Testování vlasové kosmetiky se zaměřením na problémy s padáním vlasů

Testování vlasové kosmetiky se zaměřením na problémy s padáním vlasů

Máme pro vás výsledky dalšího zákaznického testování! Tentokrát jsme oslovili naše zákazníky a zákaznice s nabídkou testování vlasové kosmetiky se zaměřením na problémy s řídnoucími a padajícími vlasy. A jaké jsou výsledky?

Co zákazníci testovali?

Na jaře jsme na našem Instagramu a Facebooku přišli s nabídkou účasti na testování souboru našich produktů, které se zaměřují na problémy s řídnoucími a padajícími vlasy. Přihlásilo se nám 30 zájemců z řad našich zákazníků, ze kterých jsme vybrali 14 testerů napříč věkovými skupinami, kterým jsme poslali k měsíčnímu testování tyto produkty:

Šampon s propolisem

Jak již název napovídá, hlavní roli v tomto šamponu hraje propolis a jeho schopnost podporovat regeneraci vlasů a viditelně je posilovat. Šampon je výborný při péči o poškozené vlasy, kterým pomáhá získat rovnováhu a přirozenou krásu. Už po několika umytích si tak začnete všímat zvyšující se pevnosti a pružnosti vlasů a ozdravení pokožky, což přispívá k omezení nadměrného padání vlasů a jejich lámavosti. Předvádí také skvělou službu v boji proti lupům a svědivosti vlasové pokožky. Zákazníci si chválí i zvýšení lesku vlasů.

Šampon s propolisem Pleva

Vlasová voda s propolisem

Účinky propolisového šamponu skvěle podpoří a doplní vlasová voda. Tato varianta s propolisem je skvělá pro problematickou vlasovou pokožku, která trpí nadměrným vypadáváním vlasů, ale také vysušením či tvorbou lupů. Vlasová voda jim navrátí sílu, zpevní kořínky a napomůže také růstu nových vlasů - kromě účinného propolisu obsahuje také speciální výtažek, který výrazně posiluje růst nových vlasů již po 14 dnech. Pokožku zkrátka dostává zpět do správné rovnováhy. A jako bonus vaše vlasy krásně provoní :-)

Vlasová voda s propolisem Pleva

Vlasové sérum s mateří kašičkou

Mateří kašička je další zázrak od včel, který se nedá uměle nahradit. Její unikátní vlastnosti zajišťují, že se vaše vlasy dočkají jedinečné péče, podobně jako královny v úlu. Kromě mateří kašičky obsahuje naše vlasové sérum ještě další tři složky, které vlasy milují: kopřivy, kofein a AnaGain. Jejich účinné látky působí pozitivně na vlasovou pokožku, snižují vypadávání vlasů a podporují růst nových a silných vlasů. Ovlivňují růstovou fázi i vývoj vlasu, dovedou skvěle prokrvit pokožku a povzbudit činnost vlasových kořínků. Vlasové sérum zkrátka probudí vlasy k životu.

Vlasové sérum s mateří kašičkou Pleva

Včelí květový pyl rouskovaný

Protože dobře víme, že kvalita a zdraví vlasů nezávisí pouze na vnější péči, ale jsou těsně propojeny s celkovým stavem organismu, přidali jsme do vlasové kúry také výživu vnitřní, abychom tělo podpořili dostatkem důležitých látek a nabídli tak ucelený a efektivní přístup. Květový pyl obsahuje jedinečnou kombinaci látek, které dodají energii a podpoří správné fungování těla. Dá se mlsat samotný nebo přidat do jogurtu, kaše, tvarohu, müsli nebo třeba smoothie. Více informací o pylu, jeho účincích a možnostech využití se dozvíte v článku Co je to květový pyl?

Včelí květový pyl rouskovaný Pleva

Shrnutí výsledků

Co se týká testování, víme, že u vlasové kosmetiky proti padání vlasů je hodnocení výsledků složitější, protože výsledky nejsou vidět po pár umytích, proto jsme na výsledky testování nespěchali a nechali testování běžet přes měsíc. A jak dopadlo? Výsledek nás ohromil, zákaznice byly nadšené a často byla zpětná vazba, že u kosmetiky určitě zůstanou, protože jim vyhovuje. Obecně testerky chválily zpomalení padání vlasů, růst baby vlásků a vůni produktů.


Co řekli testující o Šamponu s propolisem?

U Šamponu s propolisem testerky kvitovaly příjemnou vůni a schopnost regenerovat pokožku hlavy. Většina z nich zaznamela i zlepšení svědivosti a snížení tvorby lupů.

„Šampon nádherně umyje vlasy, hydratuje a pokožka hlavy vůbec nesvědí.“

Lucie

„Po pár dnech používání jsem si všimla, že pokožka je jakoby očištěná, ozdravená a vlasy se mi daleko méně mastí. Vůně šamponu je moc příjemná, medově propolisová.“

Kája

„Po velmi krátké době používání mě přestala svědit hlava a přestaly se mi tvořit lupy.“

Jiřina

„Po používání tohoto šamponu mi vlasy vydrží delší dobu svěží.“

Petra

Podívejte se na sestřih hodnocení propolisového šamponu:


Co řekli testující o Vlasové vodě s propolisem?

