Pro menší objednávky Zásilkovna za 69 Kč, pro objednávky nad 2300 Kč poštovné zdarma.

Tipy na luxusní vánoční dárky pro muže

Tipy na luxusní vánoční dárky pro muže

Také vám připadá, že pro muže se dárky shání „nějak obtížněji“ než pro ženy? Úplně nejdřív obvykle nakoupíte dárky pro nejmenší děti, potom pro kamarádky, mamku, tetu, babičku a švagrovou. Teenageři dají občas zabrat, o tom víme své. No ale úplně nejvíc práce a přemýšlení míváme s dárky pro muže. Naše skromné drahé polovičky většinou všechno mají, nepotřebují ani polovinu toho, co my, a člověk si pak dva měsíce láme hlavu tím, čím je vlastně potěšit. Proto jsme pro vás vybrali oblíbené dárkové sady, které vaši partneři, manželé, tátové, synové, dědové, strýčkové, švagři či kamarádi zajisté ocení.

Ponožky už dostal vloni a předloni

Musíme si to přiznat – když už nevíme, co vybrat, sáhneme po něčem praktickém, co hned na První svátek vánoční neodloží na horní polici do skříně a tam to nezůstane ležet dalších deset let. A tak se občas stává, že jsou dárky poněkud monotematické: ponožky, rukavice, čepice, košile, svetr, ponožky, rukavice… Občas potěší kniha. Jindy sada nářadí. A naši drazí muži jsou většinou skromní a spokojeně si užívají poklidu Vánoc při uždibování cukroví.

Pokud je letos chcete příjemně překvapit a zároveň si být jistá, že dárek opravdu využijí a možná se mu začnou věnovat hned pod stromečkem, vyberte si některou z našich dárkových sad určených pro vaše drahé polovičky. Níže jsme pro vás pár sad vybrali, ale nabídka je mnohem širší. Každoročně také přidáváme mezi oblíbené dárkové stálice několik nových, podívejte se na letošní novinky. Zkraťte si zdlouhavé vymýšlení, vyberte si některou z praktických dárkových sad a s klidem se pusťte do pečení vanilkových rohlíčků.

Vánoční dárkový poukaz pleva

Pokud si však stále s výběrem toho pravého dárku nebudete jistá, můžete přenechat volbu na obdarovaném a darovat mu poukaz na nákup u nás. Letos poprvé jsme se rozhodli zařadit do nabídky dárkové poukazy, které lze uplatnit na všechny naše výrobky – od léčivé a pečující kosmetiky se včelími produkty, přes knihy až po širokou nabídku voňavých dárkových balíčků a našich poctivých medovin. A to jak při nákupu na eshopu, tak v naší kamenné prodejně v Potštejně. Náš vánoční dárkový poukaz je skvělým řešením nejen v případě nejistoty při výběru dárku, ale také tehdy, když vám na výběr nezbývá dostatek času. Jeho elektronickou formu můžete totiž objednat i na Štědrý den (jen to musíte stihnout do 15 hodin). A jakmile vám přistane v emailu, stačí ho jen vytisknout a darovat.

Vánoční dárkové balíčky, Pro skvělého chlapa, pleva

Pro skvělého chlapa

Překvapte svého muže či tatínka luxusní dárkovou sadou pro muže obsahující účinnou pánskou kosmetiku vonící propolisem a lahodnou potštejnskou medovinu. Naše kosmetická dárková sada Pro skvělého chlapa obsahuje Vodu po holení s propolisem, Pánský pleťový krém s propolisem a krásný keramický pohárek, ve kterém bude radost vychutnat si lahodnou potštejnskou medovinu. Navíc svému drahému můžete říct: „Psali tam, že je to pro skvělého chlapa, přesně pro tebe, tak jsem měla s výběrem jasno.“
Kouknout na sadu

Vánoční dárkové sady, Očistná sada s propolisem, pleva

Očistná sada s propolisem

Rok 2020 byl pro každého z nás asi úplně jinačí, než si představoval. Hodně se toho změnilo, každý z nás pocítil strach o své blízké, řada z nás existenční úzkost a někteří z nás také velkou nervozitu z toho, co bude dál. Naše Očistná sada sice s otázkami budoucnosti neporadí, ale docela dobře pomůže s přítomností a zachováním pevného zdraví. Obsahuje Ústní sprej s propolisem, Čisticí sprej na ruce s propolisem, propolisové mýdlo a protože Očistná sada by se neměla obejít bez očisty vnitřní, přibalili jsme do ní i placatici vynikající potštejnské medoviny.
Kouknout na sadu

Vánoční dárkové kazety, Voňavé chvíle s medovým punčem, pleva

Voňavé chvíle s medovým punčem

Dárková sada určená (nejen) pro muže obsahuje výbornou Medovinu z Potštejna, svíčku ze včelího vosku, sladký květový med a voňavé koření na přípravu punče.

Sada jako stvořená pro pohodové chvíle plné chutí a vůní. Uvařit si hřejivý punč, zabalit se do deky a atmosféru provonět svíčkou ze včelího vosku. No považte, může takový dárek nepotěšit? Určitě ne. Úspěch i radost zaručena.
Kouknout na sadu

Vánoční dárkové sady, Degustace - zážitek pro celou rodinu, pleva

Degustace – zážitek pro celou rodinu

Máte-li doma muže, který nedá na med dopustit a žádným sladkým ho nikdy neurazíte, potěšte ho dárkovou sadou Degustace pro muže i jejich blízké obsahující 10 výborných kvalitních medů s příměsí z naší nabídky. V každé skleničce je jiná příměs: mateří kašička, propolis, květový pyl, guarana, rakytník, ženšen, schizandra, pohyb, kakaové boby nebo zázvor. Na takhle sladké Vánoce jen tak nezapomene. Do sady jsme přidali balíček osiva medonosných trvalek nejen pro radost a potěchu očí, ale také jako malý reciproční dárek pro včelky. Stačí zasít do květináče na balkoně, na záhonek v zahradě, nebo třeba jen do truhlíku. Kouknout na sadu

Vánoční dárkové sady, Vnitřní pohlazení pro dva, pleva

Vnitřní pohlazení pro dva

Chcete-li potěšit strýčka, dědečka, manžela nebo přítele příjemně hřejivou sadou, vsaďte na Vnitřní pohlazení pro dva. Dárková sada pro muže obsahuje tři druhy výjimečně dobrých medovin. Výraznou Medovinu ze slunečnicového medu, jemnou Medovinu z akátového medu a nezaměnitelnou Medovinu z lesního medu. Součástí jsou i dva krásné keramické pohárky z chráněné dílny Kopeček, které budou lákat k degustaci hned pod stromečkem. Garantujeme, že tato sada vnitřně pohladí a zahřeje určitě víc než ponožky!
Kouknout na sadu

A dárky pro mužskou část rodiny budou vyřešeny za chvilku a velmi originálním způsobem. Tak ať se líbí, potěší a chutnají!

Podívejte se na všechny dárkové sady
pro muže!