Pro menší objednávky Zásilkovna za 69 Kč, pro objednávky nad 2300 Kč poštovné zdarma.

Tipy na nej dárek: Vánoční balíčky pro mamky i babičky

Tipy na nej dárek: Vánoční balíčky pro mamky i babičky

Darujte krásu, vůně nebo dobroty ukryté ve stylovém balení. Před letošními Vánoci jsme pro vás připravili 20 balíčků s našimi produkty, které už stačí jen zachumlat do balícího papíru a nadepsat jménem. Nechte se inspirovat!

 

Všechny je najdete hned v první kategorii na hlavní stránce označené jako „Vánoční dárkové sady“. Filtrovat můžete podle ceny, pohybují se od 272 Kč do 2996 Kč, dále podle typu nebo komu je dárek určený. Záložku s filtry najdete hned nahoře.

Vánoční sady Pleva

Nad všemi balíčky jsme přemýšleli tak, abychom my samotní měli pod stromečkem radost. Ty pro ženy vymýšlela ženská část naší rodiny, ty pro muže si vzali na starost chlapi. Ať už tedy vybíráte dárek pro babičku, maminku nebo tatínka, určitě se jim trefíte do vkusu. No – doufáme v to ☺ Však se sami podívejte:

Vánoční dárkové sady najdete zde


Vánoce 2014Pár našich tipů


Kromě celých balíčků můžeme před adventem doporučit také svíčky ze včelího vosku nebo bylinné polštářky, které celoročně najdete v naší běžné nabídce. Oboje vám krásně provoní domácnost, což zrovna teď na Vánoce dodává svátkům tu správnou atmosféru.

V samotné kategorii vánočních balíčků najdete čtyři hlavní možnosti:

Pro mlsný jazýček

Med a medovina rozvibrují chuťové pohárky každého. Nejlepší volbou je zde sada 10 medů s různými příchutěmi – co zkusit med se zázvorem, guranou nebo rakytníkem?

Sady pro mlsné jazýčky

Luxus pro dámy

Našim něžným květinkám jsou určeny balíčky převážně s voňavou kosmetikou. Vrcholem celé nabídky je sada krémů a tělového mléka z luxusní řady Honeyline.

Sady Luxus pro dámy

Lahodný mok

Zde najdete nejen medoviny, ale i medová vína s charakterickou chutí a vůní. Hmmm, rozlévat je hned u vánočního stromečku, to by mohla být atmosféra...

Sada Lahodný mok

Mužská přitažlivost

I když je většina našeho sortimentu určená pro ženy, tatínkům a dědečkům máme také co nabídnout. Co takhle svěží vodu po holení nebo něco na bolavé klouby?

Sada Mužská přitažlivost

Vánoce 2014

Ze včelek zdaleka nemáme jenom med, dávají nám také vosk, propolis, mateří kašičku, pyl a apisin alias včelí jed. Všechny tyto složky umí lidé využít do poslední kapky a vyrábět produkty, které výrazně prospívají našemu organismu.

Až tedy budete vybírat některý z připravených balíčků, myslete na to, že dárkem nevěnujete jen hezky načančanou sadu produktů, ale také kousek zdraví. Přejeme vám všem a vašim blízkým, aby toho zdraví bylo co nejvíce a aby bylo co nejpevnější i v celém příštím roce.

Vaši Plevovi