Pro menší objednávky Balíkovna 59 Kč, nebo Zásilkovna 69 Kč. Poštovné zdarma nad 2300 Kč.

TOP 3 nejčtenější články v roce 2016 z Rodinné firmy Pleva

TOP 3 nejčtenější články v roce 2016 z Rodinné firmy Pleva

Nyní, na začátku roku je skvělý čas se ohlédnout za uplynulým rokem. Podíváme se, které články byly nejčtenější v roce 2016.

Sami jsme byli velmi zvědaví, které články vás v loňském roce nejvíce zaujali. Největším překvapením pro nás bylo, že čteností všechny články převálcoval ten skoro poslední. Podle statistik v Google Analytics zaznamenaly nejvíce zobrazení v roce 2016 tyto články:

1. Dárky, na které se nepráší

Pamatujete na shon před Vánoci? Také se vám to dnes zdá, že to bylo tak dávno? Tento článek je nejúspěšnější z celého roku, ikdyž byl vydán až ke konci roku 13.12.2016. Zamýšleli jsme se nad tím, že ne každý Ježíšek se trefí do černého. Takže na některé dárky se holt na poličce práší, ale některé zas rychle zmizí. Přečíst celý článek.

2. Teplé nápoje s medovinou pro zahřátí a domácí vaječný koňak s medem

Skvělé recepty na Medovinový svařák, včelařův teplý kožich, dětský punč a nejoblíbenější Vaječný likér s medem. Ikdyž to jsou nápoje pro zahřátí, tak poslední jmenovaný likér s medem se těší oblibě celoročně. Přečíst celý článek.

Jak vyrábíme medovinu - krok za krokem.
Medovina z Potštejna od Rodinné firmy Pleva

3. Jak vyrobit medovinu krok za krokem: je to věda!

Výrobou medoviny se zabýváme už nějaký ten pátek, ale začátky nebyly rozhodně lehké. Vybrat kvasinky, zajistit kvalitní vodu a ohlídat teplotu při kvašení, to je to nejmenší. Ohlídat si ale musíte i kvalitu medu, správně odhadnout dobu kvašení a k tomu všemu ještě určit dobu zrání. Že tedy trvá pěkně dlouho, než přijdete na ten nejlepší postup, je celkem jasné. My se to učili od roku 1990. Přečíst celý článek.

My děláme vaječný likér s medem už pravidelně

Četli jste?

Jestli jste nejčtenější články loňského roku ještě nečetli, určitě je doporučuji nejen přečíst, ale například Vaječný likér s medem si určitě i zkusit vyrobit. My ho jednou zkusili a od té doby ho děláme doma už pravidelně:-)

Po úspěchu článku a zájmu o dárkové sady o Vánocích jsme se rozhodli dárkové sady zařadit je do sortimentu celoročně.

Děkujeme

Děkujeme, že jste nás v roce 2016 sledovali a četli. Už se těšíme na tento rok 2017, kdy připravujeme další zajímavé články a videa. Vše se zaměření na účinky včelích produktů, používání včelích produktů a kosmetiku se včelími produkty. Protože to je náše vize: "Šířit účinky včelích produktů".

Pokud máte námět na zajímavý článek z oblasti včelích produktů, nebo kosmetiky, pošlete nám ho. Rádi zaslané téma zpracujeme.

Líbí se vám naše články? Chcete dostávat výběr těch nejlepších?

Vaše údaje nikdy nikomu neposkytneme a svou registraci můžete kdykoli zrušit.

Lukáš Pleva rozvoj obchodu, marketing, zahraničí - o autorovi článku

Hledá nové možnosti jak šířit účinky o včelích produktech. Má na starosti marketing, reklamu a eshop. Stará se o obchodní zástupkyně, takže ho někdy můžete potkat i v terénu. Jeho vize je, aby se kosmetika dostala také více do zahraničí. Ve svém volném čase se věnuje svým dcerám, běhá rád bos a fotí.

Podívejte se na články, které Lukáš napsal:
Letní koktejly pro dospělé. Vyzkoušejte medovinu 6× jinak!
Jste zmrzlí? Zkuste horkou medovinu dle Giulia