0 Kč(0 ks)
Zpět

Tajná kosmetická přísada: d´Orientine S

Tajná kosmetická přísada: d´Orientine S

02. 06. 2017

Slíbili jsme vám sérii článků o důležitých složkách krémů, které by vám měly napovědět, podle čeho si vybírat. Obal je sice krásná věc, ale my se dnes podíváme na složení, konkrétně na další složku, která by se měla objevit ve složení účinného krému proti vráskám: Jedná se o d’Orientine S.

 

Krém proti vráskám s d’Orientinem

Náš tip

Zastavte projevy stárnutí

Extrakt z datlových jader významně zmenšuje již existující vrásky a zabraňuje vzniku nových. Zpomaluje efekt stárnutí a zvyšuje podíl kolagenu typu I. Zároveň zlepšuje přirozenou obranyschopnost pleti proti oxidačnímu stresu. Redukuje proteiny karbonylace a také zmenšuje lipid peroxidace.

Když si vybíráte krém proti vráskám a pročítáte složení nejrůznějších produktů, často vás asi napadá otázka: Co by v tom vlastně mělo být, aby krém opravdu fungoval? Vždyť je to jedna neznámá za druhou a vy vlastně nevíte, co si vybíráte. Proto se dnes podíváme na jednu z účinných složek krémů proti vráskám, d’Orientine S. Jedná se o extrakt z jader datlí s klinicky prokázaným efektem proti vráskám. Volné radikály této látky pročišťují a chrání pleť před přírodními a přirozenými zdroji stárnutí a vzniku vrásek.

Sedmero účinných látek extraktu z datlových jader

d’Orientine S je přírodní výtažek, jehož vlastnosti jsou založeny na komplexu sedmi látek, které společně působí pro zpomalení viditelných efektů stárnutí. Phytosteroly tvoří bariéru pro pokožku, phytosteroidy podporují aktivitu hormonů, isoflavony bojují proti stárnutí, kyseliny Ursolic mají regenerační vlastnosti, Policosanoly pomáhají neuro-imunitnímu systému a to celé podporují dva antioxidanty: vitamin A a Tocotrienoly. Sedmero účinných látek přírodního výtažku zabraňuje vzniku vrásek a projevům stárnutí. Zjemnění pleti je už jen příjemným bonusem.

Výsledky klinických studií říkají d’Orientinu ANO

klinická studie d’Orientine S
Výsledky ukazují, že d'Orientine významně redukuje povrch a hloubku vrásek a vykazuje velmi silné účinky proti stárnutí.

Výsledky d’Orientinu S byly testovány v klinické studii, které se zúčastnili zdravý dobrovolníci ve věku od 46 do 58 let. Aplikovali si krém obsahující extrakt z datlových jader po dobu 5 týdnů na oblast očního okolí. Pak následovalo pečlivé hodnocení výzkumníky. Zkoumali fotky testovaných osob před a po, ale také silikonové repliky jejich očního okolí a zároveň statistické analýzy. Výsledky jsou jednoznačné. d’Orientine S podle odborníků skutečně funguje: redukuje povrch a hloubku vrásek a má velmi silné účinky v boji proti stárnutí.

 

d’Orientine S najdete v naší novince

SkypeFacebookTwitter

Mobil: 739 045 380
Po-Pá: 7:00 - 15:00
Email: obchod@pleva.cz