0 Kč(0 ks)
Zpět

Ochrana a obnova pokožky: Vegetal Ceramides BGS

Ochrana a obnova pokožky: Vegetal Ceramides BGS

14. 05. 2017

Rozhodli jsme se, že s vámi pečlivě prostudujeme složení pleťových krémů a podíváme se na látky, které opravdu fungují a jejich výsledky jsou potvrzeny klinickými studiemi. Jednou z nich je Vegetal Ceramides BGS, známý zesilovač kožní bariéry, který výborně hydratuje pokožku.

Zajišťuje soudržnost pokožky a hydrataci

Látka s komplikovaným označením Vegetal Ceramides BGS funguje jako zesilovač kožní bariéry, který zároveň vyniká v hydrataci pokožky. Jedná se o složku získávanou z rýžového extraktu, která obsahuje směs ceramidů a fosfolipidů. Ceramidy obsažené v extraktu představují pomocníky při několika důležitých procesech: Zajišťují soudržnost vrstev pokožky a její ochranu, obnovují kožní bariéru a regulují průtok vody pokožkou.

Posiluje kožní bariéru

Při kosmetické aplikaci Vegetal Ceramides BGS výrazně zvyšuje hydrataci pokožky, posiluje funkci kožní bariéry a chrání pokožku před agresivními vlivy okolního prostředí. Právě z těchto důvodů se nejčastěji používá v hydratační kosmetice pečující o pokožku a ve speciálních přípravcích pro suchou pokožku. Najdete ho i ve výrobcích proti stárnutí a vráskám nebo v produktech zaměřených na pokožku spálenou sluncem.

Okamžité a dlouhotrvající hydratační výsledky

Klinická studie Vegetal Ceramides BGS
Výsledky klinické studie účinků Vegetal Ceramides BGS

Skutečné účinky Vegetal Ceramides BGS potvrzuje i klinická studie prováděná na dobrovolnících ve věku od 28 do 40 let. Ti si aplikovali krém s Vegetal Ceramides BGS na předloktí a vlastnosti jejich pokožky byly následně měřeny po 30 minutách, 3, 6 a 8 hodinách. Studie prokázala, že Vegetal Ceramides BGS výrazně zlepšuje hydrataci pokožky, a to o 53 %. Tato přírodní látka účinkuje okamžitě a poskytuje dlouhotrvající hydratační výsledky.

 

Vegetal Ceramides BGS v naší novince

SkypeFacebookTwitter

Mobil: 739 045 380
Po-Pá: 7:00 - 15:00
Email: obchod@pleva.cz