Menší zásilky poštovné od 67 Kč. Doprava zdarma nad 2300,-

VIDEO: Výroba adventního věnce se svíčkami ze včelího vosku

VIDEO: Výroba adventního věnce se svíčkami ze včelího vosku

Každý rok přemýšlíte, jak na výrobu adventního věnce? Hledáte inspiraci, nebo přemýšlíte, že si ho uděláte doma sami? Hanka Plevová vám poradí a názorně ukáže, jak si doma jednoduše vyrobit svůj adventní věnec - můžete si ho dát na stůl (se svíčkami ze včelího vosku), nebo i na dveře (bez svíček).

Pro začátek je dobré, mít alespoň zhruba představu, jaký věnec chceme a jak má vypadat. Podle toho si připravíme materiál. Možností je samozřejmě spousta, níže najdete nejen stručně sepsaný postup, ale také seznam materiálu, který byl potřeba pro výrobu adventního věnce, který připravila Hanka v návodovém videu:


Jak na výrobu adventního věnce

návod na výrobu adventního věnce se svíčkami ze včelího vosku

Budete potřebovat:

  • základ věnce (ze slámy nebo z polystyrenu),
  • nůžky a nožík,
  • ohebný drát,
  • čtyři dlouhé hřebíky,
  • čtyři svíčky ze včelího vosku,
  • a samozřejmě i různé ozdoby – šišky, bukvice, skořici, plátky sušeného pomeranče, šípek, stuhy a jiné.

Postup:

Venku si nastřiháme větve stálezelených rostlin. Například z borovice, jedle, tisu, zeravu, nebo buxusu. Z větví nastřiháme krátké větvičky.

Ohebný drát zapíchneme do základu věnce a obtočíme, aby držel. Přikládáme větvičky vedle sebe na věnec a drátkem upevňujeme. Klademe větvičky za sebou a zakrýváme postupně podložku věnce. Občas přidáme něco barevného nebo větvičku se šiškami.

Když máme věnec pokrytý, drátek upevníme zapíchnutím do základu věnce. Přidáme hřebíky, které propíchneme zespodu skrz věnec tak, abychom na ně mohli napíchnout svíčky ze včelího vosku. Věnec dozdobíme skořicí, šiškami, stuhami a dalšími ozdobami, které jsme si na jeho výrobu připravili a věnec je hotov.


Přeji vám krásné chvíle při tvoření a napište mi, jak se povedl ten váš adventní věnec, nebo mi rovnou pošlete fotku :-)

Hanka Plevová
zakladatelka rodinné firmy

Vždy plná dobrých nápadů, ráda vymýšlí, vylepšuje a realizuje. Bdí nad chodem firmy, důležitý je pro ni spokojený a šťastný zákazník i zaměstnanec. Nejvíce nových výrobků má na svědomí právě Hanka. Ve volných chvílích ráda cestuje, maluje, čte, nebo se stará o zahrádku plnou květin. Zajímá se o zdravý životní styl.

Sdílejte produkt s přáteli

Další články, které by se vám mohly také líbit