0 Kč(0 ks)
Zpět

Jak vyznat lásku na sv. Valentýna

Jak vyznat lásku na sv. Valentýna

08. 02. 2019

Zpříjemněte svátek svatého Valentýna sobě a své lásce! Nemusí to být přitom hned dárky v podobě drahých šperků a výletů do Paříže. Tu správnou zamilovanou atmosféru můžete navodit i jednodušším způsobem.

Vybrali jsme pár drobností z našeho sortimentu pro vytvoření správné romantické nálady a přidáváme také pár našich ozkoušených rad.

Valentýn 2015

I když je Valentýn považován za americký svátek, slaví se prakticky po celém světě a velmi populární je také u nás. Jeho kořeny sahají až do starověkého Říma, kde podle legendy kněz sv. Valentin oddával navzdory vůli císaře Claudia II. vojáky s jejich snoubenkami. Stálo ho to ale nakonec život.

Svátek všech zamilovaných postupně dostal hodně komerční nádech, ale podobně jako u Vánoc záleží jen na nás, jak si ho uděláme. Můžeme chodit do drahých restaurací a stresovat se s nákupem dárků, jezdit na wellness pobyty, abychom si odpočali od běžného života, ale také nemusíme... Někdy je fajn prostě zůstat doma, dopřát si chvilku v klidu jen s naší drahou polovičkou, a hlavně si užít společně strávený čas.

Pár tipů pro společně strávený čas

Sv. Valentýn je především další příležitostí k vyjádření lásky, a hřejivý pocit z toho, že nás někdo má rád, se nedá koupit žádnými penězi. Daleko více potěší, když můžeme být spolu, povídat si a cítit blízkost toho druhého. A k tomu stačí opravdu málo.

Zkuste si třeba namísto cestování do restaurace připravit romantickou večeři při svíčkách v pohodlí domova, společně. Společné vaření a průběžné ochutnávání má své kouzlo a může se stát nezapomenutelným zážitkem. Pokračovat můžete naší oblíbenou romantickou představou, kterou je společná koupel při svíčkách se sklenkou dobré medoviny a následná uvolňující masáž. A pochopitelně také nabízíme vše, co se pro takový krásný zážitek ve dvou hodí:

Základem je relaxační koupel

Praskání bublinek, krásná medová vůně, horká voda a romantické objetí. Nezapomeňte na medovou pěnu a pořádné namydlení!

Pro správnou atmosféru

Sklenička kvalitní vychlazené medoviny krásně dokreslí atmosféru romantického večera a potěší vaše chuťové pohárky.

Masáž pro dokonalé uvolnění

Zbavíte se stresu, zrelaxujete tělo a mysl, a ještě navážete intimní pouto díky dotyku. Hřejivý masážní balzám navíc krásně uvolní svaly!

Bez svíček to nejde

Romantickou atmosféru jednoznačně navodí světlo svíček. Zkuste to s přírodními, nádherně voňavými svíčkami ze včelího vosku.

Pokud byste rádi pořídili všechno v jednom, doporučujeme mrknout na naše dárkové sady Medové koupaní nebo Voňavé chvíle s medovým punčem. A pokud byste přeci jen chtěli svou lásku nějakou drobností k Valentýnu obdarovat, připravili jsme pro vás i tipy na dárky z lásky. Nezapomínejte na to, že Valentýnem to nekončí. Dopřejte si druhý den ráno nebo o víkendu společnou snídani. V týdnu můžete svému milému či své milé nechat hezký vzkaz připnutý na lednici magnetkou. A pokud chcete opravdu vykouzlit úsměv na rtech a máte šikovné ruce, nic nepotěší tolik jako ručně vyráběný dárek nebo nějaká pečená dobrota s medem. Užijte si Valentýna a mějte se rádi.

Vaši Plevovi

Přečtěte si také:

Jak vybrat dárek pro ženu

Ze zkušenosti víme, že výběr dárku pro manželku, přítelkyni, mamku nebo babičku je vždycky trošku oříšek. Proto jsme pro vás připravili několik tipů na dárky a také rad, jak se při výběru dárku vydat tou správnou cestou.

Jak vybrat dárek pro muže

Poradíme vám, jak vybrat dárek pro všechny drahé druhé muže ve vašem životě. A protože dobře víme, že s dárky pro muže to občas není legrace, připravili jsme pro vás několik zaručených tipů na naše přírodní a účinné produkty.

Dárky z lásky (nejen k Valentýnu:)

Valentýn. 1. máj. Narozeniny. Svátek. Výročí svatby. Výročí seznámení a prvního hlubokého pohledu do očí. Ženy by slavily lásku pořád, ovšem ne vždy očekávají velkorysé a zbytečně nákladné dárky.

Všechny články z rubriky

SkypeFacebookTwitter

Mobil: 739 045 380
Po-Pá: 7:00 - 15:00
Email: obchod@pleva.cz