Po používání vlasové vody s propolisem testerky cítily, že mají vlasy lesklé, hustší, líbila se jim také vůně a zlepšení stavu vlasové pokožky.

„Vlasová voda je kouzlo. Lesknou se mi vlasy, zahojila se mi veskerá bolavá místa, nádherně voní, a připadá mi, že vlasy mám přirozeně tmavší - méně šedin.“

Markéta

„Vlasová voda nádherně voní a mám po ní lesklé vlasy.“

Maruška

„Na dotyk i na pohled se mi zdá, že mám vlasy hustší a že jich mám jakoby více, i opticky, i když si je prohrábnu.“

Nikola

„Pokožka hlavy je po ní velmi příjemná, není tak citlivá a vlasy skutečně méně vypadávají.“

Monika

Podívejte se na sestřih hodnocení propolisové vlasové vody:


Co řekli testující o Vlasovém séru s mateří kašičkou?

Vlasové sérum testerky nadchlo skrz vůni a schopnost hydratace nejen pokožky hlavy, ale vlasů v délkách.

„Mám pocit, že vlasy jsou pevnější a vůbec nepadají, z toho jsem tedy překvapená, protože mě padají vlasy hodně.“

Lucie

„Hydratační péče, která obsahuje i kofein a kopřivu. Používání bylo příjemné a vlasy se tvářily hydratované a krásně lesklé.“

Maruška

„Sérum je velmi příjemné, po nanesení je pokožka méně citlivá a nesvědí.“

Monika

„Je vidět, že vlasy opravdu vypadávají méně, i přesto, že to používám maximálně jednou týdně.“

Markéta

Podívejte se na sestřih hodnocení vlasového séra:


A závěrem celkové zhodnocení

„Mám pocit, že ustoupilo i padání vlasů a dokonce mi začaly růst malinké nové vlásky.“

Květa

„Vlasy mi tolik nepadají, jsou na dotyk příjemné. Prostě naprostá spokojenost.“

Monika

„Po měsíci užívání této kosmetiky mi vlasy vyrostly a padají o mnoho méně.“

Dagmar

„Po několikatýdenní kúře vidím jasné zlepšení. Vlasy téměř přestaly padat, zaznamenala jsem růst spousty nových baby vlásků.“

Kája

„Mám o něco více vlasů, vlasy jsou také pevnější a zdravější.“

Andrea

Podívejte se na sestřih celkového hodnocení:


Vypadávání vlasů, popřípadě alopecie, se může vyskytovat v různých podobách a mít řadu příčin, jako jsou genetika, změny hormonálních hladin, stres, strava chudá na živiny (například v důsledků různých dietních opatření), dlouhodobé přetížení organismu, některé léky či projev jiných zdravotních problémů. Možnost nápravy závisí v největší míře právě na nalezení a odstranění příčin. Dalším důležitým krokem je zaměřit se na výběr vhodné vlasové kosmetiky, která pomůže s regenerací a podpoří růst vlasů.

Je také třeba říci, že účinnost vlasových přípravků může být individuální a závisí na typu a příčině vypadávání vlasů. Kromě vnější podpory zdraví a růstu vlasů formou vhodné vlasové kosmetiky je tedy důležité zaměřit se, jak již bylo řečeno, na odstranění příčiny a řešení vnitřní - zlepšení životního stylu. Zajistěte tělu dostatek důležitých živin, kvalitní spánek, pravidelnou fyzickou aktivitu a snažte se minimalizovat stresové faktory (v tom by mohl pomoci článek s tipy na zvládání stresu).

Sada pro omezení vypadávání a podporu růstu vlasů

Naše řešení pro padající a řídnoucí vlasy

Přestože víme, co naše produkty dokáží a potvrzují nám to i mnohé pozitivní reakce na ně, výsledky testování nás moc potěšily. Všem našim testerkám moc děkujeme za zpětnou vazbu a jsme moc rádi, že jim naše vlasová kosmetika pomáhá.

Na základě jejich testování jsme se dokonce rozhodli celou sadu proti padání vlasů zařadit do našeho sortimentu, najdete ji pod názvem Naše řešení pro padající a řídnoucí vlasy. Oproti zde uvedeným testovaným produktům jsme ji doplnili ještě o Kondicionér s propolisem, aby péče byla kompletní.

Přírodní kondicionér nejen usnadní rozčesávání vlasů a zbaví je nepříjemného poletování, ale také je účinně hydratuje a vyživuje. Vlasy budou po jeho použití krásně vyhlazené a lesklé, plné síly a svěží vůně. Zkrátka bude radost je rozčesávat.

Věříme, že naše nová sada pro péči o vlasy se sklonem k padání bude pro vás příjemným objevem.

Sdílejte produkt s přáteli

Další články, které by se vám mohly také líbit