Pro menší objednávky Zásilkovna za 69 Kč, pro objednávky nad 2300 Kč poštovné zdarma.

Dali jste si novoroční předsevzetí? Tady je to naše

Dali jste si novoroční předsevzetí? Tady je to naše

„Zhubnu, naučím se angličtinu, uklidím všechny skříně na chodbě.“ Mnoho z nás si dává každý rok předsevzetí, ale jen několika nejvytrvalejším se vše podaří dotáhnout do konce. A tak to naše raději napíšeme tady veřejně, ať máme lepší motivaci jej dodržet.

Když shrneme rok 2015, hodně se nám toho podařilo. Po aplikaci zákona o zdravotním tvrzení jsme konečně přišli na styl psaní, který je v souladu s tímto byrokratickým nařízením, a začali plnit náš e-shop zbrusu novými popisky produktů schválenými zdravotním ústavem. Také jsme začali měnit i vzhled některých krabiček, aby se vám více líbily.

Podařilo se nám zkolaudovat nové, moderní výrobní prostory. Zpříjemnili jsme tak celému kolektivu podmínky k práci. U některých výrobků provádíme drobné změny v receptuře, k čemuž nás motivujete i vy díky připomínkám a vlastním postřehům. Prvním taková změna už dokonce proběhla – u vlasových vod a pleťové vody jsme posílili účinek důležitých složek.

Za všechny vaše maily a hodnocení proto moc děkujeme. Určitě mají smysl!

Po dlouhém testování a procesu schvalování se můžete těšit na několik nových výrobků. Už během pár měsíců se můžete těšit například na Bambucký balzám s propolisem. V listopadu se u nás v Potštejně zastavil štáb ČT z pořadu Herbář, který natáčel naše včelky. Moderátorka Kateřina Winterová si pak úplně poprvé zkusila vyrobit svůj vlastní balzám. Takže docela nabitý rok!

Náš tip

Jak vytrvat?

S naprosto geniálním návodem přišel magazín Forbes.cz – každý den stačí udělat 5 dřepů, nemusí jich být 50. Čtěte dále

Předsevzetí pro rok 2016 jsme si tedy dali celkem tři. První je, abychom nepolevili v inovacích stávající kosmetiky a ve vývoji nových výrobků, které obohatí náš sortiment. Druhé, abychom vám natáčeli více videí, které poté najdete v našem magazínu a na facebooku, přes který s vámi denně komunikujeme.

A třetí, abychom udrželi současnou kvalitu a pomáhali lidem prostřednictvím našich výrobků. Nadále vám chceme dělat radost výrobky z českého medu a medem nakoupeným pouze od českých včelařů. Zkrátka v kvalitě značky Pleva.

Tak to je a tak to tu slavnostně napíšeme! :-) A držíme palce i vašim předsevzetím, ať se vše povede a život je stále jen lepší a lepší.

Přečtěte si také:

Co zrovna teď dělají včelky? Pokračování článku o životě v úlu

V minulém díle jsme se podívali, co dělají včely od července do prosince, nyní nastal čas na pokračování v období od ledna do června. Jak to teď vypadá v úlu a jak proběhne nejbouřlivější období roku – jaro?

Usmívejte se – pomůžete ostatním i sobě

O úsměvu jsem kdysi četla v knížce, jejímž autorem byl Dale Carnegi. Píše v ní o hodnotě úsměvu v čase Vánoc a zamýšlí se nad tím, jaké kouzlo má úsměv. „Úsměv nestojí nic, ale znamená mnoho. Obohatí každého, komu je určen a vlastně nebere nic dávajícímu.“

Všechny články z rubriky