0 Kč(0 ks)
Zpět

Firmou Pleva se rozvonělo: Medové mýdlo s levandulí

Provence na dlani

Levandulové mýdlo pro chvíle pohody

Odfoukněte všechny starosti s medovými mydlinami našeho nového levandulového mýdla. Přírodní mýdlo s medovým základem nádherně voní a pomůže vám zrelaxovat se po náročném dni a přepnout tělo i mysl do klidového stavu domácí pohody.

Když jsme přemýšleli o složení našeho nejnovějšího mýdla, o medu jsme ani na chviličku nepochybovali. Med je základ a v žádném našem produktu by neměl chybět. S koupelí, umýváním, očistou, ale také praním prádla je odpradávna spojená levandule. Její pronikavá středomořská vůně evokuje dálky a dobrodružství, ale zároveň si její vůni spojujeme s čistotou. Dnes je asi nejčastěji cítit z pracích prášků a aviváží, ale dřív bývala cítit z babiččiny skříně, která levanduli v malých pytlíčcích kladla mezi ručníky a povlečení, nebo z máminy koupelny, která na levandulové mýdlo nedala dopustit. Vůně levandule je zkrátka jedinečná.

obsahuje 5 vzácných olejů
s bambuckým a kakaovým máslem
relaxace s vůní levandule
odnese vás skoro až do Provence

Medové mýdlo obsahuje kromě levandule spoustu dalších výjimečných přírodních látek. Jeho složení je opravdu unikátní. Obsahuje pětici olejů – kokosový, olivový, rozmarýnový, slunečnicový a lněný. Důležitou složku tvoří oblíbené bambucké máslo. Přimíchali jsme do něj také kakaové máslo. Kromě esenciálního levandulového oleje v něm nechybí květ levandule. Nešetřili jsme ani včelími produkty – vedle medu v něm najdete i včelí vosk.


Medové mýdlo s levandulí Pleva od Rodinné firmy Pleva
Medové mýdlo s levandulí od Rodinné firmy Pleva
„Medová mýdla patří mezi naše tradiční a velmi oblíbené produkty. Naše zákaznice si je kupují pro chvilky, které si ušetří po každodenním maratonu škola – školka – práce – úkoly a nákupy – večeře – uspávání. Naši zákazníci je zase kupují svým ženám, protože se neustále nepřestávají divit tomu, jak skvělé bytosti to jsou.“

Hanka Plevová, zakladatelka rodinné firmy

Medové mýdlo s levandulí vás nejen skvěle umyje, ale také provoní celou koupelnu. Mydlina za mydlinou vás bude odnášet do daleké Provence a nechá vás odpočívat v krajině s lány levandulových polí plné jejich omamné vůně. Dopřejte si svou chvilku pohody s medovým mýdlem s levandulí Pleva.Připravili jsme pro vás soutěž o naše Medové mýdlo s levandulí. Stačí zanechat vaši e-mailovou adresu a čekat, jestli se na vás usměje štěstí a zazvoní pošťák s voňavým balíčkem v ruce.


63 kousků rozešleme zdarma

Chcete mýdlo vyhrát? Zadejte Váš e-mail a získejte Medové mýdlo s levandulí k vyzkoušení. Dne 1.10.2018 vylosujeme z došlých adres 63 výherců, kterým pošleme jedno balení mýdla zcela zdarma.

*Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů společností Rodinná firma Pleva s. r. o. a jejich následným zpracováním pro marketingové účely (např. i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 sb.). Jsem seznámen/a se svými právy dle § 11 a 21 zák., č. 101/2000 sb., tj. zejména, že poskytnutí údajů je dobrovolné, svůj souhlas mohu kdykoli bezplatně odvolat. Jednáme férově a chceme komunikovat pouze s těmi, kdo o to mají zájem. V žádném případě data neposkytneme třetím osobám. Rodinná firma Pleva.

SkypeFacebookTwitter

Mobil: 739 045 380
Po-Pá: 7:00 - 15:00
Email: obchod@pleva.cz