0 Kč(0 ks)
Zpět

Nejčtenější články roku 2020

Nejčtenější články roku 2020

08. 03. 2021

I v letošním roce jsme byli moc zvědaví, které články z našeho Magazínu byly pro vás v minulém roce nejzajímavější a staly se tak za rok 2020 těmi nejčtenějšími. Pojďme se podívat na ty, které se umístily na prvních třech příčkách:

1. Prevence a propolis v době virové

Na jaře loňského roku se naše životy vlivem coronavirové pandemie obrátily vzhůru nohama. Prevence a ochrana proti virům se tak staly tématem číslo jedna. My často hovoříme o propolisu a doporučujeme jej jako zázračný včelí produkt, který dokáže pro zdraví udělat mnohé. V článku Prevence a propolis v době virové jsme pro vás shrnuli pár tipů a rad, a to včetně informací z několika studií a knih, které se zabývaly propolisem a v nichž bylo antibakteriální a antivirové působení propolisu ověřeno.
Přečíst celý článek

2. Paradentóza: příznaky, prevence, domácí léčba i babské rady

Již tradičně se mezi pro naše čtenáře nejzajímavějšími články umísťují především ty, které se týkají zdraví a léčení s pomocí přírody. V roce 2019 vás například nejvíce zajímalo jak si poradit s kuřím okem. V loňském roce se zase mezi nejčtenějšími články umístil článek, který se věnuje paradentóze. Zabývali jsme se v něm tím, jak paradontóze předcházet, jak ji včas poznat a jak v případě jejího vzniku dásně i zuby léčit. Připojili jsme také pár zkušeností našich zákazníků s propolisem.
Přečíst celý článek

3. 7 důvodů, proč si dát večer místo vína medovinu

Pijete večer víno a už se vám trochu omrzelo? Zkuste něco originálnějšího a připravte si dobrodružnější zážitek. Dopřejte si víno medové. Lahodnou medovinu si můžete ohřát místo tradičního svařáku, připravit si z ní punč nebo si dát po obědě po kalíšku za studena. Medovina je nápojem mnoha chutí a vůní a chutná výborně jak teplá, tak při pokojové teplotě, v létě zase může být úžasně osvěžujícím nápojem. Zjistěte proč ještě stojí za to, dát si medovinu!
Přečíst celý článek

Náš tip

Všem našim čtenářům moc děkujeme za zájem a zpětnou vazbu na články v našem Magazínu. Každá vaše pochvala nebo připomínka je pro nás cenná. Budeme také rádi, pokud nám zašlete své tipy, nápady či náměty na témata, o kterých byste si rádi přečetli.

Přečtěte si také:

Krystalizace medu: Proč med cukernatí?

Doba, kdy se na zkrystalizovaný med pohlíželo jako na méně kvalitní, je už naštěstí dávno pryč. Krystalizace medu je zcela přirozený fyzikální proces.

Vyrobte si zdravé domácí gumové medvídky – medové!

Zpříjemněte karanténu sobě i dětem medovou variantou oblíbených gumových medvídků - bez cukru. Děti zabaví a vás potěší vědomí, že si pochutnávají zdravě i báječné ticho, které se přitom na chvíli rozhostí :-)

Propolisová tinktura - zkušenosti s použitím

Zajímá nás, jak vám naše produkty pomáhají, k čemu je využíváte a jestli splňují všechna vaše očekávání. Dnes se s vámi podělíme o vaše hodnocení propolisové tinktury.

Všechny články z rubriky

SkypeFacebookTwitter

Mobil: 739 045 380
Po-Pá: 7:00 - 15:00
Email: obchod@pleva.cz