Pro menší objednávky Zásilkovna za 69 Kč, pro objednávky nad 2300 Kč poštovné zdarma.

Krém s kapičkou včelího jedu jsme nechali ohodnotit zákazníky. Vaše hodnocení nám vyrazila dech!

Krém s kapičkou včelího jedu jsme nechali ohodnotit zákazníky. Vaše hodnocení nám vyrazila dech!

Úžasný, jemný, pohlazení po duši, nádherná vůně, jedenkrát dokonce „byl majestátní“. Taková hodnocení nám zákaznice zaslaly na nový Krém s kapičkou včelího jedu a přidaly i mnoho zkušeností a tipů. Co vše jsme od vás zjistili?

V červnu jsme každému, kdo si koupil nový krém s apisinem, zaslali rozsáhlý dotazník mapující zkušenosti po třech týdnech používání. Byli jsme totiž hodně zvědaví, co na něho říkáte.

Překvapilo nás množství recenzí, v půlce července jsme už měli pohromadě přes 70 téměř kompletně vyplněných dotazníků. A jak to dopadlo?

Okolí mě pochválilo,
že dobře vypadám

Jarmila

Okamžitá hydratace

Daniela

Neočekávala jsem takový účinek

Věra

Dosud nejlepší krém

Jiřína

Jsem velice spokojená,
objednám opět

Ludmila

Neočekávaně pomohl i na spálený obličej :-)

Olga

Velice dobře krém snáším

Jitka

Po vyhodnocení všech odpovědí to vypadá, že můžeme jít pořizovat nové úly a rozšiřovat výrobní prostory.

Pro stárnoucí a citlivou pleť

Než se podíváme na všechna hodnocení, mrkněme se na porotu. Kromě samotného slovního hodnocení jsme chtěli vědět i něco o samotných uživatelkách, a připravili jsme tak celkem 6 doplňujících otázek.

Z těch jsme zjistili, že 60 % recenzentek bylo ve věku 45 až 65 let, což se podařilo trefit téměř dokonale, protože krém s kapičkou včelího jedu je určen právě pro stárnoucí pleť ztrácející pevnost a pružnost. 10 % uživatelek bylo dokonce starších 65 let.

V drtivé většině (59 %) jde o ženy pracující uvnitř budovy, celá třetina pak v průběhu dne střídá pobyt uvnitř a venku, což je pro pleť zdaleka nejnáročnější. Přibližně 49 % recenzetek má smíšenou pleť, 23 % spíše suchou a 16 % spíše mastnou. Jen 12 % ohodnotilo svou pleť jako normální, bezproblémovou.

Krém s kapičkou včelího jedu dámy používaly každý den (74 %), dalších 25 % přibližně 2-3× týdně.

100% spokojenost

A teď už se pojďme podívat na výsledky. Krém jsme namíchali tak, aby dokázal pleti trpící úbytkem kolagenu vrátit pevnost a pružnost. Nám to během příprav fungovalo a jak se zdá, spokojené jsou i naše recenzetky:

Tím, že pleť získává zpět pevnost, dochází k postupnému vyhlazování vrásek. U těch mimických, tedy okolo úst a očí, to bývá nejtěžší, nicméně u jemnějších by mělo být vidět zlepšení už po prvních čtyřech týdnech. 66% uživatelek s námi souhlasilo!

Krém nemá za úkol jen vyhlazovat, chtěli jsme mu přidat celý komplex vlastností, aby se stal číslem jedna v kosmetické taštičce. Pleť proto hydratuje a zvláčňuje, což jste nám v testu také potvrdily. Jeden z dalších dotazů pak směřoval k délce vstřebávání, v tomto ohledu přišla 100% shoda v okamžitém nebo velmi rychlém vstřebání.

A tím se už dostáváme k finálnímu grafu, který nás samotné zaskočil. I když měly recenzentky ve slovním hodnocení několik připomínek například k vůni, krém si nakonec získal 100 % kladných hlasů. Položku „nelíbí se mi“ neoznačil nikdo!

Chci se dozvědět více!

Chtěli bychom všem ženám poděkovat, že si daly práci s vyplněním formuláře. Hodnocení nám udělalo ve firmě velkou radost a dodalo sílu do dalšího přemýšlení nad novými produkty. Máte se na co těšit!

Mám alergii na zlatého stafylokoka (a spoustu dalších). Při používání jiných krémů se mi na pleti tvořily fleky až ucpané póry. Teprve při používání tohoto krému nemám žádné problémy. Jsem nadšená!!!!

Alena

Zaujalo mě originální balení - plastové, tedy lehké, ale přitom s mechanickým dávkovačem, tedy ekonomické a praktické. Navíc štíhlá vyšší dóza s kulatým půdorysem se dobře převáží na dovolenou - velmi dobře se vejde do zavazadla.

Eva

Krém má nádhernou vůni, vynikající vlastnosti. Přesně takové, jaké se uvádí. Jsem max spokojena.

Yveta

Doposud jsem používala krém s mat. kašičkou, ale krém s kapkou jedu mi více vyhovuje.

Marie

Krém by mohl obsahovat klidně kapičky dvě, jako je to u produktu s hadím jedem, kdy jeden krém obsahuje 2% hadího jedu a druhý se silnějším účinkem má 4%. Myslím však, že včelí jed je zdravější a prospěšnější, než hadí. Zrovna tak si myslím, že i krém s mateří kašičkou je fajn, zkoušela jsem přimíchat i mateří kašičku čistou do pleťového krému a velká spokojenost.

Ivona

Krém je opravdu, jako pohlazení po duši "doslova". Mám suší pleť, ale velice citlivou. Tento krém mi opravdu sedí, je lehoučký, krásně se vstřebává a moje pleť mi děkuje. Alespoň já to tak opravdu cítím. Vystřídala jsem hodně značek i krémů, ale tento mi prostě sedí moc. Cítím se velice příjemně. A moc za něj děkuji.

Jiřina