Pro menší objednávky Zásilkovna za 69 Kč, pro objednávky nad 2300 Kč poštovné zdarma.

Voňavé vánoční dárky přímo z úlu

Voňavé vánoční dárky přímo z úlu

Nesem vám noviny od medoviny, poslouchejte, z potštejnské krajiny med si s námi dejte! Ze všech včelích darů – propolisu, pylu, medu, mateří kašičky, vosku – vyrábíme kosmetiku, lahodné medoviny, medy rozličných chutí i voňavé svíčky.

Naše rodinná a ryze česká firma Pleva již téměř tři desítky let oslazuje životy kvalitními medy a specializuje se na výrobu poctivé medoviny a kosmetiky se včelími produkty.

Včelky nám přinášejí suroviny na velká i malá balení květového, lesního, slunečnicového, lipového i akátového medu. Stejně jako ony rádi zkoušíme nejrůznější kombinace, proto nabízíme i skvělé medy s příměsemi, které jsou báječné nejen pro potěšení chuťových pohárků, ale i pro své účinky. A v neposlední řadě také výborné medoviny špičkové kvality.

Ať už naši tradiční Potštejnskou medovinu z prvních jarních květových medů, lahodné medoviny jednodruhové, nebo naše jedinečné medoviny s příchutěmi, které vyrábí Milan Pleva pro potěšení v malých limitovaných edicích, najdete mezi nimi také mladé divoké medoviny, k jejichž ochutnání se běžně nedostanete, jedná se totiž o divokou verzi dokvašené, ale zatím nezrající medoviny lahodné, spíše sladší chuti. U všech našich medovin dbáme na čistě přírodní složení, proto neobsahují žádné konzervační látky, barviva, nejsou dokyselovány ani doslazovány. A protože chceme zachovat všechny důležité látky obsažené v medu, jsou naše medoviny vyráběny kvasným procesem za studena - to znamená, že se med před přidáním kvasinek nevaří.

Z kosmetiky v naší nabídce najdete opravdu účinné pleťové krémy, po kterých se bude pleť cítit i vypadat krásnější a mladší i čisticí kosmetiku, která je základem pro krásnou a zdravou pleť. Dále také kosmetiku podporující hojení, léčivé šampony a vlasové vody pro všechny lvice i lvy a jejich krásné hřívy a tělovou kosmetiku včetně voňavých mýdel, jejichž příběhy i složení píše přímo paní Plevová. A protože víme, že i pánové sem tam potřebují něco z kosmetiky, máme i řadu pro muže. Základem veškeré naší kosmetiky jsou poklady ze včelího úlu - med, včelí vosk, propolis, mateří kašička i včelí jed, které jí propůjčují své jedinečné vlastnosti.

Dárkovou sadu dle vašich představ pak můžete doplnit třeba úžasně voňavou svíčkou ze včelího vosku, roztomilým bylinným pytlíčkem pro sladký spánek, některým z darů ze včelího úlu, nebo si můžete vybrat něco z našich doplňkových produktů. Pro zabalení dárkových sad si můžete zvolit také krásné dřevěné krabice, které jim dodají na eleganci. Stylové dárkové krabice jsou vyrobeny z březové překližky bez povrchové úpravy a samy o sobě jsou krásným dárkem, který si vždy najde své místo a využití.

A ze všech darů úlu a přírody vám připravíme voňavé a rozmazlovací dárkové sady pro vaše zaměstnance i obchodní partnery.

Dárkové sady či jednotlivé dárky vybereme spolu s vámi, doporučíme osvědčené produkty i jejich kombinace a vejdeme se do vašich finančních představ.
Umíme poskládat i vkusné méně nákladné sady.

Etikety nahradíme vaším logem či potiskem

  • Sami si vyberete, jaké vánoční přání rozešlete do světa. Popřejte svým klientům či obchodním partnerům každý den „dobré ráno“ na sklenici medu s vaším logem. Proniknete tak na jídelní stoly všech, které chcete potěšit a kterým se chcete připomenout.

  • Lahodná medovina s vaším logem určitě nevydrží do Silvestra, ale rozhodně udělá vašim klientům či zaměstnancům večer zase o kousek sladší a příjemnější.

  • A logo na dárkové sadě s medovou kosmetikou připomene obdarované ženě, že je díky vám každý den zase o trošku krásnější.

Potěšte své klienty, obchodní partnery i zaměstnance a vyberte jim dárky, které budou užívat mnoho dnů a uznale pokývají při každém namazání medu na chleba.

Pojďme pro ně společně vybrat dárky či dárkové sady.
Takové, které provoní každý den.
Takové, které se sladce rozpustí na jazyku.
Takové, při jejichž otevření přestanou tikat hodiny.
Takové, které si najdou čelní místo na poličce s kosmetikou.

Ať už u nás objednáte krém nebo med, garantujeme vám, že ho vaši klienti i zaměstnanci vymáznou až do dna. A budou se těšit na další.

Napište Jitce, nebo jí zavolejte, čeká na vás na čísle 739 045 380. Ráda poradí, pomůže a vymyslí takové sady, které budou chtít vaši klienti či zaměstnanci rozbalovat každý rok. Nebo se podívejte na naše již hotové sady:

Podívat se na vánoční dárkové sady