PF 2014

PF 2014

Milí přátelé,

máme za sebou rok 2013 a chceme Vám touto cestou poděkovat za Vaši přízeň. Bez Vás bychom neměli tu správnou motivaci zlepšovat se a uvádět na trh nové výrobky.

V minulém roce

se nám podařilo zlepšit mnoho oblastí, například bychom rádi zmínili nový obal krému na akné - celá souprava na akné má novou krabičku. Dále novou krabičku dostal masážní balzám.

Na podzim 2013 se nám povedlo dokončit vývoj, dosáhli jsme ukončení schvalovacího řízení a začali jsme vyrábět dva nové krémy Propolisový krém 5v1 a Krém s mateří kašičkou 4v1.

Zaktualizovali jsme náš katalog, na předvánoční trh připravili nové firemní papírové tašky. Potěšilo nás, že tašky měly úspěch hned o Vánocích .

Otevírá se před námi rok 2014

který je plný nových plánů a zajímavých výzev. My se těšíme na komunikaci s Vámi, na nové výrobky, které připravujeme, na vše, co můžeme zlepšit.. i na další zážitky, které nás čekají, zatímco se věnujeme našemu poslání:

„ŠÍŘIT LÉČIVÉ ÚČINKY VČELÍCH PRODUKTŮ A VÝROBKŮ Z NICH“.


V březnu přijdeme s novinkou – „Mýdlo, které pohladí“.
Dále pro Vás máme 7 pleťových novinek, které jsou nyní ve schvalovacím řízení Evropské unie. Pokud bychom trochu poodhalili, těšit se můžete například na:

- Krém na dekolt
- Elixír mládí
- Krém s Aloe vera
- Rakytníkový krém
- Krém s datlí

Na internetu plánujeme také další zlepšení, například možnost platby platební kartou nebo okamžitý bankovní převod. Na webových stránkách plánujeme spustit blog, který Vás bude lépe informovat o včelích produktech, jejich účincích, trendech v kosmetice, medu a dalších zajímavých tématech.

Ujišťujeme Vás, že v našem nasazení nepolevíme a budeme Vám dále dodávat produkty špičkové kvality.

Za celou naši rodinnou firmu Pleva Vám přejeme všechno nejlepší do nového roku a hlavně hodně zdraví, které je mnohdy opomíjené, i když nejdůležitější.

Milan a Hanka Plevovi

Zakladatelé rodinné firmy Pleva - léčivé včelí produkty

Sdílejte produkt s přáteli