0 Kč(0 ks)
Zpět

Jak vybrat dárek pro ženu

Jak vybrat dárek pro ženu

16. 05. 2018

Ze zkušenosti víme, že výběr dárku pro manželku, přítelkyni, mamku nebo babičku je vždycky trošku oříšek. Ať už si na její narozeniny vzpomenete měsíc nebo týden předem, většinou hned nemáte dva tucty nápadů na skvělé dárky. Často bloumáte po obchodech. Bezcílně scrollujete v e-shopech. Někdy se trefíte do černého, jindy je reakce obdarované poněkud vlažnější. Proto jsme pro vás připravili několik tipů na dárky a také rad, jak se při výběru dárku vydat tou správnou cestou.

Nechte si poradit

Náš tip

Vybrat si na základě toho, co vaše žena používá nebo zná, není jenom pouhé kopírování – ženy to totiž vidí jinak. Vnímají to, že vám na nich záleží, že si všímáte, co používají a v čem chodí, a že jste narozeniny nevyřešil bonboniérou a květinou (ačkoliv květiny samozřejmě potěší vždy).

Ať už se jedná o dárek ke třicátým nebo čtyřicátým narozeninám, k svátku či k výročí, jeho cílem je obdarovanou potěšit. Aby se vám to podařilo, nemusíte jí zrovna umět číst myšlenky, stačí ale klást nenápadné otázky. „Ta handmade sukně ti moc sluší. Jsi s ní spokojená?“ „Tenhle psychologický román je z toho a toho nakladatelství – máš ráda jejich knížky?“ „Ty plakáty od té mladé výtvarnice, co máme v pracovně, jsou moc pěkné. Pořád se mi ještě neokoukaly. Jak se vlastně jmenovala?“ Cesta k výběru toho správného dárku pro vaši přítelkyni nebo manželku je totiž překvapivě jednoduchá. Často začíná u jejích oblíbených knížek, grafik, šperků, kosmetiky, sukní či šatů. Vždyť právě věci, do kterých se zamilovala tak, že si je sama pořídila, jsou tím nejlepším odrazovým můstkem pro výběr něčeho nového.

Mnohdy opravdu stačí okouknout domácí terén. Projít rozečtené knihy a vybrat z edice románů pro ženy jejího oblíbeného nakladatelství ten, který ještě nemá. Omrknout koupelnu, zorientovat se ve značkách oblíbené kosmetiky a koupit dárkovou kazetu s osvědčenými produkty. Nebo otevřít šatní skříň, podívat se na cedulku, kdo šije její oblíbené sukně, nezapomenout zkontrolovat velikost a pak už jenom objednat.

Tipy na dárky, které potěší

Pokud jste v bytě prošmejdili, co se dalo, a stále nepřišel nápad na ten pravý dárek, nebo naopak vybíráte dárek pro maminku či babičku, k jejichž věcem nemáte tak snadný přístup, můžete vyzkoušet některé z osvědčených dárků, které potěší prakticky vždycky.

Dárek pro ženu, zážitek
Její chvíle, nemusí jít zrovna o let balónem...

Okouzlete svou partnerku, manželku nebo mamku zážitkem. Nemusí se jednat zrovna o dobrodružný let horkovzdušným balonem jako ve filmu Vratné láhve, ba naopak – ženy totiž často ocení i docela běžné nápady. Třeba společnou příjemnou večeři v restauraci. Nebo lístky do kina na romantickou komedii, kterou byste normálně určitě nenavštívili. Vzít ji můžete třeba také na autorské čtení jejího oblíbeného spisovatele nebo na zajímavou cestovatelskou besedu. Zkrátka podniknout cokoli, na co při běžných každodenních povinnostech často nemáte čas ani náladu.

Darujte své milované ženě dárkovou kazetu s přírodní kosmetikou. Ženy o sebe rády pečují a dbají. A pokud jde o pleťové krémy, olejíčky, sprchové gely, pleťové vody nebo šampony, rády vyzkouší něco nového. Více obezřetní buďte u parfémů nebo dekorativní kosmetiky – každá žena si totiž najde vlastní styl, do kterého nemusí zapadat například květinové parfémy nebo výrazné barevné laky na nehty. Pečující kosmetika je tedy velkou sázkou na jistotu. Pravděpodobnost úspěchu zdvojnásobíte tím, že pořídíte celou dárkovou sadu. Ze čtyř produktů ji přece alespoň jeden musí zaujmout.

dárek pro ženu, relaxace
...potěšit může třeba malé rozmazlování...

Svou milovanou můžete překvapit i netradičním dárkem, který bude ovšem vycházet z jejích zájmů a potřeb. Pro manželku a zároveň maminku malých dětí je ideální prodloužený víkend mimo běžnou realitu, a to klidně i se dvěma dětmi. Potřebuje totiž uniknout stereotypu a podívat se na celý svůj svět s odstupem. Pro babičku, která je vášnivou čtenářkou, bude velmi originálním dárkem audiokniha – protože babičky mohou mít za ta léta na světě už trošku unavenější oči.

dárek pro ženu, kurzy
...či čas strávený tím, co ji těší.

