Podívejte se na EXKLUZIVNÍ reportáž z MISS PRINCESS of the World 2011

V sobotu 1. října 2011 proběhl v TOP HOTELU Praha finálový galavečer soutěže Miss Princess of the World 2011. Jelikož každá Miss dostala na konci kosmetiku od firmy Pleva, tak jsme byli u toho a přinášíme vám opravdu exkluzivní reportáž s fotogalerií. a nyní jako novinka i video z Miss Princess:

Miss Princess of the World 2011Z celého světa se sešlo 42 dívek, aby se ucházely o korunku a titul MISS PRINCESS. Mezinárodní porota bývá každoročně složena z významných osobností, z České republiky mezi ně patří i fotograf Jadran Šetlík, nebo Tomio Okamura. V porotě nemohla chybět ani vítězka minulého ročníku Deimante Bubelyté z Litvy. Celý galavečer moderovali Jan Čenský a Michaela Ochotská.

DSC_2135-1.jpg

Ti následně představili divákům i odborné porotě všechny dívky v okouzlujících národních kostýmech. Za zmínku stojí určitě švédská sukně v podobě vlajky, nebo šaty španělské krásky.

Miss Princess of the World 2011

Po představení začala první soutěžní disciplína - módní přehlídka, při které se dívky předvedly ve večerních šatech návrhářky Jiřiny Tauchmanové. Došlo i na předání prvního titulu, kterou zvolili čtenáři na internetu - Miss foto, který získala Viktoriya Nimets z Ukrajiny.

V průběhu večera vyhlásili moderátoři vítězky ještě několik dalších titulů doprovodných soutěží, apř. Best national costum - nejlepší národní kostým, který získala jednadvacetiletá Soyini Fraser z Guyany nebo Miss Talent, kde zvítězila Szonja Dudik, reprezentující Maďarsko.

Miss Talent na miss princess

Své umění na pódiu také předvedli nejen naši známí zpěváci a hudebníci, např. Marek Ztracený, Ilona Stryjová, Vlasta Horvát, Jaroslav Svěcený s dcerou, ale také hosté ze zahraničí,

Carmine Dorsi na miss princessnapř. italský zpěvák Carmine Dorsi.

Pak již začaly pro dívky horké chvilky, neboť po následných soutěžních disciplínách - módní přehlídce a promenádě v plavkách nastoupilo první vyřazovací kolo. Porota v průběhu večera vybrala pouhých devět superfinalistek, které v soutěži pokračovaly až do konce (dívka z České Republiky, Filipín, Guyany, Maďarska,Malty, Mexika, Slovenska, Španělska, Vietnamu ).

Finalistky na miss Princess

Poté přišla na řadu velice obávaná disciplína - rozhovory. Dívky, ač oblečeny do překrásných šatů a šperků kreativní ředitelky soutěže, gruzínské návrhářky Irmy Majngaladze, již nemohly nic schovat za krásný úsměv, fantastické míry a úžasný vzhled. Od té chvíle už bylo vše na odborné porotě, která přidělila rozhodující body a po jejich, notářsky ověřeném, sečtení nastal nejslavnostnější okamžik večera - korunovace. V závěrečném defilé předstoupily před diváky všechny dívky a moderátor Jan Čenský vyhlásil :


Miss Princess of the World 2011 - Carmen Isabel Chavez z Mexika

I.Vicemiss Princess of the World 2011 - Michaela Karaková ze Slovenska

II.Vicemiss Princess of the World 2011 - Yen Cao z Vietnamu

Miss Sympatie Princess of the World 2011 - Diana Sunshine Rademann z Filipín

Vyhlášení Miss princess 2011

MISS PRINCESS OF THE WORLD je oficiální název mezinárodní soutěže v dívčí kráse a komunikačních dovednostech, určené dívkám ve věku 16-23 let. Cílem soutěže je sjednotit klání nejnižší ženské věkové kategorie. Firma Pleva je sponzor této soutěže, jelikož MISS používají kosmetiku firmy Pleva. Více informací o soutěži najdete na www.missprincessworld.com.

Sdílejte produkt s přáteli