0 Kč(0 ks)
Zpět

Pracovní pro rádce Adéla

V průměru nám během dne vypadne méně než 100 vlasů, takže pokud každé ráno nacházíte na hřebenu větší chomáček, raději zbystřete. Za vypadáváním může stát stres, špatná životospráva nebo i nevhodná kosmetika, která vlasy vysušuje a poškozuje. Co jim naopak prospívá, je prokrvení a hydratace vlasové pokožky. A samozřejmě několik přírodních látek.

Vypadávání vlasů a lupy, sampon

Velmi dobrých účinků dosahuje vlasová voda s propolisem, u které zákazníci hlásí první viditelné zlepšení už po dvou týdnech používání. Není to přitom jen o propolisu a dalších výtažcích, které obsahuje, ale i o způsobu aplikace – protože se masíruje do pokožky po dobu 3 minut, pomáhá s jejím prokrvením.

U žen v době zvýšeného padání vlasů doporučujeme snížit počet přípravků pro styling a celkovou zátěž. Tedy například zcela omezit žehlení vlasů, které přispívá k vysušování. Naopak nejsou nutné radikální kroky, jako třeba zkracování, vlasy nabírají sílu od kořínků a daleko účinnější je zaměřit se na jejich výživu. K vlasové vodě je vhodné používání Šamponu s propolisem.

SkypeFacebookTwitter

Mobil: 739 045 380
Po-Pá: 7:00 - 15:00
Email: obchod@pleva.cz