Novinky v dárkových sadách

Novinky v dárkových sadách

Vánoce už pomalu opět klepou na dveře a tak přichází čas pro představení novinek v naší nabídce oblíbených vánočních dárkových sad. Sami moc dobře víme, jak náročné někdy může vybírání dárků být - někdy schází inspirace, marně přemýšlíme, co by naše blízké opravdu potěšilo, objevují se pochybnosti o vhodnosti dárku, nemluvě o času stráveném procházením obchodů a hledáním toho pravého dárku pro každého z našich milých. Proto jsme se rozhodli vám usnadnit práci i letos a dárky pro vás zabalili.

Tak jako každý rok najdete mezi našimi dárkovými sadami ty nejoblíbenější z předchozích let, ale také mnoho novinek, které jsme důkladně promysleli, s pečlivostí připravili a zabalili tak, aby byly perfektním dárkem pro vaše blízké a udělaly pod stromečkem radost.

Dárkové sady - dárky, které potěší

Výběr vánočních dárků může být někdy trochu zrádný, a to i když si lámete hlavu a vybíráte s upřímnou snahou své blízké mile překvapit. Protože někdy i dobře míněný a předlouze vybíraný dárek může způsobit rozpaky a být příčinou rozporuplných reakcí. Z tohoto důvodu jsme připravili dárkové sady pro všechny - od tet, strýčků, babiček a dědečků, přes maminky a tatínky, kolegy a kolegyně, až po bratry, sestry, bratrance i sestřenice a švagry či švagrové.

Dárkové sady Pleva

Naše sady jsou sestavené tak, aby potěšily, byly s radostí využity a vychutnány a nestaly se pouhým lapačem prachu. Mezi našimi krásně zabalenými a voňavými sadami najdete tu pravou nejen v případě, kdy víte, co obdarovanému udělá radost, ale také pokud hledáte dárek pro někoho, koho máte rádi, vážíte si ho a zkrátka si na něj nejde s vánočním dárkem nevzpomenout, ovšem nechcete být příliš osobní nebo se bojíte nevhodného výběru.

Nové dárkové sady ze včelího úlu pro vaše milé

Seznamte se s letošními čerstvými novinkami! Letos jsme si s dárkovými sadami dali ještě o něco více práce než obvykle. Některým sadám v kartonových krabicích jsme pořídili nové kabátky a namísto do obvyklé dřevité výplně jsme produkty uložili do kartonových vložek s výseky, ve kterých jednotlivé produkty krásně drží i vypadají. Balíčky si tak zachovávají podobný přírodní vzhled, ale působí o něco elegantněji a čistěji.

Luxusní dárkové kazety s magnetickým zavíráním, Pleva

A také jsme ve spolupráci s malou českou firmou z Pardubic vytvořili úplně nové luxusní krabice, při jejichž vymýšlení jsme si dali za cíl, aby byly více než pouhými obaly na jedno použití. Aby něco vydržely, krásně vypadaly a dostaly tak šanci na další praktické využití.

Zvolili jsme pro ně elegantní a zároveň univerzálně využitelnou černou barvu, kterou jsme doplnili pouze naší vlnkou, která krabici nijak zásadně nespojuje s našimi produkty. Žádné logo ani jiný text na nich nenajdete. Pevné krabice mají odklápěcí víko s praktickým magnetickým zavíráním, které se pohodlně ovládá a zároveň bezpečně uchová obsah. To vše je předurčuje k dalšímu používání - třeba na skladování fotografií, dokumentů či kravat, nebo jako dárkové balení na překvapení pro někoho dalšího. Mohou zkrátka sloužit do roztrhání těla :-)

V nabídce také stále zůstávají sady v krásných dřevěných krabicích, které své další využití také mají - díky svým rozměrům se dají se použít jako základ pro výrobu hmyzího hotelu a tak kromě dárku jako takového darujete také zajímavou aktivitu, hezkou vzpomínku a nakonec bude mít radost i hmyz, který v hmyzím domečku najde klidné útočiště.

