Pro menší objednávky Zásilkovna za 69 Kč, pro objednávky nad 2300 Kč poštovné zdarma.

Pleva uvádí: Krém s kapičkou včelího jedu

dnes je ten den

odkdy omládnete

Co kdybychom vám řekli, že kvůli vráskám a povadlé pleti nemusíte do kosmetického studia. Že botox může mít skvělé výsledky, ale existuje i šetrnější a dlouhodobější alternativa. A že ten nový způsob je naprosto přírodní a nestojí tisíce korun.

Líbilo by se vám to?

Přesně 8.6.2016 najdete v našem sortimentu nový produkt – jmenuje se Krém s kapičkou včelího jedu a můžete od něj očekávat, že zásadně změní váš způsob péče o pleť.

Už po pár týdnech ucítíte znatelné vypnutí povadlé pokožky, všimnete si projasnění pleti a také postupného vyhlazování obličejových vrásek. Vše na čistě přírodní bázi z našich nejlepších surovin.

Celé kouzlo je schované v přírodní složce jménem apisin alias apitoxin, česky jednoduše včelí jed. Výtažky z řas a apisin dokážou podporovat tvorbu kolagenu a elastinu – zásadních skleroproteinů, jež stojí za pružností pokožky a měkkých tkání.

Přibližně od 25. roku našeho života se jejich produkce snižuje a přichází první příznaky stárnutí. Proč to neoddálit, a zpomalit tak čas?

navržen speciálně pro ženy 35-60 let
čisté přírodní složení s jemnou vůní
napíná pleť, vyhlazuje vrásky, hydratuje
rychlé vstřebání bez pocitu mastné pleti

„Ženy se hodně dlouho snažily vypadat co nejlépe a nezajímalo je, jakým způsobem toho dosáhnou. Až v posledních letech je vidět, že se vracíme ke kořenům, přemýšlíme nad složením produktů a jejich vlivem na náš organismus. Že přírodu nebereme jako soupeře, ale že s ní chceme žít v harmonii.“

Hanka Plevová, zakladatelka rodinné firmy

Krém dokáže udělat radost každé ženě, která chce žít v souladu s přírodou, a přitom jí záleží na krásném vzhledu a jasné, mladé pleti.

Takové, která se již vyzná v kosmetice a dokáže ocenit čisté složení. Která se zajímá o zdravé stravování a celkově žije šťastný a aktivní život. Vždyť nejvíce vrásek vzniká při smíchu!

Vyzkoušejte jeden z nejlepších přírodních krémů, který jsme kdy vyrobili. Vložili jsme do něj všech 25 let našich zkušeností a věříme, že to je znát a krém se stane trvalou součástí vaší kosmetické výbavičky.

Budeme rádi, pokud se pak pochlubíte se svými zkušenostmi v recenzích s dalšími uživateli. Předem děkujeme za všechna hodnocení!

Krém s kapičkou včelího jedu