0 Kč(0 ks)
Zpět

77 zákaznic testovalo Medový oční krém: Pozor, je těžce návykový!

77 zákaznic testovalo Medový oční krém: Pozor, je těžce návykový!

02. 03. 2021

„Skvělý. Vynikající. Příjemně voní. Rychle se vstřebává. A je návykový!“ Takovými slovy hodnotí naše zákaznice Medový oční krém. Zeptali jsme se jich na to, jak jim voní, jak se vstřebává i jak rozjasňuje oční okolí. Přečtěte si, jaké mají s Medovým očním krémem zkušenosti.

Náš přírodní Medový oční krém testovalo a o své zkušenosti s ním se s námi podělilo 77 žen všech věkových kategorií v rozmezí 20 až 65 a více let. Medový oční krém používalo 68,8 % z nich denně a 31,2 % přibližně 2 - 3x týdně. A takto ho ohodnotily:

Příjemná vůně a rychlé vstřebávání

Našich zákaznic jsme se zeptali, jak jim vůně Medového očního krému vyhovuje. 29,9 % ji hodnotí jako krásnou a 68,8 % žen vyhovuje. 1,3 % žen jeho vůně nesedí.

Taky vám vadí krémy, na jejichž zaschnutí musíte dlouho čekat? Takové nemá ráda asi žádná žena. I proto jsme si při vytváření tohoto krému dali záležet na tom, aby se do pokožky vstřebal prakticky ihned. Žádná z nás nemá přece v koupelně dlouhé minuty navíc!

A jak vidí vstřebávání Medového očního krému naše zákaznice? 70,1 % zákaznic uvádí, že se vstřebal okamžitě. 29,9 % ženám se zdá, že to chvilku trvalo. Doba je zkrátka rychlá a všechno chceme mít hned. Ale nenašla se ani jediná žena, která by si myslela, že se vstřebával příliš dlouho. Takové hodnocení nás opravdu těší.

„Příjemná vůně, složení i aplikace. Doporučuji“

Lucie

„Je příjemný, chladivý a moc hezky jemně vonící.“

Emilie

„Mám velice citlivé oči, takže musím být opatrná při výběru krému. Tento hned po prvním nanesení super. Krému stačí opravdu trochu. Krásně voní, hned se vstřebá. Pro mě TOP.“

Tereza

„Krásně jemný, rychle se vstřebává.“

Irena

Účinky Medového očního krému

U jemného očního krému na citlivé oční okolí považujeme za podstatné, aby pokožku očního okolí zvláčnil a hydratoval, měl by přispět k pocitu pružnější pleti v této oblasti a ideálně také oční okolí rozjasnit. Pro dosažení optimálních vlastností ve všech třech směrech je ovšem třeba krém nějakou chvíli používat. A jak tedy Medový oční krém dopadl?

Pružnější pleť a rozjasnění očního okolí

Jedním z hlavních cílů našeho Medového očního krému je zlepšení napětí a pružnosti pleti v citlivé oblasti očního okolí. Z testujících žen 75,3 % uvádí, že mají pocit pružnější pleti v očním okolí, 18,2 % žen si není jistých a jen malá část žen žádné změny nepocítila.

Našich hodnotitelek jsme se také zeptali, zda Medový oční krém přispěl k rozjasnění jejich očního okolí. 49,4 % hodnotitelek uvádí, že medový krém jejich oční okolí rozjasnil a 50,6 % žen si nebylo jistých.

Zvláčnění a hydratace pokožky očního okolí

Dalším podstatným úkolem Medového očního krému je zajištění dlouhodobé hydratace a zjemnění pleti v citlivé oblasti očního okolí.

Hydrataci a zvláčnění pokožky okolo očí pocítilo 88,3 % testujících žen. 7,8 % žen si není jistých a pouze malé procento žen hydrataci nepocítilo.

Vrásky, vrásky, vrásky…

To je ten pravý důvod, proč do očních krémů investujeme. Jemné mimické vrásky v očním okolí se totiž mohou vytvářet už kolem 25 let věku, a to v souvislosti s úbytkem kolagenu v pleti. Kolagen se přestává tvořit, proto pleť potřebuje pravidelnou péči, a to včetně očního okolí.

