0 Kč(0 ks)
Zpět

Dárky, které neskončí na dně skříně

Dárky, které neskončí na dně skříně

13. 11. 2019

Na dno šatní skříně. Do krabice pod postel. Do kumbálu nebo komory, kde je všechno páté přes deváté. Na některou z horních polic skříně. Tam odkládáme všechny dárky, které spíš překvapí, než potěší. Nevíme, co s nimi, jak je využít nebo se nám zkrátka nehodí. Každý bychom pár takových doma našli. Ale nikdo z nás nechce takové dárky svým blízkým dávat. Proto jsme pro vás připravili tipy na dárky, které neskončí v krabici pod postelí, ani hluboko ve skříni. Vaši blízcí je využijí, vypijí, vychutnají si je nebo je třeba zasejí. Každý člen rodiny Plevových doporučí přesně ten produkt, který se podle něj hodí nejlépe.

Dárkové klasiky i novinky

Řada našich zákazníků každoročně vsadí na některou z dárkových sad. Nabízíme sady pro babičky, dědečky, maminky, tatínky strýčky i tetičky, zkrátka pro každého něco. Zatímco některé jsou ryze kosmetické, jiné mají spíše ochutnávací charakter a potěšit vás mohou rovnou pod stromečkem, když si pochutnáte třeba na lahodné marmeládě s medem nebo si dáte trochu medoviny na zahřátí. I takové radosti k Vánocům patří. Z našich vánočních dárkových balíčků vám doporučujeme:

Veronika Plevová doporučuje:

„Protože si myslím, že pokud u nás něco opravdu umíme, tak je to pečující kosmetika na pleť, vybírám svým blízkým kamarádkám a příbuzným produkty, který přesně sedí na jejich typ pleti. Pro neteř v pubertě mám vyhlídnutou dárkovou sadu Kouzlo regenerace. Pro rychle se mastící vlasy a pleť trpící akné je jako dělaná. Mamince jsem vybrala sadu Pleťové probuzení. Probudit a ošetřit potřebuje pleť v každém věku.“ Veronika Plevová

Kouzlo regenerace
Pečující sada plná regenerační síly ze včelího úlu.

Pleťové probuzení
Jemná péče kosmetiky se včelím pokladem - mateří kašičkou.

Lukáš Pleva doporučuje:

„Chcete sázku na jistotu? Tak to je naše dárková sada Krabice plná pokladů. Skutečně pěkná robustní krabice ukrývá výbornou ořechovou medovinu i šampon, sprchový gel a mýdlo. Očistná krabice až do poslední kapky.“ Lukáš Pleva

Krabice plná pokladů je nádherný dárek ze včelího úlu. Krásná dřevěná krabice s voňavou kosmetikou plnou včelích pokladů pro rozmazlení těla a jedinečnou medovinou pro rozmazlení chuťových buněk. Potěšení, které přinese radost i dlouho po Vánocích :-)

Hanka Plevová doporučuje:

„Mé oblíbené dárkové sady jsou Přírodní péče s vůní propolisu a Pro krásný vlas jsme tu zas. Pravdou je, že produkty, které obsahují, sama používám už léta letoucí a nesmírně mi vyhovují. Přírodní kosmetika totiž sluší každé ženě, bez ohledu na věk, počet dětí či starostí.“ Hanka Plevová

Přírodní péče s vůní propolisu
Objevte jedinečnou sílu včelího propolisu, ne nadarmo se mu přezdívá „včelí zázrak“!

Pro krásný vlas jsme tu zas
Darujte zdravé a krásné vlasy! Propolis a mateří kašička vlasy krásně posílí a vyživí.

V posledních letech ovšem jdeme o krok dál – snažíme se pomáhat přírodě, hmyzu, včelám a loukám, které v naší krásné zemi ještě zbyly, a inspirovat k tomu i naše zákazníky. Proto vám taky nabízíme možnost udělat svým blízkým radost skutečným dárkem. Nezvyklé a na přírodu zaměřené dárky možná obdarovaného překvapí, ale rozhodně v tom pozitivním smyslu.

