Pro menší objednávky Zásilkovna za 69 Kč, pro objednávky nad 2300 Kč poštovné zdarma.

Tajná kosmetická přísada: d´Orientine S

Tajná kosmetická přísada: d´Orientine S

Slíbili jsme vám sérii článků o důležitých složkách krémů, které by vám měly napovědět, podle čeho si vybírat. Obal je sice krásná věc, ale my se dnes podíváme na složení, konkrétně na další složku, která by se měla objevit ve složení účinného krému proti vráskám: Jedná se o d’Orientine S.

 

Krém proti vráskám s d’Orientinem

Náš tip

Zastavte projevy stárnutí

Extrakt z datlových jader významně zmenšuje již existující vrásky a zabraňuje vzniku nových. Zpomaluje efekt stárnutí a zvyšuje podíl kolagenu typu I. Zároveň zlepšuje přirozenou obranyschopnost pleti proti oxidačnímu stresu. Redukuje proteiny karbonylace a také zmenšuje lipid peroxidace.

Když si vybíráte krém proti vráskám a pročítáte složení nejrůznějších produktů, často vás asi napadá otázka: Co by v tom vlastně mělo být, aby krém opravdu fungoval? Vždyť je to jedna neznámá za druhou a vy vlastně nevíte, co si vybíráte. Proto se dnes podíváme na jednu z účinných složek krémů proti vráskám, d’Orientine S. Jedná se o extrakt z jader datlí s klinicky prokázaným efektem proti vráskám. Volné radikály této látky pročišťují a chrání pleť před přírodními a přirozenými zdroji stárnutí a vzniku vrásek.

Sedmero účinných látek extraktu z datlových jader

d’Orientine S je přírodní výtažek, jehož vlastnosti jsou založeny na komplexu sedmi látek, které společně působí pro zpomalení viditelných efektů stárnutí. Phytosteroly tvoří bariéru pro pokožku, phytosteroidy podporují aktivitu hormonů, isoflavony bojují proti stárnutí, kyseliny Ursolic mají regenerační vlastnosti, Policosanoly pomáhají neuro-imunitnímu systému a to celé podporují dva antioxidanty: vitamin A a Tocotrienoly. Sedmero účinných látek přírodního výtažku zabraňuje vzniku vrásek a projevům stárnutí. Zjemnění pleti je už jen příjemným bonusem.

Výsledky klinických studií říkají d’Orientinu ANO

klinická studie d’Orientine S
Výsledky ukazují, že d'Orientine významně redukuje povrch a hloubku vrásek a vykazuje velmi silné účinky proti stárnutí.

Výsledky d’Orientinu S byly testovány v klinické studii, které se zúčastnili zdravý dobrovolníci ve věku od 46 do 58 let. Aplikovali si krém obsahující extrakt z datlových jader po dobu 5 týdnů na oblast očního okolí. Pak následovalo pečlivé hodnocení výzkumníky. Zkoumali fotky testovaných osob před a po, ale také silikonové repliky jejich očního okolí a zároveň statistické analýzy. Výsledky jsou jednoznačné. d’Orientine S podle odborníků skutečně funguje: redukuje povrch a hloubku vrásek a má velmi silné účinky v boji proti stárnutí.

 

d´Orientine S v naší kosmetice

Skvělé vlastnosti látky d´Orientine S (INCI: Caprylic/Capric Triglyceride, Phoenix Dactylifera Seed Extract) jsme využili v těchto produktech:

Olivem 1000, Hydratační krém s medem, Pleva

Hydratační krém s medem

Přírodní složení si poradí se suchou pletí, hydratuje ji a zpevňuje, zároveň posiluje kožní bariéru a ochrání vaši pleť před všemi škodlivými okolními vlivy. Rychle se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty.

Olivem 1000, Elixír mládí s mateří kašičkou, Pleva

Elixír mládí s mateří kašičkou

Přírodní krém, určený pro ženy 45+, které se o svou pleť chtějí starat a na vrásky mají ještě času dost. Dodává pleti ztracenou pevnost, hydratuje ji a omezuje tvorbu pigmentových skvrn. První známky zpevnění pleti jsou viditelné již po 28 dnech.

Olivem 1000, Krém na dekolt s medem, Pleva

Krém na dekolt s medem

Pomáhá s regenerací buněk, dodává pokožce pevnost, pružnost, hydratuje ji a odstraňuje kožní vrásky v namáhané oblasti dekoltu. Krém má čistě přídodní složení a velmi dobře se vstřebává.

Do krémů tuto jemnou, lehce olejovitou tekutinu s nasládlou vůní přidáváme jako hlavní složku pro vyhlazení vrásek. Proniká hluboko do pokožky, zvláčňuje ji a napomáhá regeneraci, takže nejen že zpomaluje proces jejího stárnutí, ale aktivně ji i omlazuje.

Přečtěte si také:

Odstranění pigmentových skvrn: EPS White

Dnes se podíváme na EPS White. Jedná se o přírodní molekulu, která v klinických testech prokázala blahodárný vliv na redukci pigmentových skvrn.

Řešení suché pokožky: Pentavitin

Připravili jsme pro vás sérii článků, která se zaměří na účinné látky v krémech, které jsou známkou toho, že výrobek je kvalitní. První z nich je Pentavitin.

Ochrana a obnova pokožky: Vegetal Ceramides BGS

Dnes vám představíme další ze složek pleťových krémů - Vegetal Ceramides BGS, známý zesilovač kožní bariéry, který výborně hydratuje pokožku.

Všechny články z rubriky