A jak tedy Medový oční krém pomohl s vyhlazením mimických vrásek našim zákaznicím? 17,1% žen krém viditelně pomohl, 39,5 % žen vidí drobné změny, 40,8 % žen potřebuje více času a 2,6 % žen změny nevidí.

„Krém se dobře aplikuje, opravdu viditelně vyhlazuje vrásky, hezky voní a není moc mastný. Je přírodní, což velmi oceňuji. I cena je příjemná.
U očního krému setrvám i do budoucna.“

Renata

„Vyhlazuje drobné linky.“

Angelika

„Jemné vrásky kolem očí nejsou tak viditelné a kruhy pod očima tak výrazné.“

Hana

Pomohl krém k celkově lepšímu vzhledu očního okolí?

S drobnými vráskami se stejně jako s určitým věkem musíme zkrátka smířit. Důležitý je ale celkový vzhled očního okolí a to, jestli zákaznice samy na sobě v tomto ohledu pociťovaly změny.

Z testujících žen 51,9 % uvádí, že Medový oční krém celkově pomohl k lepšímu vzhledu očního okolí, 36,4 % žen potřebuje více času a 11,7 % žen si zatím není jistých.

„Odpovědi jsou od mé maminky, která Váš oční krém používá dlouhodobě (roky) k plné spokojenosti. Její oční okolí vypadá skvěle, s minimem vrásek a povadlé kůže.“

Anonymní

„Tento oční krém používám nejméně osm let a jsem stále nadmíru spokojená a nemám důvod měnit za jiný.“

Irena

Aplikátor vyhovuje na 100 %

Na jednom se ovšem ženy shodnou: aplikátor krému je perfektní. Výborně se s ním pracuje, krém se dobře dávkuje a ani kapka ho nepřijde nazmar.

A jaký je celkový dojem z produktu?

Medový oční krém u našich zákaznic zazářil. Některé ho užívají teprve několik týdnů, jiné třeba přes osm let, ale všechny se shodnou na tom, že je to jejich jednička, kterou by rozhodně za nic nevyměnily. Jednoznačně to říká i jejich hodnocení: 84,4 % žen uvádí, že jsou s krémem spokojené. 14,3 % žen je z krému nadšených. 1,3 % žen není s krémem spokojených. I to chápame – ženy jsou různé a právě taková je i jejich pleť.

Všem našim respondentkám moc děkujeme za jejich hodnocení a čas, který nám věnovaly. Zpětná vazba je pro nás vždy velmi cenná a takové krásné výsledky nás obzvláště potěšily.

„Je vynikající, objednám zase.“

Anna

„Skvělý, všem doporučuji.“

Hana

„Je návykový.“

Angelika

„Mám pocit, že žena by nějaký oční krém používat měla. Nemám znalosti na to, aby mi bylo jasné, proč oční krémy jiných značek stojí neuvěřitelně vysoké částky, a proto je oční krém od Vás pro mě ta nejlepší volba. Krásně voní, nedráždí oči ani pokožku, a když si ho aplikuji, mám ze sebe dobrý pocit. A o to jde, mít dobrý pocit ze sebe a z toho, že si dopřeji něco, co včelky nasbíraly na rozkvetlých loukách a stromech, a nemusím myslet na to, že jsem za malou krabičku vyhodila třicet nebo padesát eur a podobně. Tyto nesmyslně drahé zázraky nemají smysl, to raději vezmu dětičky například na koně nebo do divadla.“

Marcela (přeloženo a redakčně upraveno)

„Musím říct, že z aktuálního spektra očních krémů, které jsem zkoušela, volím tento, objednám zase a budu v něm pokračovat.“

Anonymní

„Je velmi příjemný.“

Ludmila

„Krém je úžasný, stejně tak Elixír mládí s mateří kašičkou.“

Blanka

Medový oční krém najdete tady

SkypeFacebookTwitter

Mobil: 739 045 380
Po-Pá: 7:00 - 15:00
Email: obchod@pleva.cz