Pro menší zásilky balíkovna za 60 Kč, nebo zásilkovna za 69 Kč. Doprava zdarma nad 2300,-.

Pleva představuje Elixír mládí

Usměvavá tvář a

zářivá pleť

Pleť po čtyřicítce bývá po ránu unavená. Však už taky ledacos zažila. A teď potřebuje vaši laskavou a systematickou péči. Zřejmě je suchá, méně vyživená a potřebuje často hydratovat. Možná vás také trápí úbytek kolagenu a vrásky se každý rok trošku prohlubují. Náš Elixír mládí vás o dvacet let zpátky nevrátí (a myslím, že byste to ve skrytu duše ani nechtěla), ale pleť vyhladí a vypne tak, že se za vámi váš muž ve dveřích koupelny obdivně otočí.

Elixír mládí jsme namíchali pro ženy 45+, jejichž pleti začíná ubývat kolagen, objevují se hlubší vrásky a pleť si žádá důkladnou hydrataci. Pleť vypne a nádherně vyhladí. Rychle se vstřebává a dodává pocit lehkosti a čistoty. Obsahuje mateří kašičku a složky d'Orientine S a Pentavitin, které vrací pleti ztracenou pevnost a hydratují ji. Protože ženy po čtyřicítce trápí i pigmentové skvrny, obsahuje Exilír mládí výtažek z řas EPS white. Krásně voní po šípkovém oleji.

pro ženy 45+
hydratuje pleť po 72 hodin
díky kolagenu vypíná pleť
vyhlazuje strukturu pleti

Pro většinu žen začíná den pohledem do zrcadla. A protože jsme velmi kritické a značně neobjektivní, nikdy nejsme spokojeny. Kruhy pod očima. Pigmentové skvrny. A kdyby se nic jiného nenašlo, tak si určitě postěžujeme na přeležené vlasy. Začněte den jinak. Pečujte o sebe a navraťte své pleti i tváři úsměv. Pleť důkladně vyčistěte pleťovým mlékem a pleťovou vodou. Elixír mládí poté jemně vklepejte bříšky prstů do pokožky a nechte tvář odpočívat. Vstřebá se do 3 minut a stačí aplikovat pouze jednou denně. A kdy se dostaví výsledek? První známky zpevnění pleti budou viditelné již po 28 dnech, ale na duši se vám udělá lépe určitě daleko dřív.


Elixír mládí od Rodinné firmy Pleva
Elixír mládí od Rodinné firmy Pleva
„Pevnost a pružnost pleti ovlivňuje spousta faktorů, základem je ale dostatek kolagenu. Úbytek kolagenu netrápí jenom ženy ve vyšším věku. Začíná se vytrácet už ve věku 25 let, kdy mají některé z nás první děti, jiné dokončují vysokou, další se staví na vlastní nohy a začínají podnikat anebo si hledají první vlastní bydlení. V období plném změn je změna pleti málo viditelná, a tak ji spousta z nás ani nepostřehne. Když se ale přiblíží třicáté narozeniny, změny pleti už jsou viditelné a spousta žen už počítá i první vrásky. Náš Elixír mládí je určen pro ženy 45+, které se o svou pleť chtějí vzorně starat a na vrásky mají ještě času dost.“

Hanka Plevová, zakladatelka rodinné firmy

Pokud trpíte velmi často suchou pletí, určitě vás Elixír mládí mile překvapí. Obsahuje látku Pentavitin, která slouží k hloubkové hydrataci. Dodává pleti potřebnou vláhu, je 100 % přírodní a zajišťuje hydrataci po dlouhých 72 hodin.
podívat se a koupit