0 Kč(0 ks)
Zpět

Nejčtenější články roku 2018

Nejčtenější články roku 2018

03. 02. 2019

Každoročně zkoumáme, jaké články čtenáře našeho Magazínu v minulém roce zajímaly nejvíc. Tradičně to bývají recepty na nějaké zdravé dobroty nebo vitamínové bomby, ale taky informativní články o včelách nebo rostlinách s plody plnými vitamínů. Dodržely i tentokrát 3 nejoblíbenější články roku 2018 tento trend?

Na nejčtenější články jsme se podívali do statistik Google Analytics, kde jsme zjistili, že nejčtenějšími za loňský rok se staly tyto články:

1. Zázračný zázvorový sirup s citronem a medem

Předloni se na druhém místě nejčtenějších článků umístilo tolik oblíbené Zlaté mléko z kurkumy, které dokáže tahat nemocné z postele. Vloni jste si zase nejvíce připravovali Zázvorový sirup. Psali jste nám, že ho preventivně mlsáte celou zimu, a že vaši imunitu udržuje v perfektním stavu. Určitě si jednoduchý postup připomeňte, v tomhle chřipkovém období ho oceníte dvojnásob!
Přečíst celý článek

2. Afty – příčiny vzniku, přírodní léčba, babské rady

Nikdo z nás nemá rád boláky, natož ty v ústech. Proto jsme se v loňském roce podívali na zoubek aftům a zjišťovali jsme, jak se jich co nejlépe a přírodní cestou zbavit. V článku se tak dozvíte, jak na tyhle vracející se bolístky vyzrát, když už je máte, ale hlavně, jak jejich výskytu předcházet.
Přečíst celý článek

3. Bradavice: co s nimi?

Nejen afty, ale i bradavice dokáží pěkně a dlouho potrápit. Třetí nejnavštěvovanější článek tak byl právě o nich a radili jsme v něm, jak si přírodní cestou poradit s bradavicemi na rukách i nohách. Bradavice jsou úzce spojeny s imunitním systémem, proto k jejich celkovému vyléčení a proti nežádoucímu rozšíření pomůže často právě podpora imunity.
Přečíst celý článek

Náš tip

Tyto 3 články sice byly nejčtenější v roce 2018, ale poznatky z nich se vám budou hodit i do budoucna. Zkuste si třeba připravit Zázvorový sirup preventivně a užívat ho každý den, zejména při větších výkyvech vnějších teplot a nestálých rozmarech počasí.

Jsme moc rádi, že náš Magazín čtete a doufáme, že jsou pro vás informace z něj užitečné i v každodenním životě. I letos se můžete těšit na nové články, ve kterých vám přineseme informace ze světa včel a včelích produktů, naší kosmetiky i tipy na dobré zdraví s pomocí přírodní lékárničky. Pokud máte nějaký tip na článek, který byste si chtěli přečíst, určitě nám neváhejte napsat.

Přečtěte si také:

Česká televize zavítala k nám do Potštejna!

V rámci pořadu Toulavá kamera se Česká televize vydala do rodinných firem po celé ČR. Měli jsme tu čest být součástí natáčení - díky tomu se můžete podívat na reportáž z Potštejna a nahlédnout do našeho zákulisí.

Schizandra čínská neboli Klanopraška - využití, pěstování, recepty

Klanopraška není v našich podmínkách příliš rozšířená, i když je na pěstování velmi nenáročná. Liánovitá rostlina je prakticky celá jedlá. Používají se její plody i listy, připravit si ji můžete podle některého z našich receptů.

Detoxikace organismu - recepty a zkušenosti

Recepty vhodné do detoxikačního období pro vás připravil Lukáš Pleva, který si detoxikací nedávno sám prošel. A také se s vámi podělí o své zkušenosti s očistnou kúrou, kterou absolvoval.

Všechny články z rubriky

SkypeFacebookTwitter

Mobil: 739 045 380
Po-Pá: 7:00 - 15:00
Email: obchod@pleva.cz