Pro menší objednávky Zásilkovna za 69 Kč, pro objednávky nad 2300 Kč poštovné zdarma.

Dárky z lásky (nejen k Valentýnu:)

Dárky z lásky (nejen k Valentýnu:)

Valentýn. 1. máj. Narozeniny. Svátek. Výročí svatby. Výročí seznámení a prvního hlubokého pohledu do očí. Ženy by slavily lásku pořád, ať už je únor nebo máj. Ovšem ne vždy očekávají velkorysé a zbytečně nákladné dárky. Občas stačí petrklíč z lásky nebo rozmazlovací maličkost, kterou by si samy rozhodně nekoupily.

Máme se rádi celoročně, bez ohledu na datum v kalendáři

Náš tip

„Po osmi letech vztahu jsem pochopila, že to, o co si neřeknu, nemám. A tak pravidelně posílám manželovi odkazy na hezké věci na Fleru, oblíbenou kosmetiku nebo pěkné obrázky a papírenské zboží, které mi cvrnkne do nosu, ale sama bych si ho nekoupila. Když pak za dva měsíce přijde Valentýn a já rozbaluji dárkovou sadu s šampony a vlasovými vodami, na které jsem už mezitím dávno zapomněla, vždycky mě to potěší a říkám si, jakého skvělého chlapa mám,“ komentuje svůj předvýběr dárků Hanka (34 let).

O kvalitě vztahu a hloubce vašeho partnerského souznění nerozhoduje to, jestli dostanete k výročí nebo Valentýnu zlaté náušnice nebo zmuchlanou kytku, kterou váš drahý ulovil na benzinové pumpě cestou domů. To, jak se máte rádi, ukazuje především každodennost. Když po prvních třech měsících vztahu opadne zamilovanost, začne se ukazovat, kolik tolerance, pozornosti a velkorysosti si dokážete vzájemně poskytnout.

A každý další rok, který společně začínáte, je nová zkouška pevnosti vašeho vztahu. Z lásky na první pohled se stane životní partnerství, za pár let možná role rodičů a za několik let prarodičů. A když budete mít trochu štěstí, budete se na sebe dívat stále stejně okouzlenýma očima jako první den, kdy jste se potkali. I proto je třeba uvažovat realisticky. Muži obecně nejsou příznivci velkých oslav. S výběrem dárku si často neví rady. Když přijdou na Valentýna s prázdnýma rukama, nemusí to být jenom otázka lenosti, ale také nerozhodnosti a obav z nevhodného výběru. A vybrat dárek pro muže může být často také pěkný oříšek.

Vyberte své drahé polovičce rozmazlovací dárek

Člověka vždycky potěší, když jeho obdarovaná polovička dárek ihned otevře, vyzkouší a se zájmem se mu začne věnovat. Pokud máte s výběrem chronicky problémy a nikdy se nemůžete trefit, zkuste některou z našich dárkových sad. Každá z nich obsahuje více produktů – riziko, že se nebude vaší drahé polovičce hodit a líbit vůbec nic, je tedy poměrně nízké. Zároveň vyřešíte problém s balením a estetikou celého dárku: zabalili jsme totiž za vás. A co bychom doporučili?

Vánoční dárkové sady, Vůně včelích pokladů, pleva

Vůně včelích pokladů

Vůně přímo ze včelího úlu u vás doma! Dopřejte milovnici včelích pokladů klidný večer při svitu voňavé svíčky a s lahodnou chutí pečeného čaje. Mýdla s propolisem, medem a mateří kašičkou rozmazlí pokožku a medový krém důkladně zregeneruje namáhané ruce.
Prozkoumat sadu Vůně včelích pokladů

Vánoční dárkové sady, Rozmazlovací sada, pleva

Rozmazlovací sada

Je favoritem pro dárek z lásky už jenom díky svému názvu. Obsahuje všechno, co vaše drahá polovička využije při domácích lázních. Pleťovou masku se včelími produkty, medový peelingový krém, pleťové mléko s propolisem a pratelné kosmetické tampony. Jako malé poděkování včelkám i pro své potěšení může zasít medonosné luční květy.
Prozkoumat rozmazlovací sadu

Vánoční dárkové sady, Voňavé chvíle s medovým punčem, pleva

Voňavé chvíle s medovým punčem

Dárková sada určená (nejen) pro muže obsahuje výbornou Medovinu z Potštejna, svíčku ze včelího vosku, květový med a voňavé koření na přípravu punče.

Udělejte si hezkou chvilku! Uvařte si punč a zabalte se do deky. Svíčka dokreslí krásnou atmosféru. No považte, může takový dárek nepotěšit? Určitě ne. Úspěch i radost zaručena.
Prozkoumat Voňavé chvíle s medovým punčem

Vánoční dárkové sady, vše po čem ženy touží, pleva

Vše po čem ženy touží

Toho by bylo, že? Pokud čekáte dvoustránkový seznam, budete překvapeni. Ženy touží po lásce. Něze. Rozmazlování. A pozornosti. Jednu malou pozornost jim můžete přinést díky dárkové sadě Vše po čem ženy touží. Obsahuje samé krásné věci! Krém s kapičkou včelího jedu, pleťové mléko s mateří kašičkou, pytlíček s levandulí a mateří kašičku v medu. V balíčku se navíc ukrývá malé poděkování pro včelky v podobě kousku kvetoucí louky, který jistě potěší i obdarovanou.
Prozkoumat Vše po čem ženy touží

Vánoční dárkové sady, Pro skvělého chlapa, pleva

Pro skvělého chlapa

Překvapte svého muže luxusní dárkovou sadou pro každého skvělého chlapa obsahující účinnou přírodní kosmetiku a lahodnou potštejnskou medovinu.

V dárkové sadě najde Vodu po holení s propolisem, Pánský pleťový krém s propolisem a krásný keramický pohárek, ve kterém si vychutná poctivou Medovinu z Potštejna, vše v krásném dárkovém balení. Navíc název sady hovoří za vše :-)
Prozkoumat Pro skvělého chlapa

Podívejte se i na další dárkové sady, které jsme pro vás sestavili, zabalili a načančali. Vše je připraveno a hotovo. Vám stačí jenom říct: Mám tě rád, přesně takovou/takového, jaká/ý jsi.

Kouknout na všechny dárkové sady