Pro menší objednávky Zásilkovna za 69 Kč, pro objednávky nad 2300 Kč poštovné zdarma.

Usnadněte si Vánoce: nové dárkové balíčky jsou již připravené!

Usnadněte si Vánoce: nové dárkové balíčky jsou již připravené!

Ať už hledáte krásný dárek pro babičku, manžela nebo dětičky, mezi novými dárkovými balíčky pro letošní rok určitě narazíte na ten pravý. Připravili jsme celkem 22 sad v krásném přírodním balení se spoustou doplňků.

Oproti minulému roku jsme přidali více balíčků do levnější kategorie pod 600 korun, najdete jich zde hned 14. K ručně vyráběným prvkům jsme navíc přidali spoustu dobrot, od domácích marmelád a včelího chleba až po nové medové čokolády.

Na balíčky se proto určitě podívejte, i pokud jste minulý rok již nějaké objednali a darovali. Letos se určitě nebudete opakovat ;-)

dárkové balíčky najdete zde

A samozřejmě ještě musíme zmínit vychytávku, která vám pomůže při výběru. Po vstupu do vánoční kategorie se vám zobrazí všechny dostupné balíčky, v horní liště si je ale můžete dále filtrovat – připravené jsou jako vždy kategorie podle zaměření, pro jednotlivé členy rodiny i klasicky podle ceny.


A co bychom rozdávali my?

My si samozřejmě mezi sebou balíčky rozdávat nebudeme, v rodině včelařů by to asi nebylo moc velké překvápko :o) Nicméně na několik sad jsme opravdu hrdí, takže tady vybíráme ty, které určitě stojí za to:

Středověká radost

Tento balíček je určený hlavně pro muže, obsahuje totiž medovinu z lipového medu. Vychutnávat si ji pak může z krásného dřevěného kalichu!

Sada Středověká radost pro muže

Ranní rituál

I sem jsme přidali doplněk ze dřeva – úžasnou misku, ze které bude snídaně chutnat o 100 % lépe. Nechybí müsli s pergou, denní pleťový krém a čajík.

Sady Ranní rituál

Krásný dárek pro pár

V nejdražším balíčku najdete keramické pohárky z chráněných dílen Kopeček a mix produktů, které potěší ji i jeho. Vše zabaleno v nádherné dřevěné kazetě.

Sada Krásný dárek pro pár

Vše po čem ženy touží

Po čem? No přece po kráse. Zařídí to zcela nový krém s kapičkou včelího jedu, který vyhlazuje vrásky a už od června 2016 sbírá fantastická hodnocení.

Sada Vše po čem ženy touží

Vánoce 2014

Balíčků tentokrát máme jen omezené množství, například u Středověké radosti je to pouhých 10 kousků, tak neodkládejte rozhodnutí na poslední chvíli.

Doufáme, že vám balíčky sníží stres z vánočního shonu a vašim blízkým udělají stejnou radost, jakou nám dělalo jejich vymýšlení a výroba!

dárkové balíčky najdete zde