0 Kč(0 ks)
Zpět

Co znamená logo "přírodní"?

Co znamená logo "přírodní"?

Na krabičkách našich výrobků můžete nalézt zelený nebo černobílý lipový lísteček s označením přírodní. Co vlastně znamená?

Co pro nás znamená přírodní?

Přírodní produkt je pro nás výrobek zpracovaný moderními technologiemi, avšak šetrný k přírodě. V jeho složení používáme přírodní suroviny z obnovitelných zdrojů a zároveň klademe velký důraz na jejich kvalitu - často se jedná o bio suroviny, nebo o ingredience použitelné pro certifikovanou přírodní kosmetiku Cosmos nebo CPK. Takové produkty označujeme černobílým nebo zeleným lipovým lístkem.

Zásady, které aplikujeme při výrobě přírodních produktů:

  • suroviny z obnovitelných zdrojů
  • šetrné výrobní procesy
  • pouze přírodní zahušťovadla
  • využití biotechnologických procesů pro získávání vysoce účinných přírodních extraktů a účinných látek na přírodní bázi

Označení "přírodní" nemusí vždy znamenat, že jsou všechny látky zcela 100% přírodní, ale vždy záleží na původu surovin, z nichž jsou vyráběny, a způsobu jejich zpracování. V případě přírodních konzervantů jde o látky, které jsou přírodně identické. To znamená, že látka nepřírodního původu účinkuje zcela totožně, jako látka přírodní, ale je získána šetrnější cestou než přírodní surovina.

podívat se na přírodní produkty a koupit

SkypeFacebookTwitter

Mobil: 739 045 380
Po-Pá: 7:00 - 15:00
Email: obchod@pleva.cz