0 Kč(0 ks)
Zpět

Tipy na luxusní vánoční dárky pro muže

Tipy na luxusní vánoční dárky pro muže

14. 12. 2018

Také vám připadá, že pro muže se dárky shání „nějak obtížněji“ než pro ženy? Úplně nejdřív obvykle nakoupíte dárky pro nejmenší děti, potom pro kamarádky, mamku, tetu, babičku a švagrovou. Teenageři dají občas zabrat, o tom víme své. No ale úplně nejvíc práce a přemýšlení míváme s dárky pro muže. Naše skromné drahé polovičky většinou všechno mají, nepotřebují ani polovinu toho, co my, a člověk si pak dva měsíce láme hlavu tím, čím je vlastně potěšit. Proto jsme pro vás vybrali čtyři oblíbené dárkové sady, které vaši partneři, manželé, tátové, synové, dědové, strýčkové, švagři či kamarádi zajisté ocení.

Ponožky už dostal vloni a předloni

Musíme si to přiznat – když už nevíme, co vybrat, sáhneme po něčem praktickém, co hned na První svátek vánoční neodloží na horní polici do skříně a tam to nezůstane ležet dalších deset let. A tak se občas stává, že jsou dárky poněkud monotematické: ponožky, rukavice, čepice, košile, svetr, ponožky, rukavice… Občas potěší kniha. Jindy sada nářadí. A naši drazí muži jsou většinou skromní a spokojeně si užívají poklidu Vánoc při uždibování rohlíčků. Pokud je letos chcete příjemně překvapit a zároveň si být jistá, že dárek opravdu využijí a možná se mu začnou věnovat hned pod stromečkem, vyberte si některou z našich dárkových sad určených pro vaše drahé polovičky.

Zkraťte si zdlouhavé vymýšlení, vyberte si některou z praktických dárkových sad a s klidem se pusťte do pečení vanilkových rohlíčků.

Vánoční dárkové balíčky, Pro skvělého chlapa, pleva

Dárková kosmetická sada pro muže

Překvapte svého muže či tatínka luxusní dárkovou sadou pro muže obsahující účinnou přírodní kosmetiku a lahodnou potštejnskou medovinu. Naše kosmetická dárková sada Pro skvělého chlapa obsahuje Vodu po holení s propolisem, Pánský krém s medem, Mast s propolisem a lahvinku Medoviny z Potštejna 0,5 l v krásném dárkovém balení. Navíc svému drahému můžete říct: „Psali tam, že je to pro skvělého chlapa, přesně pro tebe, tak jsem měla s výběrem jasno.“
Kouknout na sadu

Vánoční dárkové sady, Vnitřní pohlazení pro dva, pleva

Sada, kterou si rád otevře hned pod stromečkem

Chcete-li potěšit strýčka či dědečka příjemně hřejivou sadou, vsaďte na Vnitřní pohlazení pro dva. Dárková sada pro muže obsahuje tři druhy výjimečně dobrých medovin. Medovinu ze slunečnicového medu 0,2 l, Medovinu z akátového medu 0,2 l a Medovinu z lesního medu 0,2 l. A protože součástí jsou i dva keramické pohárky z chráněné dílny Kopeček, může váš drahý obdarovaný degustovat hned pod stromečkem. A na kalíšek pozvat třeba babi nebo tetu. Garantujeme, že tato sada potěší a krásně vnitřně pohladí. A zahřeje určitě víc než ponožky!
Kouknout na sadu

Vánoční dárkové kazety, Voňavé chvíle s medovým punčem, pleva

Voňavé chvíle s medovým punčem

Dárková sada určená (nejen) pro muže obsahuje výbornou Medovinu z Potštejna, svíčku ze včelího vosku, květový med a voňavé koření na přípravu punče.

Sada jako stvořená pro pohodové chvíle plné chutí a vůní. Uvařit si hřejivý punč, zabalit se do deky a atmosféru provonět voňavou svíčkou ze včelího vosku. No považte, může takový dárek nepotěšit? Určitě ne. Úspěch i radost zaručena.
Kouknout na sadu

Vánoční dárkové sady, Degustace - zážitek pro celou rodinu, pleva

Degustace – zážitek pro celou rodinu

Máte-li doma muže, který nedá na med dopustit a žádným sladkým ho nikdy neurazíte, potěšte ho dárkovou sadou Degustace pro muže i jejich blízké obsahující 10 výborných kvalitních medů s příměsí z naší nabídky. V každé skleničce je jiná příměs: mateří kašička, propolis, květový pyl, guarana, rakytník, ženšen, schizandra, pohyb, kakaové boby nebo zázvor. Na takhle sladké Vánoce jen tak nezapomene. Kouknout na sadu

A dárky pro mužskou část rodiny budou vyřešeny za chvilku a velmi originálním způsobem. Tak ať se líbí, potěší a chutnají!

Další dárkové sady pro muže najdete zde

SkypeFacebookTwitter

Mobil: 739 045 380
Po-Pá: 7:00 - 15:00
Email: obchod@pleva.cz