Pro menší objednávky Zásilkovna za 69 Kč, pro objednávky nad 2300 Kč poštovné zdarma.

Poslední dny do Vánoc a my přidáváme další dva balíčky

Poslední dny do Vánoc a my přidáváme další dva balíčky

Těsně před vánočními svátky si nakládáme na bedra ještě větší náklad – k dosavadním balíčkům přidáváme ještě dvě lehce alkoholické novinky s medovinou a krásnými doplňky. Proč stojí za povšimnutí?

V minulém článku jsme psali, jak medovina letos trhá rekordy v prodejích, a tak jsme do nabídky zařadili na poslední chvíli ještě dva medovinové dárkové balíčky.

Lesní chvíle ve dvou

Lesní chvíle ve dvou

Zpátky do středověku

Zpátky do středověku

Ten první vás potěší keramickými pohárky z chráněných dílen Kopeček, které přidáváme ještě do jiných balíčků, a už jste je tak v e-shopu nejspíše zahlédli. Rozdíl je v tom, že v tomto balíčku najdete jednu půlitrovou medovinu s dvojicí pohárků – odtud název Lesní chvíle ve dvou.

Druhou (a výrazně větší) novinkou je sada Zpátky do středověku, která obsahuje malou lahvinku medoviny a k tomu nádherný, ručně vyráběný dřevěný pohár od pana Jirsy. Na tuto sadu jsme velmi hrdí a věříme, že kontakt se dřevem a perfektní zpracování pohárku ohromí pod vánočním stromečkem nejednoho obdarovaného.

Za zmínku určitě stojí, že těchto pohárů nemáme k dispozici mnoho, a tak se jedná o limitovanou sérii bez možnosti dodatečného objednání. Originál každým coulem.

Že jste čekali spíše článek o tom, jak nestíháme a že nám vánoční balíčky rychle dochází? Kdepak, letos u nás všechno šlape jako po drátkách :-)