Pro menší objednávky Zásilkovna za 69 Kč, pro objednávky nad 2300 Kč poštovné zdarma.

O letošních Vánocích darujte ZDRAVÍ a KRÁSU z přírody

O letošních Vánocích darujte ZDRAVÍ a KRÁSU z přírody

 Proč si lámat hlavu co koupit k Vánocům - darujte krásu a požitek z přírody.

Lámete si hlavu nad tím, jaké vánoční dárky koupíte svým blízkým? Darujte krásu z přírody! Přinášíme Vám trochu inspirace. Medové vánoční sady udělají radost všem členům rodiny.

Dárek pro babičku:

Dárek pro babičkuPro babičku je idální dárek, který zatočí s vráskami - voňavý bylinný polštářek, svíčka ze včelího vosku, čistící ubrousky, krém na vrásky, mléko s MK, mýdlo s MK, balzám na rty - složení balíčku potěší každou ženu každého věku.  Nebo se můžete podívat na další dárky pro babičky..

Dárek pro dědu:

Klouby bolí je to tak, ale zůstań bez obav,dárek pro dědečka
mastičkou se všechno spraví, aby klouby nebolely,
mastičky a balzámy pomůžou Vám na rány,
pak nastoupí perníček na Váš mlsný jazýček.

Oáza pro Vaše klouby. Masážní balzám s propolisem prokrvuje pokožku a zabezpečuje přísun účinných látek na potřebná místa, mast s apisinem působí na bolesti kloubů.. nebo více dárků pro dědečky..

Dárek pro mamku:

dárek pro maminkuPro maminku je jednoznačný dárek, který pohladí každou ženu - Krém s mateří kašičkou, svíčka č. 2 silná, akátové víno 0,1 l , balzám na rty kulička, medový perníček. Pohladit může každou ženu. Při výrobě medových vín používáme výhradně český med a do perníku byl použít také pouze kvalitní český med. Nebo se podívejte na další dárky pro maminky..

Dárek pro tátu:

Pro taťku máme také spoustu dárků, například Vánoční sada pro pořádnýho chlapa -darek pro tatu kvalitní medovina, krém pro dokonalou pleť, příjemná voda po holení, pro zdravé mlsání perníček.  .. nebo zde je více dárků pro tatínky.

Dárek pro manžela či přítele:

dárek pro mužeSada pro jeho potěšení - medové víno lesní 0,1 l , voda po holení plus medový perníček. Více dárků pro manžela či přítele.

Dárek pro manželku či přítelkyni:

Určitě uděláte největší dojem dárkem "Erotické Vánoce" erotické vánoce- udělejte radost Vaší drahé polovičce.. a také sobě:)

Velká taška plná erotiky - Velký polštářek pro dobrý spánek a erotické sny, svíčka č. 6 silná pro romantickou atmosféru, med akátový 950 g, pepř v medu jako afrodiziakum, medové srdce z lásky a medovina pro uvolnění. Nebo se podívejte na další dárk pro manželky a přítelkyně..

Je jen na Vaší fantazii jak použijete medové výrobky.

Dárky pro děti:

dárek pro dětiDárek pro DĚTI - zdravý dárek, který pohladí - zdravé pohlazení - medová pěna do koupele, medový tělový šampon, 5 medových perníčků, akátový med , polštářek s bylinkami, Plevuška- včelí plyšáček, míša svíčka, palička na med ( to vše ve velké krásné tašce) .

 

Na snídani dám si med,

s paličkou to bude hned,

s Plevuškou jsem kamarád,

mam ji také hodně rád.
Na obědě pěkně jím, na perníček se těším.
Budu mlsat bez cukru, mamince pak dám pusu
Na večer se těším moc , dám si pěnu pro radost
Cachtám se a cachtám , šampónem se matlám
To je vůně medová, pleť jemná nachová
Večer, když už musím spát s polštářkem si můžu hrát
Když však k němu přivoním, okamžitě sladce spím.
S plyšáčkem já spávám rád, nechávám si o něm zdát.

dárek pro děti

    Další dárky pro děti.

     

    Pečení Vánočního cukroví v plném proudu?

    Pečení vánočního cukroví je jednou z nejzajímavějších součástí Vánoc. Hlavně děti by si Vánoce bez cukroví nedokázali představit, už samotné pečení je pro ně velký zážitek. Proto se rádi podělíme o několik medových receptů.