Pro menší objednávky Zásilkovna za 69 Kč, pro objednávky nad 2300 Kč poštovné zdarma.

Kariéra

Budete to právě Vy, kdo bude naší novou posilou? Jsme česká rodinná firma, daří se nám, rosteme a zákazníci mají o naše produkty zájem, takže nestíháme :-). A proto hledáme nové členy týmu a je docela dobře možné, že hledáme právě Vás!

A kdo jsme my?

Jsme česká rodinná firma z malebného podhůří Orlických hor, jejíž kořeny sahají až do roku 1969. Začínali jsme chovem včel a celá léta se učíme o pokladech včelích produktů a zaměřujeme se na jejich zpracování do kosmetiky a potravinových doplňků.

O rodinné firmě Pleva, kariéra Pleva

Na českém trhu nabízíme nejširší sortiment výrobků se včelími produkty. Chceme, aby naši zákazníci byli spokojení, proto jim představujeme léčivé účinky včelích produktů a jsme rádi, že si jako partnera pro cestu ke zdraví a kráse vybrali právě nás.

Je pro nás důležité:

  • Aby naše výrobky skutečně fungovaly, za jejich účinnost s hrdostí ručíme vlastním jménem.

  • Používat pouze ty nejkvalitnější suroviny a dbát na jejich původ.

  • Férové a upřímné jednání a vstřícný a otevřený přístup k našim partnerům, spolupracovníkům a zákazníkům.

  • Být odpovědní k životnímu prostředí, recyklovat, používat alternativní zdroje energie, zkrátka pracovat i žít v souladu s přírodou.

O rodinné firmě Pleva, kariéra Pleva

Děláme jen to, čemu skutečně věříme a děláme to rádi. Také proto jsme si vědomi toho, že svou práci může dělat opravdu dobře jen ten, koho baví a vidí v ní smysl. Moc dobře víme, že bez vstřícnosti, nasazení a zájmu našeho týmu bychom se nikdy nedostali tak daleko. Proto si zakládáme na dlouhodobé spolupráci a příjemném rodinném prostředí.

Pokud si myslíte, že mezi nás zapadnete, ozvěte se! Třeba to bude začátek naší dlouholeté společné cesty...

Chcete se o nás dozvědět víc? Přečtěte si náš příběh, nebo se podívejte na reportáž ČT z cyklu Toulavá kamera a nahlédněte tak do zákulisí naší rodinné firmy.

Koho právě teď hledáme?

  • SKLADNÍKA, PRACOVNÍKA VE VÝROBĚ

Máte šikovné ruce a práce Vám není cizí? Hledáte různorodou práci?
Spolehlivost je Vaše druhé jméno? Dokážete nést odpovědnost za skladové prostory?
Rozhodně můžete zapomenout na rutinu.

Dozvědět se více

  • BRIGÁDNÍKA DO VÝROBY

Jste zruční, baví Vás tvořit a pracovat rukama? Když se do něčeho pustíte, tak Vám jde práce "pěkně od ruky"? Pokud bydlíte v okolí Potštejna, ozvěte se! Na začátku to může být brigáda, nebo se Vám u nás může zalíbit...

Napište si o více informací


„Vždycky jsem si přála osvíceného šéfa, kterého si budu moci vážit a který mi dá pocit svobody. Lidé mi říkali, že to v dnešní době, kdy vládnou peníze, nelze. Že mě každý jen strhne z kůže. Ale u rodinné firmy Pleva takových šéfů mám hned několik. Mam naprostou svobodu a zároveň nadřízené, před kterými každý den smekám.“

Jana Kudelová
obchodní zástupkyně rodinné firmy Pleva


Chcete se k nám přidat? Dejte nám vědět! My se Vám ozveme zpátky co nejdříve!