Pro menší objednávky Zásilkovna za 69 Kč, pro objednávky nad 2300 Kč poštovné zdarma.

I letos jsme dárky zabalili za vás: nové dárkové sady

I letos jsme dárky zabalili za vás: nové dárkové sady

Opět se nám blíží Vánoce a s nimi také naše nabídka oblíbených vánočních dárkových sad. Protože taky vybíráme dárky a víme, jak je to těžké: občas člověku schází inspirace, má pocit, že dárek nebude vhodný nebo se mu zkrátka nedaří jednotlivé výrobky poskládat do úhledného balíčku. Proto jsme i letos dárky zabalili za vás.

Tak jako každý rok najdete mezi našimi dárkovými sadami ty nejoblíbenější z předchozích let, zároveň jsme pro vás také připravili sady nové, které jsme poskládali tak, aby si každý našel to své a sady tak udělaly pod stromečkem radost.

S dárkovou sadou určitě potěšíte

Výběr vánočních dárků občas bývá samá svízel, a to i když ho neodbýváte a snažíte se druhé překvapit. Protože někdy se i dobře míněný a předlouze vybíraný dárek může stát zdrojem rozpaků a rozporuplných reakcí. Proto jsme pro všechny tety, strýčky, babičky, dědečky, maminky i tatínky, kolegyně a kolegy, bráchy i bratrance, ségry i sestřenice a také švagry a švagrové připravili takové dárkové sady, které rozhodně potěší, nestanou se dalším lapačem prachu a některé z nich i vnitřně zahřejí.

Sady pro vaše milé

Seznamte se s letošními čerstvými novinkami! Krásně zabalené a voňavé sady jsou vhodné pro všechny, které máte rádi, vážíte si jich a zkrátka si na ně nejde s vánočním dárkem nevzpomenout, ovšem nechcete být příliš osobní nebo se bojíte nevhodného výběru.

Vánoční dárkové sady, Včelí odměna za dobrý skutek, pleva

Včelí odměna za dobrý skutek

Tímto dárkovým balíčkem uděláte radost hned dvakrát. Těžko říct, jestli si ho víc užijí včelky nebo obdarovaný. Ten totiž v balíčku najde mimo jiné pytlík osiva, které na jaře stačí zasít na zahrádce nebo na balkoně. Výsledkem bude kousek kvetoucí louky, která přijde k duhu nejen včelám. Díky jejich pilné práci si totiž každý může vychutnat naši lahodnou potštejnskou medovinu a sklenici toho nejsladšího medu, který krásně doplní chuť pečeného čaje.
Kouknout na sadu

Vánoční dárkové sady, Krabice malých radostí, pleva

Krabice malých radostí

Každý z nás se potřebuje na chvilku zastavit, přestat chvátat a vychutnat si malé milé okamžiky. A tahle sada je jich plná. Příjemný pocit jemných rukou, když jim po náročném dni dopřejete zaslouženou péči voňavého medového krému. Chvíle pohody se sklenkou lahodné potštejnské medoviny. Požitek z jedinečné jemně hořkosladké chuti kakaových bobů v medu. Pohled na vlastnoručně vypěstované květy plné barev a bzukotu. Darujte chvilky malých radostí!
Kouknout na sadu

Vánoční dárkové sady, Energie pro každý den, pleva

Energie pro každý den

Příroda je nezdolná, dovede se se vším poprat. Může nám být nejen velkou inspirací a učitelkou, ale dovedeme z ní také načerpat spoustu energie a životní síly. S touto sadou ji můžete nadělit i svým blízkým. Hodí se v sychravých podzimních dnech, pro sváteční restart organismu po Vánocích, nebo na jarní únavu. Vyvážený organismus a silná imunita jsou obzvláště v současné době neocenitelné. Darujte svým blízkým přírodní kúru, která jim dodá energii a harmonizuje tělo i duši.
Kouknout na sadu

Vánoční dárkové sady, S úctou k přírodě, pleva

S úctou k přírodě

Tento balíček potěší všechny, kteří se snaží žít udržitelně a s respektem k přírodě. Obsahuje totiž jen skleněné obaly, které lze recyklovat nebo dále využít – třeba na bezobalové nakupování. Přírodní Bambucký balzám s propolisem ve skle rozmazlí pleť a kakaové boby v medu zase chuťové pohárky. Balíček obsahuje výbornou vychytávku v podobě voskovaného ubrousku, který v domácnosti ušetří metry plastových sáčků, fólií či alobalu.
Kouknout na sadu

Vánoční dárkové sady, Očistná sada s propolisem, pleva

Očistná sada s propolisem

Rok 2020 byl pro každého z nás asi úplně jinačí, než si představoval. Hodně se toho změnilo, každý z nás pocítil strach o své blízké, řada z nás existenční úzkost a někteří z nás také velkou nervozitu z toho, co bude dál. Naše Očistná sada vám s otázkami budoucnosti neporadí, ale docela dobře vám pomůže s přítomností a zachováním pevného zdraví.
Kouknout na sadu

Vánoční dárkové sady, Medové pohlazení, pleva

Medové pohlazení

Luxusní dárková sada v krásné dřevěné krabici s lanovým uchem potěší každou ženu. Produkty jsme do ní poskládali tak, aby byla co nejuniverzálnější. Hodí se pro maminku, babičku i přítelkyni. Každá bude s radostí objevovat její kouzelné medové poklady. Balíček navíc ukrývá malé poděkování pro včelky v podobě kousku kvetoucí louky, který jistě potěší i obdarovanou.
Kouknout na sadu

Přejeme šťastnou ruku při výběru – a kdybyste si náhodou nevěděli rady, Napište Jitce, ráda vám pomůže, umí dobře poradit a doporučit vhodnou dárkovou sadu nebo výběr jednotlivých produktů.

Kouknout na všechny vánoční sady