0 Kč(0 ks)
Zpět

Bambucký balzám s propolisem: novinka už brzy v naší nabídce

Bambucký balzám s propolisem: novinka už brzy v naší nabídce

05. 11. 2015

Brzy začneme konečně vyrábět zcela nový balzám složený z více než deseti účinných složek. A právě ten si u nás vůbec poprvé zkusila vyrobit Kateřina Winterová při natáčení Herbáře. Balzám má samozřejmě skvělé vlastnosti podporuje hojení, skvěle působí například na ekzémy a ještě navíc vyhlazuje a chrání proti volným radikálům.

Co všechno můžete od balzámu čekat, jaké složky konkrétně obsahuje a při jakých obtížích vám pomůže?

Bambucký balzám s propolisem

Jak už název napovídá, hlavními složkami jsou bambucké máslo a extrakt z propolisu. První složka dokáže pleti dodat pružnost a jemnost, druhá podporuje hojení a bojuje s nejrůznějšími kožními problémky – třeba akné.

Skvělé účinky jsme zaznamenali také u dalších kožních onemocnění, jako jsou plísně, ekzémy či hemeroidy. Mastičku lze navíc používat nejen lokálně, ale i jako pleťový krém.

  • hojí drobná poranění
  • zpomaluje tvorbu vrásek
  • pleť kompletně vyživuje
  • působí na plísně, ekzémy, hemeroidy

Z dalších složek určitě musíme vyjmenovat hroznový, slunečnicový, olivový a kokosový olej, dále biophytosebum a certifikované složky Olea Europaea a Oliwax pro jemnější a vláčnější pokožku.

Složení, i výrobní postup máme již úplně hotov. Nyní dolaďujeme etikety, krabičky a hlavně dokončujeme celý schvalovací proces. Za nás už pouze dodejme, že jsme jen na samotné receptuře pracovali více než rok. 

Video Herbář

Bambucký balzám s propolisem v Herbáři

Herbář natáčel bambucký balzám s propolisemDívali jste se v neděli 8. 11. na Herbář? Pokud jste to nestihli tak nezoufejte a podívejte se na video, kde uvidíte, jak Kateřina s Lindou vaří pampeliškový med poté můžete vidět, jak to chodí při přípravě na poslední vytáčení lesního medu. Připravily si pleťovou masku s pylem a také si něco dobrého upekly. A Kateřina si úplně poprvé zkusila vyrobit jedinečný Bambucký balzám s propolisem.

Bambucký balzám najdete zde

Diskuse

Lucie Procházková Lucie Procházková 14. 01. 2016 | 13:57

Dobry den, prosim o info jak to vypada vyhledove s bambuckym balzamem s propolisem, uz se nemuzu dockat :-)

Administrátor Veronika Plevová (Administrátor) 15. 01. 2016 | 06:52

Dobrý den, do týdne ho budem posílat ke schválení. Teď už to bude záležet na schvalovacím orgánu jak douho to bude trvat, ale když to pujde dobře tak 2 měsíce.
PS: také se těšíme :-)


Přeji hezký den

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli krmíte včelky v zimě cukrem, anebo jim ponecháte jejich med? A pokud krmíte cukrem, tak tím rafinovaným, či aspoň nerafinovaným, melasou, či? Děkuji. Přeji mnoho uspěchů a radosti ve Vaší práci.

Administrátor Veronika Plevová (Administrátor) 04. 01. 2016 | 07:56

Dobrý den, včelky krmíme rafinovaným cukrem. Přeji hezký den

Marta Hornerová Marta Hornerová 12. 11. 2015 | 19:20

Dobrý den !
Jak bych mohla jen tak, bez povšimnutí, přejít vámi připravovanou novinku! Už teď mně váš nový Bambucký balzám s propolisem zajímá. Ráda se s ním seznámím. Vám i vašim včelkám přeji mnoho štěstí a úspěchů v této společné, velmi prospěšné a smysluplné práci.
S přátelským pozdravem M.H.

Administrátor Veronika Plevová (Administrátor) 13. 11. 2015 | 08:52

Dobrý den, to máme radost, že se těšíte s námi. Děkujeme a přejeme hezký den

Alena Staňková Alena Staňková 08. 11. 2015 | 18:41

Dobrý den...
právě se dívám na herbář a velice mě zaujal váš nový krém s bambuckým máslem... protože mám určité zdravotní problémy(hemeroidy ) tak to určitě vyzkouším jak se to objeví v nabídce.
I můj tatínek chová včeličky a tak máme medík vlastní,
Přeji Vám úspěch.
Alena Staňková Olomouc

Administrátor Veronika Plevová (Administrátor) 09. 11. 2015 | 07:07

Dobrý den, těší nás, že máte zájem o náš nový Bambucký balzám s propolisem. Jestli máte zájem tak vyplňte email v tomto článku a až bude balzám k prodeji, tak Vám dáme vědět. Přeji hezký den

SkypeFacebookTwitter

Mobil: 739 045 380
Po-Pá: 7:00 - 15:00
Email: obchod@pleva.cz