0 Kč(0 ks)
Zpět

Jak používat pleťovou masku?

Jestliže, chcete používat pleťovou masku tak je vám asi jasné, že to zabere trochu víc času, než  běžné ošetření pleti. Udělejte si z toho takový svůj rituál. Nezapomeňte, že i vy si zasloužíte čas jen pro sebe. A když na chvilku zavřete oči, nebo si u toho přečtěte svou oblíbenou knihu nebo časopis, tak i po této chvilce budete jako znovuzrozená.

Náš tip

Peeling

Před použitím masky můžete použít peeling, který jemně odstraní odumřelé buňky. Nepoužívejte ho však více jak jednou až dvakrá za měsíc. Na pleť, která trpí na akné, však kosmetický peeling nepatří.

Základní očištění

Ani před použitím masky nesmíme zapomínat na to, že pleť potřebuje očistit. Na mýdlo rovnou zapoměňte, tím si můžete mýt ruce nebo tělo. Raději sáhněte po pleťovém mléku, díky kterému se zbavíte mastných nečistot a makeupu na pleti. Nechte chvíli působit a opláchněte vlažnou vodou.

Nevynechávejte ani očištění pleťovou vodou. Naneste ji na vatový tamponek a jemně otřete obličej. Tím se zbavíte zbytky mléka a nečistot rozpustných ve vodě.

Chvilka odpočinku

V tuto chvíli je pleť připravená na výživu pořádnou dávku vitamínů. Naneste pleťovou masku a nechte ji 15 minut působit. Relaxujte a užívejte si tu chvilku. Vaše pleť vám bude odměnou.

Po krátké relaxaci smyjte vlažnou vodou masku a jemným poklepáváním naneste pleťový krém.

Uvidíte, že si tyto chvilky zamilujete. Můžete je sdílet s maminkou nebo kamarádkou - určitě budete mít o čem mluvit.


Zajímá vás, který krém se hodí pro pokožku ve vašem věku? Stáhněte si náš ebook!

SkypeFacebookTwitter

Mobil: 739 045 380
Po-Pá: 7:00 - 15:00
Email: obchod@pleva.cz