Pro menší zásilky balíkovna za 60 Kč, nebo zásilkovna za 69 Kč. Doprava zdarma nad 2300,-

Bámo, já bám dýbu! Nemáš rýmu? Vůbec ti nerozumím

Bámo, já bám dýbu! Nemáš rýmu? Vůbec ti nerozumím

Protože máme blízko k přírodě a věříme, že nejlépe pomáhají právě prostředky přírodní, nabízíme vám několik preventivních doporučení proti chřipce, rýmě a nachlazení všeho druhu. Některé nápady vás možná i překvapí.
Nebojte, spíš než hořká medicína je to mlsání. Tak se na to pojďme spolu podívat.

Když čaj, tak zázvorový s medem

Nejlepší je vsadit na prevenci. A tu podávat pravidelně alespoň dvakrát denně. Ráno chleba s máslem a medem a na odpolední či večerní vzpruhu zázvorový čaj s medem. Pokud se chystáte na nákupy do obchodního centra a chcete se proti virózám pojistit, doporučujeme Ústní spray s propolisem. Propolis má nejen hojivé účinky, ale působí také na bakterie a plísně. Při virózách a angínách uvolní ústní dutinu. Antimikrobiální látky obsahují také Propolisové kapky, takže můžete sáhnout i po nich. Při bolestech v krku stačí naředit kapky vodou, poté důkladně vykloktat. Ze zkušeností našich zákazníků víme, že při nachlazení jsou propolisové kapky vhodné 2x denně po 10 až 20 kapkách.

Rýma nakupuje v obchoďáku

A vy přece nechcete nakoupit rýmu. Proto zkuste trávit čas na místech, kde se pohybuje menší množství lidí:

  • na běžkách,
  • v knihovně,
  • s dětmi na bruslích či na bobech,
  • v zasněženém lese,
  • ve vlastní kuchyni či posteli.
  • Mezi lidmi přece trávíte každý pracovní den, často také odpoledne a večery – občas tedy stojí za to užít si klidné dny se svými nejbližšími a do ruchu akcí a atrakcí velkoměsta vyrazit až ve chvíli, kdy už budou všichni bacilové přemoženi jarem a všeobecnou dobrou náladou.

Jak se rýmě ubránit a recepty, jak se jí zbavit, najdete v našem ebooku!