Pro menší objednávky Zásilkovna za 69 Kč, pro objednávky nad 2300 Kč poštovné zdarma.

Bámo, já bám dýbu! Nemáš rýmu? Vůbec ti nerozumím

Bámo, já bám dýbu! Nemáš rýmu? Vůbec ti nerozumím

Protože máme blízko k přírodě a věříme, že nejlépe pomáhají právě prostředky přírodní, nabízíme vám několik preventivních doporučení proti chřipce, rýmě a nachlazení všeho druhu. Některé nápady vás možná i překvapí.
Nebojte, spíš než hořká medicína je to mlsání. Tak se na to pojďme spolu podívat.

Když čaj, tak zázvorový s medem

Nejlepší je vsadit na prevenci. A tu podávat pravidelně alespoň dvakrát denně. Ráno chleba s máslem a medem a na odpolední či večerní vzpruhu zázvorový čaj s medem. Pokud se chystáte na nákupy do obchodního centra a chcete se proti virózám pojistit, doporučujeme Ústní spray s propolisem. Propolis má nejen hojivé účinky, ale působí také na bakterie a plísně. Při virózách a angínách uvolní ústní dutinu. Antimikrobiální látky obsahují také Propolisové kapky, takže můžete sáhnout i po nich. Při bolestech v krku stačí naředit kapky vodou, poté důkladně vykloktat. Ze zkušeností našich zákazníků víme, že při nachlazení jsou propolisové kapky vhodné 2x denně po 10 až 20 kapkách.

Rýma nakupuje v obchoďáku

A vy přece nechcete nakoupit rýmu. Proto zkuste trávit čas na místech, kde se pohybuje menší množství lidí:

  • na běžkách,
  • v knihovně,
  • s dětmi na bruslích či na bobech,
  • v zasněženém lese,
  • ve vlastní kuchyni či posteli.
  • Mezi lidmi přece trávíte každý pracovní den, často také odpoledne a večery – občas tedy stojí za to užít si klidné dny se svými nejbližšími a do ruchu akcí a atrakcí velkoměsta vyrazit až ve chvíli, kdy už budou všichni bacilové přemoženi jarem a všeobecnou dobrou náladou.

Jak se rýmě ubránit a recepty, jak se jí zbavit, najdete v našem ebooku!