0 Kč(0 ks)
Zpět

Tipy na vánoční dárky pro teenagery

Tipy na vánoční dárky pro teenagery

24. 11. 2017

Zatímco dvouleté dítko má největší radost z rozsvíceného stromečku a hraní s balicími papíry, předškoláci a malí školáčci si sepisují pro Ježíška seznam s autodráhou či mrkací pannou na prvním místě. V pubertě ale nastává zlom. Těch zlomů je tedy víc a výběr vhodných dárků pro teenagery k nim rozhodně patří.

Mění se nejen nálady, ale taky vkus a potřeby

Jako kdyby soužití s dospívajícím dítětem nebylo už tak dost těžké – často se o slovo hlásí výkyvy nálad, potíže s prvními láskami, potřeba někam zapadnout nebo jenom touha, abyste ho nechali alespoň chvíli být.

Když rodiče teenagerů přemýšlí o vánočních dárcích, rádi by koupili něco praktického, co jejich mladého dospívajícího potěší a nad čím nebude pod stromečkem obracet oči v sloup. Oblečení ze seznamu možných položek odškrtávají jako první, protože trefit se do vkusu teenagera je jako mířit na terč se zavázanýma očima. Velké množství teenagerů ale překvapivě ocení kosmetiku. Řešení vzhledu je totiž na denním pořádku a velmi často se jejich problémy točí právě kolem akné a problematické pleti.

Přírodní přípravky na akné

Pokud potřebujete inspiraci nebo tip na dárek k vánocům pro vašeho teenagera, prohlédněte si naši nabídku přírodních přípravků na akné. Mají přírodní složení s bohatou porcí včelích produktů, jsou velmi účinné a příjemně voní. Při výběru některého z přípravků na akné určitě nešlápnete vedle, naopak jako rodič sklidíte plusové body a vaše dospívající dítko si s povděkem uvědomí, že o jeho problémech a trápeních se vzhledem víte své.

Na výběr máme celou řadu produktů, ale pokud byste chtěli tip na opravdu pěkný dárek, určitě začněte pleťovou vodou, která představuje základní prostředek péče o pleť. Doporučujeme Pleťovou vodu na akné s propolisem, která díky hojnému množství propolisu pozitivně působí i na velmi zánětlivou pleť, nebo Pleťovou vodu s mateří kašičkou využívající účinné síly tohoto včelího produktu. Pěkným vánočním dárkem pro teenagera může být i balíček Pleťového krému a vody na akné.

Pokud se chcete na péči o pokožku s akné zaměřit důsledněji, můžete vyzkoušet pleťovou masku proti akné, pro teenagery doporučujeme Pleťovou masku se včelími produkty. Léčbu akné podpoří také vhodně zvolený pleťový krém, z naší nabídky se můžete podívat na Pleťový krém na akné, nebo Pleťový krém s propolisem.

Tipy na vánoční dárky pro holky i kluky

Abychom nedoporučovali jenom naši kosmetiku a účinné produkty na akné, máme pro vás také jiné 3 a 3 tipy na dárky pro vaše dospívající děti.

Tipy na dárky pro dívky

  • Domluvte se s rodiči její nejlepší kamarádky a kupte holkám nějaký krásný zážitek. Koncert oblíbené kapely v blízkém městě, jednodenní zájezd do Vídně nebo kurz líčení či kosmetiky.
  • Hezké věci holky ocení vždycky. Překvapte ji originálními washi páskami, kterými může dekorovat pokoj nebo sešity a učebnice.
  • Darujte jí poukaz. Třeba permanentku do oblíbeného fitka nebo bazénu. Anebo návštěvu kadeřnického salonu, nad tím určitě žádná holka neohrne nos.

Tipy na dárky pro kluky

  • Lístky na zápas. Vezměte ho na opravdové fotbalové nebo hokejové utkání.
  • Elektronika. Nemusí to být zrovna nový mobilní telefon, zabodujete určitě i s trendy sluchátky, kvalitními reproduktory, herní konzolí nebo appkou, po které už dlouho pokukuje. Občas se stačí jen zeptat.
  • Zaměřte se na jeho zájmy. Stolnímu tenistovi se hodí nový potah na pálku a kvalitní míčky, hudební nadšenec ocení prémiovou verzi Spotify a zahloubaný historik zase pořádně detailní dějiny svého oblíbeného období. Času je ještě dost, stačí jen nenápadně vyzvídat.

Dárkové sady

Naši kosmetiku, a nejen tu, také najdete v našich vánočních dárkových sadách. Vybrali jsme pro vás tři sady, které určitě potěší i náročné teenagery. Sada To nejlepší z přírody obsahuje čistě přírodní produkty - zubní pastu s propolisem a skvělý Bambucký balzám s antimikrobiálními přísadami, bambusový zubní kartáček a lahodnou malinovou marmeládu s medem, vyrobenou bez konzervantů. Darovat můžete také opravdu husté, pevné a zdravé vlasy bez lupů díky sadě Pro krásný vlas jsme tu zas. Rozmazlovací sada zase zajistí skvělou péči o pokožku a jemné očištění a zjemnění pleti. Vyberte si tu pravou pod váš stromeček:

vánoční dárková sada To nejlepší z přírody - Pleva

To nejlepší z přírody

Vánoční dárková sada Pro krásný vlas jsme tu zas - Pleva

Pro krásný vlas jsme tu zas

Vánoční dárková Rozmazlovací sada - Pleva

Rozmazlovací sada

Diskuse

SkypeFacebookTwitter

Mobil: 739 045 380
Po-Pá: 7:00 - 15:00
Email: obchod@pleva.cz