Pro menší objednávky Balíkovna 59 Kč, nebo Zásilkovna 69 Kč. Poštovné zdarma nad 2300 Kč.

Byli jsme oceněni za mimořádný přínos regionu

Byli jsme oceněni za mimořádný přínos regionu

Je nám ctí a velkou radostí vám oznámit, že jsme od Asociace malých a středních podniků a živnostníků (AMSP ČR) získali Ocenění za mimořádný přínos regionu. Předání proběhlo na slavnostním ceremoniálu v rámci Roku rodinného podnikání 2018 na srpnové výstavě Země Živitelka v Českých Budějovicích.

Ocenění naší rodinné firmy si velmi vážíme, je pro nás potvrzením, že jsme na správné cestě a současně je pro nás výzvou a závazkem do dalších let.

Touto cestou bychom chtěli poděkovat AMSP ČR za organizaci Roku rodinného podnikání a s ním spojenou pomoc a podporu rodinným firmám.

Z celého srdce děkujeme celé naší partě v Potštejně i mimo něj, neboť ti všichni mají na úspěchu našeho podnikání obrovský podíl.

Naše poděkování patří také našim obchodním partnerům, zákazníkům a všem, kteří nám fandí. Děkujeme, bez vás bychom nemohli fungovat.

Zároveň bychom chtěli pogratulovat ostatním oceněným rodinným firmám, které jsou pro nás velkou inspirací.

Fotografie z tohoto krásného dne si můžete prohlédnout v galerii pod článkem. Podívejte se také na krátký sestřih od AMSP ČR, zachycující radostnou a slavnostní atmosféru i rozmarné počasí, tady je:

Hanka a Milan Plevovi majitelé rodinné firmy - o autorech článku

Hanka je vždy plná dobrých nápadů, ráda vymýšlí, vylepšuje a realizuje. Bdí nad chodem firmy, důležitý je pro ni spokojený a šťastný zákazník i zaměstnanec. Nejvíce nových výrobků má na svědomí právě Hanka. Ve volných chvílích ráda cestuje, maluje, čte, nebo se stará o zahrádku plnou květin.
Milanovým koníčkem jsou od mládí včelky, z koníčka se později stalo podnikání. Zajišťuje chod firmy, aby vše fungovalo jak má. Každý nápad umí realizovat. Velmi ho baví vyrábět omezené série různých druhů medovin a zkoušet nové postupy při výrobě medoviny. Když má trochu času, hned je u včel.