Dárek, kterým obdarujete člověka i přírodu

Nedovedete si pod takovým dárkem nic moc představit? Rozumíme tomu. Kosmetická sada na oslabené vlasy je poněkud obvyklejší a konkrétnější, ale z promyšleného skutečného dárku bude mít obdarovaný radost hned dvakrát. Poprvé, když ho objeví pod stromečkem a začne si studovat, o čem to vlastně je a k čemu to slouží. A podruhé, když s ním pomůže přírodě, zkrášlí svoje okolí nebo udělá mikrokrok k ozdravení naší planety. A kdyby takový mikrokrok udělal každý z nás, bude naše příroda hned o něco hezčím a kvalitnějším místem pro život. Doporučujeme tyto dárky pro člověka i přírodu:

Lukáš Pleva doporučuje: hmyzí hotel

„Darujte svým blízkým skutečný a opravdový dárek. Hmyzí hotel. Překvapí je. Prozkoumají ho. A hned začnou vymýšlet kam a kdy ho umístí. Možná budou tak nadšeni, že opráší sníh ze zábradlí balkonu a přimontují ho hned vedle krmítka pro sýkorky. Anebo si vyberou příjemný odlehlý kout zahrady a přikoupí si ještě lavičku na sezení, protože u hmyzího hotelu je pořád na co se dívat.“ Lukáš Pleva

Garantujeme vám, že nic takového obdarovaný určitě ještě nedostal. A rovněž ručíme za to, že hotel nezastrčí hluboko do skříně nebo pod postel (což je dáno i tím, že by se do takových prostor nevešel :-). Potěší jako krásná a užitečná dekorace na zahradu či balkon, poskytne příbytek nejrůznějším druhům hmyzu, které se odmění bohatým opylováním a učiní tak naši přírodu zase o něco pestřejší a barevnější.

Hmyzí hotel bude perfektním dárkem pro zahrádkáře a milovníky včel a přírody vůbec. Také není vůbec špatným dárkem pro děti, které ho mohou pomoci instalovat a sledovat čilý rej okolo něj. Nabídnout vám můžeme hmyzí hotel určený pro včelky samotářky v jednopatrové či dvoupatrové variantě a nebo krásný malý domeček pro včelky samotářky i další užitečný hmyz.

Voskované ubrousky

Praktický dárek pro všechny ekologicky smýšlející rodiče, prarodiče, přátele a kolegy v práci. Pokud máte v okolí osobu neplýtvalku, která se snaží omezit využívání plastu a snížit produkci odpadu, voskované ubrousky dostanou takového člověka do kolen. Dají se používat znovu a znovu, krásně voní i vypadají a je radost balit do nich svačiny.

Milan Pleva doporučuje: osivo květnatá louka

„Osivo květnatá louka mi dělá velikou radost. Dostal jsem ho před rokem darem od kamaráda, na jaře zasel a od té doby se nepřestávám divit. Tohle je pro mě přesně ten příklad skutečného dárku, který dělá radost a zároveň smysluplně pomáhá zlepšit naše životní prostředí.“ Milan Pleva

Jak zasejete, tak také sklidíte. A tak dovolte svým blízkým zasít dobře, smysluplně a účelně. Osivo květnatá louka dá zahrádce obdarovaného nebývalou pestrost rostlin, přivede na ni včelky, motýly a další hmyz a vybarví ji nádhernými odstíny. Zasít louku není jen tak, bude to vyžadovat něco práce a trpělivosti. Pokud má obdarovaný školní děti, určitě nad setím a zúrodňováním zahrady společně stráví nejednu hezkou chvíli. A proč byste měli na své zahradě místo anglického trávníku vysadit květnatou louku? Nakoukněte do článku o rozkvetlé zahradě.

Hanka Plevová doporučuje: knihu Srdce včely má pět komor

Knížku Srdce včely má pět komor jsem koupila manželovi, a nakonec jsem ji přečetla jedním dechem ještě dřív než on. Příběh je poutavý, ale nejvíce mě zaujal ženský pohled na včelstvo a nové zamyšlení nad tím, jak bychom na včely měli nahlížet a chovat se k nim.“ Hanka Plevová

Mladá dívka Helen se v knize nepřestává udivovat nad schopnostmi včel, které si vždy dělají to, co je pro ně nejlepší a snahy o domestikaci ignorují. Cítí, že se musí změnit pohled a způsob, jak včely a jejich společenství vnímáme, jaké podmínky jim při včelaření poskytujeme a také to, co od nich vlastně vyžadujeme. Kniha tak vznáší otazník nad velmi aktuálním tématem včelařského světa. Zajímavý životní příběh autorky zároveň vede k zamyšlení nad životem a naším přístupem k přírodě, našimi snahami ji ovládat. Zatímco se Helen snaží o únik ze svého nespokojeného přežívání a hledá svou roli ve fascinujícím světě včel, nachází jejich prostřednictvím i své místo v životě.

Máme taky osvědčenou klasiku

Pokud je na vás hmyzí hotel nebo osivo příliš alternativní, přichystali jsme pro vás i tradičnější varianty dárků. Lahodné medy a medy s příměsemi rozličných chutí i vůní, skvělé a poctivé medoviny, účinnou a jemnou přírodní kosmetiku, voňavé a krásné svíčky ze včelího vosku i praktické maličkosti, které vašim blízkým zpříjemní nejen vánoční dny. Vychutnají a užijí si je během svátků i po nich.

