0 Kč(0 ks)
Zpět

I letos jsme dárky zabalili za vás: nové dárkové sady

I letos jsme dárky zabalili za vás: nové dárkové sady

03. 12. 2017

V loňském roce jsme od přelomu září a října nabízeli našim zákazníkům vánoční dárkové sady. Protože taky vybíráme dárky a víme, jak je to těžké: občas člověku schází inspirace, má pocit, že dárek nebude vhodný nebo se mu zkrátka nedaří jednotlivé výrobky poskládat do úhledného balíčku. Proto jsme i letos dárky zabalili za vás.

Mezi našimi dárkovými sadami najdete ostřílené matadory z předchozího roku, tedy nejoblíbenější dárkové sady, ale zároveň spoustu nových sad, které jsme připravili, poskládali a zabalili tak, aby udělaly pod stromečkem radost vašim blízkým.

S dárkovou sadou určitě potěšíte

Výběr vánočních dárků občas bývá samá svízel, a to i když ho neodbýváte a snažíte se druhé překvapit. Onehdy mi kamarádka vyprávěla, jak chtěla udělat radost své tetě, čerstvé padesátnici ve funkci starostky místní obce. Vzala to přes zdravou výživu a rozhodla se udělat jí voňavé a příjemné Vánoce a vstup do nového roku zpestřit dobrým čajem. Rozhodla se pro čaj proti stresu, čaj proti nespavosti a čaj pro celkové zklidnění. Práci si dala i s balíčkem a výsledek na sebe nenechal dlouho čekat. Teta uronila nejednu slzu a během svátků se všech tázala, jestli jim připadá unavená a vystresovaná.

I z nevinného a dobře vymyšleného dárku se může stát pořádná polízanice. Proto jsme pro všechny tety, babičky, kolegyně, ale také kolegy, strýčky, bratrance, bráchy a švagry připravili takové dárkové sady, které rozhodně potěší a některé z nich i vnitřně zahřejí.

Sady pro vaše milé

Letošními čerstvými novinkami jsou dárkové sady Vzpomněl jsem si na tebe a Radost v maličkostech. Krásně zabalené a motanou svíčkou ovoněné sady jsou vhodné pro všechny, které máte rádi, vážíte si jich a zkrátka si na ně nejde s vánočním dárkem nevzpomenout, ovšem nechcete být příliš osobní nebo se bojíte nevhodného výběru.

Vzpomněl jsem si na tebe

Vánoční dárková sada Vzpomněl jsem si na tebe - Pleva

Dárkovou sadu Vzpomněl jsem si na tebe doporučujeme ženám i mužům, ovšem ze zkušenosti víme, že medovina a perník potěší více mužské mlsné jazýčky. Je to ideální dárek pro všechny, kteří pod stromečkem nejen rádi rozbalují, ale také degustují.

Radost v maličkostech

Vánoční dárková sada Radost v maličkostech - Pleva

Dárková sada Radost v maličkostech je pak svým obsahem určena spíše pro ženy. Celý její obsah jednoznačně říká: rozmazluj se, zamlsej si a pořádně přes svátky zrelaxuj. Věříme, že potěší sestry, neteřinky, kamarádky, tety, babičky i švagrové.

Čistě mužská záležitost

Pro všechny vaše drahé mužské polovičky jsme letos připravili Oddechovou a zpomalovací sadu určenou pro všechny skvělé táty, dědy, švagry, bráchy i kolegy v práci, kteří občas potřebují vypnout a vyřadit rychlost.

Vánoční dárková sada pro muže - Pleva

Oddechová a zpomalovací sada

Možná se pánové mezi svátky chystají spíše na drobné kutilství, opravy, které už delší dobu čekají na realizaci, nebo mají v plánu zimní zahradní práce. Doporučte jim kromě aktivního odpočinku také ten pasivní, který jim zaručeně přinese Oddechová a zpomalovací sada. Život totiž utíká tak strašně rychle, proto je třeba se občas zastavit a rozhlédnout se po té kráse kolem. A že jí na světě je!

Přejeme šťastnou ruku při výběru – a kdybyste si náhodou nevěděli rady, napište Veronice, je nejen specialistka na problémy, ale také kreativní žena, která umí dobře poradit a doporučit vhodnou dárkovou sadu nebo výběr jednotlivých produktů.

Kouknout na všechny vánoční sady

SkypeFacebookTwitter

Mobil: 739 045 380
Po-Pá: 7:00 - 15:00
Email: obchod@pleva.cz