Pro menší objednávky Zásilkovna za 69 Kč, pro objednávky nad 2300 Kč poštovné zdarma.

Promo akce v Ústí nad Orlicí v prodejně SE&VI Delikates

Promo akce v Ústí nad Orlicí v prodejně SE&VI Delikates

23.11. proběhla prezentace výrobků firmy Pleva v nádherné prodejně SE & VI Delikates. Prodejna byla otevřena 5.10.2013 a pár týdnů poté prezentovala výrobky, které nadšeně prodává. Proto bylo možné ochutnat víno z Vinařství Líbal, svařák z koření pana Davídka, výborné sýry, nebo některý z medů a medových vín značky Pleva.

Svařák byl vynikající a pokud si ho budete vařit doma, doporučujeme směs pana Davídka. Při tvorbě svařáku je důležité svařit nejdříve koření – nechat vylouhovat a poté do vína nepřidávat samotné koření, jen to co se vylouhuje. Svařák dostane lepší chuť.

butzke promo usti plevaZ našeho sortimentu včelích produktů naleznete v prodejně  všechny medy s příměsemi, mýdla (s propolisem, medem nebo mateří kašičkou), dále bylinné pytlíčky a samozřejmě medoviny a medová vína. Pokud budete mít zájem o cokoliv z našeho sortimentu, co nebudou mít na prodejně – můžete požádat a  Se&Vi Vám to na příště objednají.

Prodejnu najdete v Ústí nad Orlicí Moravská 216 (vedle bowlingu VÚB), pokud pojedete kolem, určitě doporučujeme stavit se, mají mnoho výborných delikates.