkládá na ploše téměř 10× větší než Česká republika. Počet obyvatel je ale překvapivě srovnatelný, podle údajů z roku 2010 dosahuje jen přibližně 13 milionů lidí. Země patří mezi rozvojové státy, k postupnému zlepšování ekonomické situace přispívají bohaté zásoby mědi a připravovaná těžba ropy.

Tím hlavním důvodem pro návštěvu je ale nádherná příroda – v deseti národních parcích najdete nejpočetnější populaci slonů, dále lvy, hrochy, žirafy nebo zebry. Na hranicích se také nacházejí úchvatné Viktoriiny vodopády se šířkou přes 1,7 km.

Obrovský úspěch zaznamenala také Česká republika, za kterou vybojovala titul 1. vicemiss Monika Vaculíková. Také ona sdílela svou radost s rodinou: „Je to velký úspěch, největší v mé kariéře. Jsem moc ráda, že se finále konalo v Ostravě, protože mě mohli přijet podpořit z rodného Bruntálu mí známí a kamarádi. Moc mi to pomohlo.“

Miss Princess

Druhou vicemiss se pak stala Daiana Ayelén Arlettaz z Argentiny, porota navíc rozdala tituly čtyřem dalším kráskám z Evropy, Ameriky a Afriky.

Miss Princess

Další oceněné finalistky
Miss Sympatie: Ester Ndapewoshali Shatipamba, Namibie
Miss Talent: Pinar Akilveren, Turecko
Miss Foto: Maria Elena Martos Villalba, Španělsko
Nejlepší národní kroj: Berenice Xuyamy Quezada Herrera, Nikaragua

Všechny finalistky obdržely dárkové balíčky naší luxusní kosmetiky Honeyline, další miss získaly dárkové balíčky medové kosmetiky. Doufáme tedy, že ještě více zkrásní a zabodují i na dalších velkých soutěžích ☺

Celým večerem provázel populární moderátor a herec Jan Čenský, vystoupila též skupina gladiátorů Taurus a hudebníci Felix Slováček a Jaroslav Svěcený, kteří zároveň zasedli v porotě. Krásné hudební vystoupení předvedli též Davide Mattioli a Andrea Andrei. Společenské šaty pro celý finálový večer navrhli přední čeští návrháři Jitka Stauder, Jiřina Tauchmanová, Vlora Kasappoli a Luděk Hanák.

Zdroje:

oficiální web Miss Princess of the World
informační web Naše Ostrava
facebook Zambia Daily Mail

Sdílejte produkt s přáteli