Pro menší objednávky Zásilkovna za 69 Kč, pro objednávky nad 2300 Kč poštovné zdarma.

Vánoční dárky, na které se nepráší

Vánoční dárky, na které se nepráší

...ale rychle se po nich zapráší! Výběru dárků pro vaše blízké už se nemusíte bát. Naše dárkové balíčky jsme sestavili z osvědčených produktů a jejich kombinací, jsou tak skvělým způsobem jak obdarovat své nejbližší jejich oblíbenými výrobky či (a nebo zároveň) jim umožnit vyzkoušet něco nového.

Klidné vánoční přípravy a radostný Štědrý večer

Vánoce 2018

Ne každý Ježíšek se vždy trefí do černého. Chcete-li být letos oblíbeným Ježíškem pro svého partnera či udělat radost rodičům a svým blízkým, vyberte si některou z našich dárkových sad. Garantujeme vám, že neskončí pod prachem na poličce, ale budou s chutí slupnuty, vypity či s radostí používány. A vy si můžete v klidu vychutnat těšení na vánoční svátky a na Štědrý večer se všichni spokojeně smát u pohádek.

Vybrali jsme pro vás pět nejoblíbenějších dárkových balíčků z naší široké nabídky. Každoročně také přidáváme mezi oblíbené dárkové stálice několik nových, podívejte se na letošní novinky.

Vánoční dárkové sady, Medový balíček pro radost, pleva

Medový balíček pro radost

Tímto voňavým balíčkem potěšíte všechny milovníky medu a darujete jim chvíle pohody - poklidné večerní posezení při svitu voňavé svíčky spojené s ochutnáváním lahodné potštejnské medoviny, sladké ráno s českým medem pro příjemný start do nového dne, nadýchaný domácí perníček k zakousnutí, když přijde chuť na "něco dobrého". Tento balíček udělá radost hned několikrát!
Kouknout na sadu

Vánoční dárkové sady, Pro skvělého chlapa, pleva

Pro skvělého chlapa

Název sady hovoří za vše :-) Překvapte svého skvělého chlapa touto sadou, najde v ní účinnou pánskou kosmetiku vonící propolisem a něco na za hřátí. Vodu po holení s propolisem, která ho po prvním použití přesvědčí, že už nechce žádnou jinou. Účinný Pánský krém s propolisem, aby krásně voněl a vypadal stále svěže. A krásný keramický pohárek, ve kterém bude radost vychutnat si lahodnou potštejnskou medovinu, která zahřeje na těle i na duši.
Kouknout na sadu

Vánoční dárkové sady, Luxusní medoviny Jin - Jang, pleva

Luxusní medoviny Jin - Jang

Originální dvoubarevná sada medovin dvou jedinečných chutí se nejmenuje jin a jang jen tak pro nic za nic! V teple ochladí, v zimě zahřeje, přes den potěší, v noci pobaví... Krásnou sadou jednodruhových medovin potěšíte každého milovníka dobrého pití. Připravili jsme je s velkou péčí a jsme na ně pyšní, stejně jako na možnost přibalit vám k nim kalíšek zvoucí k ochutnání z chráněné dílny Kopeček. Tak na zdraví!
Kouknout na sadu

Vánoční dárkové sady, Rozmazlovací sada, pleva

Rozmazlovací sada

Toto je opravdu jedinečná sada pro rozmazlení vaší jedinečné dámy. Udělá z každé koupelny báječně vonící domácí kosmetické lázně a jemná péče kosmetiky s dary včelího úlu přinese to medové pohlazení, které občas všichni tolik potřebujeme. V balíčku se navíc ukrývá malé poděkování pro včelky v podobě kousku kvetoucí louky, který jistě potěší nejen včelky, ale i obdarovanou.
Kouknout na sadu

Vánoční dárkové sady, Degustace - zážitek pro celou rodinu, pleva

Degustace - zážitek pro celou rodinu

Tato ochutnávací sada je to pravé medové pro všechny mlsaly a tak trošku chuťové experimentátory. V sadě najdou 10 skvělých medíků s příměsemi z naší nabídky: mateří kašička, propolis, květový pyl, guarana, rakytník, ženšen, schizandra, pohyb, kakaové boby nebo zázvor. Medy s příměsí jsou báječné nejen pro potěšení chuťových pohárků, ale i pro své účinky. Sladké Vánoce!
Kouknout na sadu

Vánoce 2018

Voňavý balíček od pilných včeliček plný potěšení v podobě kosmetiky se včelími produkty či medového mlsání je zárukou úspěchu a radosti při rozbalování pod vánočním stromečkem.

Pokud jste si z našeho malého výběru dárkových sad nevybrali tu pravou, podívejte se i na ostatní sady!

všechny dárkové balíčky najdete zde