0 Kč(0 ks)
Zpět

Vize a poslání Rodinné firmy Pleva

Chceme, aby naše včelí výrobky pomáhaly lidem ke zdraví i kráse

Už od roku 1969 chováme včely a učíme se o pokladech jejich produktů. Zpracováváme med, pyl, mateří kašičku i propolis a vyrábíme z nich kvalitní kosmetiku.

Naše produkty jsou přírodní a obsahují pouze ty nejkvalitnější suroviny. Med v naší kosmetice pochází jednak z našich 60 velmi aktivních včelstev a jednak od místních dodavatelů. Při výrobě i expedici jsme odpovědní k životnímu prostředí, pracujeme v souladu s přírodou, recyklujeme, používáme alternativní zdroje energie, podporujeme charitu a staráme se o společenský život i mimo náš region.

Jsme si vědomi důležitosti včel v přírodě, že jejich význam nespočívá jen v tom, že produkují prospěšné látky (med, pyl, propolis, mateří kašičku, včelí jed a vosk), ale hlavně v tom, že monitorují kvalitu životního prostředí a zabezpečují až z 97 % opylení kulturních plodin a volně rostoucí vegetace. Smysl podnikání vidíme v tom, že svět bude o kousek hezčím a příjemnějším místem k žití.

V oblasti kosmetiky jsme výrobce i poradce

Naši spokojení uzdravení a krásní zákazníci se k nám rádi vracejí, s důvěrou se na nás obracejí při řešení kosmetických i zdravotních problémů a přicházejí si k nám přečíst o nových produktech i nejrůznějších léčebných či kosmetických postupech.

Chceme, aby naši zákazníci byli spokojení, proto jim představujeme léčivé účinky včelích produktů a jsme rádi, že si jako partnera pro cestu ke zdraví a kráse vybrali právě nás. Pokud se o naší rodinné firmě chcete dozvědět víc, přečtěte si Náš příběh.

SkypeFacebookTwitter

Mobil: 739 045 380
Po-Pá: 7:00 - 15:00
Email: obchod@pleva.cz