To nejdůležitější se ale na našich sadách nemění - stále jsou voňavé, plné kvalitní a účinné kosmetiky se včelími produkty, medových dobrot, skvělých medovin a milých drobností pro radost. A teď už vám všechny naše nové dárkové sady představíme. Kterou vyberete pro své blízké?


Pozdrav od včel

Do této dárkové sady jsme zabalili něco dobrého, voňavého i praktického. Propolisovo-medové mlsání provede obdarovaného sychravými dny, mýdla se včelími produkty potěší vůní a jemnou péčí, balzám s propolisem se postará o pokožku, která potřebuje zjemnit, vonící svíčka ze včelího vosku vytvoří příjemnou atmosféru a díky Louce v kuličce může zase na oplátku zdravit včelky obdarovaný :-)

Vánoční dárková sada Pozdrav od včel, Pleva


To nejlepší z našeho regionu

Vždy chceme darovat jen to nejlepší a v případě této sady se vám to opravdu povede. Náš Propolis v medu i Medovina z lipového medu se pyšní oceněním Regionální potravina Královéhradeckého kraje, ačkoliv každý produkt vyhrál v jiný rok. Sadu jsme doplnili Loukou v kuličce, která udělá radost také včelkám a ručně vyráběnou voňavou svíčkou ze včelího vosku. Tak oceňte své nejbližší balíčkem, který obsahuje oceněné produkty :-)

Vánoční dárková sada To nejlepší z našeho regionu, Pleva


Kouzlo včelích produktů

Do této sady jsme zabalili kousek kouzla hned čtyř včelích produktů. Medový krém na ruce v sobě spojuje péči medu a ochrannou funkci včelího vosku pro hebkou a nádherně provoněnou pokožku. V balzámu na rty jsme med a včelí vosk doplnili ještě propolisem, který napomáhá regeneraci a balzám tak zajistí krásně jemné a vláčné rty navzdory rozmarům počasí. Kombinace kvalitní hořké čokolády a blahodárného včelího pylu je nejen jedinečným chuťovým zážitkem, ale také zásobárnou energie. A svíčka ze včelího vosku báječně provoní domov jemnou medovou vůní. Okouzlete své blízké!

U sady Kouzlo včelích produktů máte na výběr ze dvou barevných variant vnitřního kartonu - klasické hnědé, nebo černé. Která se vám líbí více?

Vánoční dárková sada Kouzlo včelích produktů, Pleva


Medový balíček luční kvítí

Balíček plný přírody potěší každou ženu, které příroda je blízká a která ji ráda vnímá všemi smysly. Krásný polštářek plněný voňavými bylinkami s motivem lučního kvítí rozjasní a provoní domov a pomůže ke klidnému spánku. Lahodné chutě a vůně pečených ovocných čajů s květovým medem si může vychutnat z hrnečku se stejným lučním motivem. Péči přírodního pleťového regeneračního krému s propolisem může své pleti dopřát díky vědomostem, které jsme získali od včel, pro něž je luční kvítí nepostradatelné. V sadě proto najde také semínkové kuličky s lučními květinami, které potěší jak obdarovanou, tak včelky.

Vánoční dárková sada Medový balíček luční kvítí, Pleva


Včelí péče pro muže

Ačkoliv pánové většinou tvrdí, že žádnou kosmetiku nepotřebují, základní věci jim vždy udělají radost. Sprchový šampon a vodu po holení využijí snad všichni a díky Pánskému krému s propolisem už vám nebudou (nenápadně :-) používat ten váš. Bylinný polštářek zažene stresy z práce a svíčka může třeba zažehnout jiskru romantického večera ve dvou...

Vánoční dárková sada Včelí péče pro muže, Pleva


Radost na třetí

Udělat jedním dárkem radost hned třikrát? Ano, jde to. Nejdříve potěšíte obdarovaného kvalitními českými výrobky, které využije každý den po celý rok. Poté si může užít příjemné chvíle s rodinou při stavbě hmyzího hotelu, protože sada je zabalená v dřevěné krabici, která se svými dispozicemi skvěle hodí jako základ pro jeho snadnou výrobu. A nakonec bude mít radost i hmyz, který v hmyzím domku najde své nové bydliště.

