Pro menší zásilky balíkovna za 60 Kč, nebo zásilkovna za 69 Kč. Doprava zdarma nad 2300,-

Žebříček nejprodávanějších: podívejte se na TOP vánoční balíčky

Žebříček nejprodávanějších: podívejte se na TOP vánoční balíčky

Když jsme v září připravovali nabídku letošních vánočních balíčků, tajně jsme tipovali, který bude nejprodávanější. Nakonec jsme se trefili jenom v jednom, jinak jste nás hodně překvapili – pojďte se kouknout na tři, které kupujete nejčastěji.

Začneme pěkně od konce a ukážeme si třetí nejoblíbenější. Právě on je tím, na který jsme hodně sázeli, medy jste totiž ve velkém nakupovali už minulý rok.

3. místo

Degustační sada medů
Degustační sada medů

Tento rok jsme balíček Degustační sada medů pro gurmány udělali pěkně velký a složili jej celkem z deseti druhů medů s nejrůznějšími přímesemi. Kromě klasiky v podobě medu s mateří kašičkou, propolisem či květovým pylem tak najdete v pěkné kartonové krabici s dřevitou vatou třeba i med s pepřem, guaranou nebo žen-šenem. 

Všechny tyto medy jsou dobré hlavně pro posílení různých částí imunity – například med se zázvorem je dobrý na nachlazení, med s příměsí glukosaminu a chondroitinu je skvělý pro podporu pohybového aparátu. Za zmínku stojí i pepř v medu, který podporuje však vy víte co. Medy s příchutí se tedy nejí po kilech, ale při dávkování jedné až dvou lžiček denně. Alespoň dárek vydrží co nejdéle ;-)

2. místo

Pro krásné vlasy
Pro krásné a husté vlasy

Velkým překvapením se pro nás stal druhý nejoblíbenější balíček Pro krásné a husté vlasy. Snad zapůsobila nějaká pozitivní recenze na internetu, nebo nám v Česku začaly hromadně řídnout kštice, s objednávkami tohoto balíčku se roztrhl pytel.

Obsahuje kompletní sadu přípravků pro péči o vlasy, které zvyšují jejich kvalitu, podporují růst a omezují vypadávání. Zákazníci si dlouhodobě pochvalují nejen náš velmi jemný šampon, ale i obě vlasové vody s mateří kašičkou a propolisem. Právě ty stojí za celkovým zlepšením vzhledu a kvality, navíc krásně a dlouho voní. Jako dárek pak v balíčku najdete pečený čaj – v poměru ceny a výkonu tak tento balíček jednoznačně exceluje.

Sada medovin
Lahodná ochutnávka medovin

1. místo

A teď už se konečně dostáváme k tomu nejoprodávanějšímu balíčku, Lahodné ochutnávce medovin. Minulý rok v prodeji jednoznačně zvítězil balíček, který zahrnoval kromě medoviny i med, svíčku a perníček, tedy takovou všehochuť produktů od včelek. Letos už zákazníci chtějí jen medovinu, a to hned v několika variantách: z lesního, akátového a slunečnicového medu.

U tohoto balíčku asi víme, odkud vítr fouká, náš letní článek o nejrůznějších svěžích koktejlech z medovin měl velkou odezvu. Snad se medovina, tolik let v regálech obchodů přehlížená, zase dostane do popředí zájmu. Všechny tři druhy medovin vyrábíme tradičním postupem bez zahřívání, což zachovává nejvíce vitamínů a přirozené chuti. Ruce by nám také upadly, kdybychom ji na závěr uměle doslazovali – všechno je to čistá příroda. V balení pak jako bonus najdete dva ručně vyráběné keramické pohárky z chráněných dílen Kopeček.

Do Vánoc zbývají asi dva týdny a zatím zvládáme balit a rozesílat bez větších problémů. Doufáme, že i vy se připojíte mezi naše spokojené zákazníky a některý z balíčků pro své blízké přece jen vyberete. Budeme se těšit!