Pro menší objednávky Zásilkovna za 69 Kč, pro objednávky nad 2300 Kč poštovné zdarma.

Ochrana a obnova pokožky: Vegetal Ceramides BGS

Ochrana a obnova pokožky: Vegetal Ceramides BGS

Rozhodli jsme se, že s vámi pečlivě prostudujeme složení pleťových krémů a podíváme se na látky, které opravdu fungují a jejich výsledky jsou potvrzeny klinickými studiemi. Jednou z nich je Vegetal Ceramides BGS, známý zesilovač kožní bariéry, který výborně hydratuje pokožku.

Zajišťuje soudržnost pokožky a hydrataci

Látka s komplikovaným označením Vegetal Ceramides BGS funguje jako zesilovač kožní bariéry, který zároveň vyniká v hydrataci pokožky. Jedná se o složku získávanou z rýžového extraktu, která obsahuje směs ceramidů a fosfolipidů. Ceramidy obsažené v extraktu představují pomocníky při několika důležitých procesech: Zajišťují soudržnost vrstev pokožky a její ochranu, obnovují kožní bariéru a regulují průtok vody pokožkou.

Posiluje kožní bariéru

Při kosmetické aplikaci Vegetal Ceramides BGS výrazně zvyšuje hydrataci pokožky, posiluje funkci kožní bariéry a chrání pokožku před agresivními vlivy okolního prostředí. Právě z těchto důvodů se nejčastěji používá v hydratační kosmetice pečující o pokožku a ve speciálních přípravcích pro suchou pokožku. Najdete ho i ve výrobcích proti stárnutí a vráskám nebo v produktech zaměřených na pokožku spálenou sluncem.

Okamžité a dlouhotrvající hydratační výsledky

Klinická studie Vegetal Ceramides BGS
Výsledky klinické studie účinků Vegetal Ceramides BGS

Skutečné účinky Vegetal Ceramides BGS potvrzuje i klinická studie prováděná na dobrovolnících ve věku od 28 do 40 let. Ti si aplikovali krém s Vegetal Ceramides BGS na předloktí a vlastnosti jejich pokožky byly následně měřeny po 30 minutách, 3, 6 a 8 hodinách.

Studie prokázala, že Vegetal Ceramides BGS výrazně zlepšuje hydrataci pokožky, a to o 53 %. Tato přírodní látka účinkuje okamžitě a poskytuje dlouhotrvající hydratační výsledky.

Vegetal Ceramides BGS, Elixír mládí s mateří kašičkou, Pleva

Skvělé účinky Vegetal Ceramides BGS jsme využili v našem Elixíru mládí s mateří kašičkou. Přírodním krému, určeném pro ženy 45+, které se o svou pleť chtějí starat a na vrásky mají ještě času dost. Dodává pleti ztracenou pevnost, hydratuje ji a omezuje tvorbu pigmentových skvrn. První známky zpevnění pleti jsou viditelné již po 28 dnech. A jak jsou s ním spokojené naše zákaznice?

„Krém Elixír mládí je geniální! Ve spojitosti s čistícími přípravky taktéž s mateří kašičkou, je má pleť rozjasněná, hebká, s korekcí vrásek. Vřele doporučuji, milé zralé ženy.“

Šárka

„Krém je krásně roztíratelný, voní neznatelně, pleť je po něm hebká, vláčná. Jsem alergik - toto mohu používat.“

Ivana

„Velmi jemná konzistence krému, vyhovuje mi dávkovač krému. Pleť se ihned vypne. Jsem opravdu spokojená.“

Eliška

„Velmi příjemný, pleť je hydratovaná, hezky voní, rychle se vstřebává, po měsíci používání se mi zmenšily póry. Jsem s ním prostě spokojená.“

Anna

Vegetal Ceramides BGS, Elixír mládí s mateří kašičkou, Pleva

Díky tomuto krému lze všechny příznaky úbytku kolagenu a prvních vrásek posunout daleko do budoucnosti. Spíše než na okamžitý efekt jsme vsadili na účinky při dlouhodobém používání, takže v krému najdete jen šetrné přírodní složky vhodné i pro velmi citlivou pleť. Mějte radost při každém pohledu do zrcadla, vaše okolí to pozná.
Tak co říkáte, vyzkoušíte ho?

Přečtěte si také:

Řešení suché pokožky: Pentavitin

Připravili jsme pro vás sérii článků, která se zaměří na účinné látky v krémech, které jsou známkou toho, že výrobek je kvalitní. První z nich je Pentavitin.

Tajná kosmetická přísada: d´Orientine S

Dnes se podíváme na další složku, tentokrát na takovou, která by se měla objevit ve složení účinného krému proti vráskám: Jedná se o d’Orientine S.

Odstranění pigmentových skvrn: EPS White

Dnes se podíváme na EPS White. Jedná se o přírodní molekulu, která v klinických testech prokázala blahodárný vliv na redukci pigmentových skvrn.

Všechny články z rubriky