Ohlédnutí za finálovým galavečerem PRINCESS OF THE WORLD 2010

Ohlédnutí za finálovým galavečerem PRINCESS OF THE WORLD 2010

 

V sobotu 2.10.2010 se v TOP HOTELU Praha konal finálový galavečer soutěže Miss Princess of the World 2010. Již 4. rokem od nás nejúspěšnější finalistky této soutěže dostaly kosmetiku ze včelích produktů. Tentokrát dívky budou svoji pleť hýčkat luxusní medovou kosmetikou HONEY LINE. Tytoluxusní pleťové krémy a tělové mléko obsahují kvalitní český med a další látky blahodárné pro pleť.

 

miss europe plevaFinále se zúčastnilo 41 dívek z celého světa. Dívky se nejdříve představily v krásných národních kostýmech. Českou republiku reprezentovala Alice Kocáková, předvedla šaty v národních barvách se státním symbolem ČR od módní návrhářky Marie Zelené. Dále byly na programu módní přehlídky módních návrhářů Jiřiny Tauchmanové a Luďka Hanáka. Během večera byly předány také tituly Miss foto, který získala dívka z Lotyšska Kate Ločmele, Princezna města Polička, který získala naše finalistka Alice Kocáková, nebo Miss Talent, kde zvítězila exotická Armika Mutro, reprezentující Trigidad a Tobago. O doprovodný program se postarali nejen naši známí zpěváci a hudebníci, např. Felix Slováček, Ilona Strijová, ale také hosté ze zahraničí, např. světoznámá operní pěvkyně Olga Romanko Primavera.

 

V soutěži samozřejmě nechyběla promenáda dívek v plavkách. Poté již následovalo první vyřazovací kolo, ze kterého postoupilo devět superfinalistek (dívka z Bolívie, České republiky, Číny, Litvy, Maďarska, Itálie, Nikaraguy, Slovenska a Venezuely). Tyto dívky prošly ještě poslední disciplínou a tou byl rozhovor s moderátorem Janem Čenským. Od té chvíle už bylo vše na odborné porotě, která přidělila rozhodující body a po jejich notářsky ověřeném sečtení nastal nejslavnostnější okamžik večera - korunovace. Korunku dostaly tyto dívky: 

Miss Sympatie Princess of the World 2010 – Stefany Suarez Justiniano z Bolívie

II.Vicemiss Princess of the World 2010 – Jhoanny Sarahi Jimenez z Venezuely

I.Vicemiss Princess of the World 2010 - Raffaella Campagna z Itálie

Miss Princess of the World 2010 – Deimante Bubelyté z Litvy

Sdílejte produkt s přáteli