0 Kč(0 ks)
Zpět

Voňavé vánoční dárky přímo z úlu

Voňavé vánoční dárky přímo z úlu

27. 10. 2018

Nesem vám noviny od medoviny, poslouchejte, z potštejnské krajiny med si s námi dejte! Ze všech včelích darů – propolisu, pylu, medu, mateří kašičky, vosku – vyrábíme kosmetiku, lahodné medoviny, medy rozličných chutí i voňavé svíčky.

Naše rodinná a ryze česká firma Pleva již téměr tři desítky let oslazuje životy kvalitními medy a specializuje se na výrobu poctivé medoviny a kosmetiky se včelími produkty.

Včelky nám přinášejí suroviny na velká i malá balení květového, lesního, slunečnicového, lipového i akátového medu. Stejně jako ony zkoušíme nejrůznější kombinace, proto nabízíme i medy s příměsemi a výborné medoviny špičkové kvality. Třeba kořeněnou Vánoční štrůdlovou medovinu nebo Medovinu ze slunečnicového medu, která voní létem a sluníčkem.

Z kosmetiky v naší nabídce najdete opravdu účinné krémy, po kterých se bude vaše pokožka cítit i vypadat krásnější a mladší. Voňavá mýdla, jejichž příběhy i složení píše přímo paní Plevová. I léčivé šampony pro všechny lvice a lvy a jejich krásné hřívy.

A ze všech darů úlu a přírody vám připravíme voňavé a rozmazlovací dárkové sady pro vaše zaměstnance i obchodní partnery.

Dárkové sady či jednotlivé dárky vybereme spolu s vámi, doporučíme osvědčené produkty i jejich kombinace a vejdeme se do vašich finančních představ.
Umíme poskládat i vkusné méně nákladné sady.

Etikety nahradíme vaším logem či potiskem

  • Sami si vyberete, jaké vánoční přání rozešlete do světa. Popřejte svým klientům či obchodním partnerům každý den „dobré ráno“ na sklenici medu s vaším logem. Proniknete tak na jídelní stoly všech, které chcete potěšit a kterým se chcete připomenout.

  • Lahodná medovina s vaším logem určitě nevydrží do Silvestra, ale rozhodně udělá vašim klientům či zaměstnancům večer zase o kousek sladší a příjemnější.

  • A logo na dárkové sadě, ve které například Krém na dekolt s medem připomene obdarované ženě, že je díky vám každý den zase o trošku krásnější.

Potěšte své klienty, obchodní partnery i zaměstnance a vyberte jim dárky, které budou užívat mnoho dnů a uznale pokývají při každém namazání medu na chleba.

Pojďme pro ně společně vybrat dárky či dárkové sady.
Takové, které provoní každý den.
Takové, které se sladce rozpustí na jazyku.
Takové, při jejichž otevření přestanou tikat hodiny.
Takové, které si najdou čelní místo na poličce s kosmetikou.

Ať už u nás objednáte krém nebo med, garantujeme vám, že ho vaši klienti i zaměstnanci vymáznou až do dna. A budou se těšit na další.

Napište Jitce, nebo jí zavolejte, čeká na vás na čísle 739 045 380. Ráda poradí, pomůže a vymyslí takové sady, které budou chtít vaši klienti či zaměstnanci rozbalovat každý rok. Nebo se podívejte na naše již hotové sady:

Podívat se na vánoční dárkové sady

SkypeFacebookTwitter

Mobil: 739 045 380
Po-Pá: 7:00 - 15:00
Email: obchod@pleva.cz