Kariéra

Budete to právě Vy, kdo bude naší novou posilou? Jsme česká rodinná firma, daří se nám, rosteme a zákazníci mají o naše produkty zájem, takže nestíháme :-). A proto hledáme nové členy týmu a je docela dobře možné, že hledáme právě Vás!

A kdo jsme my?

Jsme česká rodinná firma z malebného podhůří Orlických hor, jejíž kořeny sahají až do roku 1969. Začínali jsme chovem včel a celá léta se učíme o pokladech včelích produktů a zaměřujeme se na jejich zpracování do kosmetiky a potravinových doplňků.

O rodinné firmě Pleva, kariéra Pleva

Na českém trhu nabízíme nejširší sortiment výrobků se včelími produkty. Chceme, aby naši zákazníci byli spokojení, proto jim představujeme léčivé účinky včelích produktů a jsme rádi, že si jako partnera pro cestu ke zdraví a kráse vybrali právě nás.

Je pro nás důležité:

  • Aby naše výrobky skutečně fungovaly, za jejich účinnost s hrdostí ručíme vlastním jménem.

  • Používat pouze ty nejkvalitnější suroviny a dbát na jejich původ.

  • Férové a upřímné jednání a vstřícný a otevřený přístup k našim partnerům, spolupracovníkům a zákazníkům.

  • Být odpovědní k životnímu prostředí, recyklovat, používat alternativní zdroje energie, zkrátka pracovat i žít v souladu s přírodou.

O rodinné firmě Pleva, kariéra Pleva

Děláme jen to, čemu skutečně věříme a děláme to rádi. Také proto jsme si vědomi toho, že svou práci může dělat opravdu dobře jen ten, koho baví a vidí v ní smysl. Moc dobře víme, že bez vstřícnosti, nasazení a zájmu našeho týmu bychom se nikdy nedostali tak daleko. Proto si zakládáme na dlouhodobé spolupráci a příjemném rodinném prostředí.

Pokud si myslíte, že mezi nás zapadnete, ozvěte se! Třeba to bude začátek naší dlouholeté společné cesty...

Chcete se o nás dozvědět víc? Přečtěte si náš příběh, nebo se podívejte na reportáž ČT z cyklu Toulavá kamera a nahlédněte tak do zákulisí naší rodinné firmy.

Koho právě teď hledáme?

  • BRIGÁDNÍKA NA PRACOVNÍ SMLOUVU NA DOBU URČITOU - aktuální pro období říjen - prosinec

Jste zruční, baví Vás tvořit a pracovat rukama? Když se do něčeho pustíte, tak Vám jde práce "pěkně od ruky"? Pokud bydlíte v okolí Potštejna, ozvěte se! Na začátku to může být brigáda, nebo se Vám u nás může zalíbit...

Chci se dozvědět více informací


„Vždycky jsem si přála osvíceného šéfa, kterého si budu moci vážit a který mi dá pocit svobody. Lidé mi říkali, že to v dnešní době, kdy vládnou peníze, nelze. Že mě každý jen strhne z kůže. Ale u rodinné firmy Pleva takových šéfů mám hned několik. Mam naprostou svobodu a zároveň nadřízené, před kterými každý den smekám.“

Jana Kudelová
obchodní zástupkyně rodinné firmy Pleva


Chcete se k nám přidat? Dejte nám vědět! My se Vám ozveme zpátky co nejdříve!