0 Kč(0 ks)
Zpět

O nás

Rodinná firma z malebného podhůří Orlických hor

Jsme rodinná firma, která vznikla díky velkému nasazení manželů Hanky a Milana Plevových a dnes roste a košatí díky úsilí jejich dětí i práci pečlivých a vstřícných zaměstnanců. Naše provozovna se nachází v lázeňském městečku Potštejn v malebném podhůří Orlických hor, ale výrobky Rodinné firmy Pleva naleznete ve zdravých výživách, drogeriích i včelích obchodech. Objednat si je můžete také na našem e-shopu. V srpnu jsme v rámci Roku rodinného podnikání 2018 získali Ocenění za mimořádný přínos regionu. Naši radost z toho, jak naši práci vidí ostatní, pak korunovalo vítězství ve veřejném hlasování v soutěži Rodinná firma roku 2018. Velmi nás těší, že nás nominovali přímo naši zákazníci a poslali nám neuvěřitelný počet hlasů. Takové ocenění je pro nás velkou odměnou za každodenní práci a skutečnou motivací do nových projektů. 

Máme nejširší sortiment včelí kosmetiky v České republice

Náš tip

Specializujeme se na zpracování léčivých včelích produktů (medu, mateří kašičky, pylu, propolisu a včelího jedu) do kosmetiky a potravinových doplňků.

Vyrábíme kvalitní včelí kosmetiku a tím pomáháme lidem ke zdraví, kráse nebo jen potěšení. Začínali jsme hned po revoluci výrobou propolisové tinktury a masti s propolisem. Od té doby jsme náš sortiment kosmetiky rozšířili o všechny řady výrobků s jednotlivými včelími produkty a každý rok uvádíme na trh nové výrobky. Dnes máme v sortimentu stovku výrobků. Můžeme se tedy pochlubit nejširším sortimentem kosmetiky s včelími produkty v České republice. Zároveň jsme získali unikátní povolení pro přípravu nejrůznějších výrobků, jsme například jediní v České republice, kteří zpracovávají včelí jed. Pro labužníky vyrábíme přírodní medovinu. Při procesu kvašení i zrání teplota nápoje nikdy nepřekročí  40 °C, aby si med zachoval všechny své úžasné látky. Ve světové soutěži Mead Madness Cup 2019 jsme vyhráli zlatou medaili v kategorii ovocných medovin z bobulového ovoce. Který výrobek  nám nyní dělá největší radost? Náš Propolis v medu získal prestižní ocenění Regionální potravina Královéhradeckého kraje 2020! 

Přečtěte si Náš příběh

Naše bohaté zkušenosti zúročujeme v moderní provozovně

Začátky našeho podnikání jsou spojeny s výrobou a prodejem kvalitního českého medu. Chovem včel se totiž aktivně zabýváme již od roku 1969 a udržujeme přibližně 60 aktivních včelstev. Od roku 1990 se zaměřujeme na zpracování včelích produktů do kosmetiky či potravinových doplňků.

Díky velkému zájmu našich zákazníků a oblibě přírodní kosmetiky jsme museli opustit naši malou provozovnu a postavili si vlastní moderní výrobnu, kterou jsme dokončili v roce 2000. Díky ní udržujeme vysokou kvalitu výrobků a bez problémů splňujeme přísné hygienické podmínky. Všechny naše výrobky mají zhodnocení bezpečnosti pro zdraví člověka platné v celé Evropské unii.

Přečtěte si Náš příběh

SkypeFacebookTwitter

Mobil: 739 045 380
Po-Pá: 7:00 - 15:00
Email: obchod@pleva.cz