Martin Pleva doporučuje:

„Za mě je skvělou tečkou letošních vánočních dnů třešňová medovina. Slaďoučká a bohatá medovina mi moc chutná, proto věřím, že bude skvělým dárkem i pro vaše blízké. Výborná medovina má kromě sladkosti třešní také mírnou oříškovou chuť třešňových pecek. Fakt pecka. Z kosmetiky jsem nadšený z Medového očního krému má úplně nový obal s praktickým aplikátorem a hlavně nové zcela přírodní složení, které krém posunulo na novou, vyšší úroveň.“ Martin Pleva

Máte-li rádi sladká a slámová vína, tuhle medovinu si zamilujete. Je skutečně slaďoučká, promítá se v ní ovocná cukernatost těch nejzralejších potštejnských třešní. Doporučujeme si ji dopřát na ledu – chlad zjemní výraznou sladkou vůni a budete si tak moci lépe vychutnat chuť třešní. Při pití si možná vzpomenete na třešňovou šťávu ze zahrádky nebo na pojídání bublaniny v dětství. Kromě hezkých vzpomínek vám třešňová medovina přinese také pozitivní naladění :-)

Medový oční krém s čistě přírodním složením zlepšuje napětí a pružnost očního okolí, hydratuje a podporuje jeho regeneraci. Při dlouhodobém používání vyhlazuje mimické vrásky kolem očí, předchází jejich vzniku a přispívá ke svěže vypadajícímu očnímu okolí. Je vhodný i pro citlivou pleť.

Milan Pleva doporučuje:

„Letos se nám velice povedla medovina z mladých zelených vlašských ořechů. Výroba medoviny z nezralých ořechů byl perfektní experiment, který mě doteď fascinuje. Moc mi chutná a na letošní Vánoce je to pro mě jednička.“ Milan Pleva

Dalším letošním přírůstkem do řady našich limitovaných medovin je úžasná Medovina z mladých ořechů, má čistě sametovou chuť a skvostně jiskřivou barvu jako ohýnek v krbu. Chuť medového vína poznáte už od pohledu na láhev – stéká po ní krásně hustá medovina se skutečně sytou a bohatou chutí. Doporučujeme vychutnat si ji teplou. Zahřejte ji, ale jen mírně, aby si uchovala blahodárné látky z medu. Nechte pár minut stát, aby se krásně uvolnila chuť a vůně a…na zdraví!

Veronika Plevová doporučuje:

„Pro svoji nejlepší kamarádku mám připravený Elixír mládí s mateří kašičkou. Každodenně používá make-up, hodně se líčí a čistí si pleť. A právě s namáháním pleti a celkovou regenerací jí Elixír pomůže.“ Veronika Plevová

Užívejte si pocit z nádherně vypnuté a hladké pleti i v pozdějším věku. Složení tohoto krému jsme přizpůsobili ženám 45+, které trápí úbytek kolagenu a vznik hlubších vrásek. Elixír díky mateří kašičce a složkám d'Orientine S a Pentavitin dodává pleti ztracenou pevnost a hydratuje ji, výtažek z řas EPS white zase omezuje tvorbu pigmentových skvrn.

Přejeme vám při výběru těch pravých vánočních dárků šťastnou ruku a co nejpohodovější průběh předvánočních příprav. Protože blížící se Vánoce nejsou důvodem ke stresu, ale důvodem k radosti a připomenutí si toho, co je opravdu důležité.

Přečtěte si také:

I letos jsme dárky zabalili za vás: nové dárkové sady

Tak jako každý rok najdete mezi našimi dárkovými sadami ty nejoblíbenější z předchozích let, zároveň jsme pro vás také připravili sady nové, které jsme poskládali tak, aby si každý našel to své a balíčky zaručeně udělaly pod stromečkem radost.

Tipy na vánoční dárky pro teenagery

Zatímco dvouleté dítko má největší radost z rozsvíceného stromečku a hraní s balicími papíry, předškoláci a malí školáčci si sepisují pro Ježíška seznam s autodráhou či mrkací pannou na prvním místě. V pubertě ale nastává zlom.

Jak vybrat dárek pro rodiče, kteří „nic nepotřebují“

Pokud máte skromné rodiče či prarodiče, ale zároveň jim chcete udělat radost a potěšit je, máme pro vás spoustu tipů na dárky. K Vánocům, narozeninám, svátkům, výročím, zlaté svatbě nebo třeba odchodu do důchodu.

Všechny články z rubriky

SkypeFacebookTwitter

Mobil: 739 045 380
Po-Pá: 7:00 - 15:00
Email: obchod@pleva.cz