Vánoční dárková sada Radost na třetí, Pleva


Tajemná síla bylin

Nemusíte být ,babka kořenářka', abyste svým blízkým ukázali sílu bylin - stačí je obdarovat touto krásnou sadou, do které jsme nakombinovali to nejlepší z přírody. Nápoj plný energie Erebos Honey, účinnou osvěžující Ústní vodu s bylinkami, Louku v kuliče, která potěší i včelky, sáček plný voňavé levandule, darkové balení mýdel se včelími produkty a lahodnou Medovinu z Potštejna. To vše zabalené v krásné dřevěné krabici, ze které lze snadno vyrobit hmyzí domeček. Už přemýšlíte nad tím, komu by se líbila?

Vánoční dárková sada Tajemná síla bylin, Pleva


Dárková kazeta - Pohlazení pro dámy

Že se dá ženám občas těžko trefit do vkusu, už asi poznal někdy každý, a to ať už dárek vybírá muž nebo také žena. Ale my víme, jak ženy potěšit. Kvalitou, voňavou péčí a něčím pro potěchu chuťových pohárků. A právě na to jsme mysleli, když jsme připravovali dárkovou kazetu složenou z kvalitních produktů pro úžasné dámy všude kolem nás. Obsahuje vyváženou kombinaci praktičnosti a rozmazlování. A říká jediné: Užij si každou chvilku!

Dárková kazeta - Pohlazení pro dámy, Pleva

Vánoční dárková sada Tajemná síla bylin, Pleva


Dárková kazeta - Energie pro muže

Překvapí. Potěší. Nadchne. Dárková sada Energie pro muže by měla v očích vašeho oblíbeného muže rozzářit ohníčky štěstí. Elegantní dárkovou kazetu jsme koncipovali tak, aby kombinovala příjemné s užitečným i praktické s lahodným. Zabalili jsme do ní dávku radosti, energie, péče o tělo i potěšení pro chuťové pohárky. S tímhle dárkem budete za toho nejoblíbenějšího Ježíška.

Dárková kazeta - Energie pro muže, Pleva

Dárková kazeta - Energie pro muže, Pleva


Dárková kazeta - Medový zážitek

Dárkovou kazetou Medový zážitek se tak trochu vracíme k našim začátkům. U zrodu naší firmy stály totiž ty nejvyhlášenější medy z celého okolí a kvalitní včelí produkty. Postupně jsme k nim začali přidávat účinnou přírodní kosmetiku i kdejakou radost. A právě takový by měl Medový zážitek zabalený v elegantní krabici s magnetickým uzávěrem být – především o radosti z praktického a chutného dárku i ze samotného obdarování. Pro mlsaly a mlsalky je jako dělaný.

Dárková kazeta - Medový zážitek, Pleva

Dárková kazeta - Medový zážitek, Pleva


Dárková kazeta - Vůně medu

„Tati, a co by sis letos přál od Ježíška?“ „Ále prosím tě, vždyť já už všechno mám. Já přece nic nepotřebuju.“ Tuhle konverzaci známe všichni. Samozřejmě v různých obměnách. Ovšem se skromnými maminkami, babičkami, kolegyněmi nebo dědečky či strýčky má zkušenost opravdu každý. Líbí se jim každý dárek, nadšení pod stromečkem je veliké, ať už jim pořídíte sadu nových ponožek nebo pěkný houbařský košík. Jenže vy si každoročně lámete hlavu, co takovému zlatému a skromnému člověku nadělit. Právě pro takové příležitosti jsme připravili tuto univerzální dárkovou sadu, která potěší všechny smysly obdarovaného. Sestavili jsme ji z produktů, které vždycky přijdou k chuti a vhod!

Dárková kazeta - Vůně medu, Pleva

Dárková kazeta - Vůně medu, Pleva


Přejeme vám šťastnou ruku při výběru a spoustu spokojených úsměvů a radostných okamžiků kolem vánočního stromečku. A kdybyste si náhodou s výběrem nevěděli rady, napište Jitce, ráda vám pomůže, umí dobře poradit a doporučit vhodnou dárkovou sadu nebo výběr jednotlivých produktů.

 

Kouknout na všechny dárkové sady