Pro maminku, která ráda tvoří a má uměleckého ducha, je ideální kurz malby, kresby nebo třeba nějaké nové výtvarné techniky, s níž se nikdy nesetkala. Pro vaši přítelkyni, co ráda tancuje, může být příjemným zážitkem lekce nového tance nebo dokonce kurz, na který vás přihlásíte společně. Pro ženy, které rády tvoří rukama, se výborně hodí kurzy šití. Pro manažerky, co rády spojují příjemné s užitečným, zase například kurz rétoriky, prezentačních dovedností nebo improvizace.

Tipy na dárkové sady s přírodní kosmetikou

Každá žena se o sebe ráda stará, pečuje o tělo i duši a tu a tam vyzkouší něco nového, proto jsme pro vás připravili tipy na dárkové kazety s přírodní kosmetikou. Najdete mezi nimi sady pro maminky a babičky, které řeší problémy s vráskami, vypadáváním vlasů a vyhledávají kosmetiku pro zralou pleť. Zároveň vám poradíme, co vybrat ženám s láskou k přírodní kosmetice, ať už jde o přítelkyni, manželku nebo dceru.

Vánoční dárkové kazety, Vše po čem ženy touží, pleva

Vše po čem ženy touží

Dárková kazeta přírodní kosmetiky Vše po čem ženy touží je určena jak pro ženy s mladou bezchybnou pletí, tak pro ženy s pletí zralejší nebo problematičtější.

Pleťové mléko s mateří kašičkou totiž pleť jemně vyčistí a nádherně ozdraví. Krém s kapičkou včelího jedu má pěstící, hydratační i regenerační účinky a díky svému lehkému složení je určený pro každodenní péči. Vaše drahá ho může používat jako běžný denní krém pod make-up nebo si ho naopak dopřát po odlíčení pro celkovou hydrataci a ozdravení pleti. Pro všechny mlsné ženy pak balíček obsahuje Malinovou marmeládu s medem. A pro voňavou domácnost zase Pytlíček s ledvandulí.
Kouknout na sadu

Vánoční dárkové sady, Pro krásný vlas jsme tu zas, pleva

Pro krásný vlas jsme tu zas

Dárková sada Pro krásný vlas jsme tu zas je vhodná pro ženy mladšího i zralejšího věku. Obsahuje účinnou přírodní kosmetiku, která postupně změní kvalitu vlasů obdarované. Vlasy nádherně zjemní, vyživí a zpevní.

Dárková kazeta pro vaše manželky, přítelkyně, maminky či babičky obsahuje Šampon s propolisem, Vlasovou vodu s propolisem a Vlasovou vodu s mateří kašičkou. Až budou vlasy vaší milované vyživené a provoněné propolisem, může si dát k večernímu posezení pečený čaj, který do sady přidáváme pro radost a sladké chvíle.
Kouknout na sadu

Vánoční dárkové balíčky, Pleťové probuzení, pleva

Pleťové probuzení

Dárková kazeta Pleťové probuzení je vhodná pro zralou i unavenou pleť. Obsahuje totiž ty správné ingredience pro její šetrné ošetření a omlazení. Péči o pleť může začít vaše drahá Pleťovým mlékem s mateří kašičkou a Pleťovou vodou s mateří kašičkou. Pro jemnou péči jsme přibalili heboučké pratelné kosmetické tampony z bambusu a biobavlny. Po důkladné očistě pleti pak použije Elixír mládí s mateří kašičkou.

Vaše maminka či babička bude nádherně vonět po včelích produktech a určitě ocení jejich účinky i jemnou přírodní péči. Domácnost si navíc díky dárkové kazetě krásně provoní Pytlíčkem s levandulí.
Kouknout na sadu

Vánoční dárkové sady, Rozmazlovací sada, pleva

Rozmazlovací sada

Dárková kazeta Rozmazlovací sada bude pro vaši přítelkyni či manželku příjemným překvapením už díky svému názvu. Je to přece krásné chtít po pěti, deseti či dvaceti letech vztahu toho druhého stále rozmazlovat a starat se o něj! U vaší ženy určitě vyvolá sada překvapený a upřímně rozzářený úsměv. Rozmazlovací sada pro ženy je určena především do koupelny, protože obsahuje voňavou sadu 3 úžasných mýdel, Pleťovou masku se včelími produkty, účinný Medový peelingový krém a Pleťové mléko s propolisem. Nechte svou partnerku či manželku užít si silnou, ale přesto jemnou péči přírodní kosmetiky.
Kouknout na sadu

Náš tip

Přejeme šťastnou ruku při výběru a překvapené oči vaší milované partnerky, manželky, maminky nebo babičky. Ať potěšíte všechny ty vzácné ženy, které si to zaslouží.

Kouknout na dárkové sady pro ženy

SkypeFacebookTwitter

Mobil: 739 045 380
Po-Pá: 7:00 - 15:00
Email: obchod@pleva.cz